Spektakularne metamorfozy gwiazd cz. 2

Metamorfozy gwiazd.
Krzysztof Ibisz, Kamiła Łapicka, Anna Guzik, Paula Ignasiak Krzysztof Ibisz, Kamiła Łapicka, Anna Guzik, Paula Ignasiak

Metamorfozy gwiazd

Gwiazdy zmieniają swój wizerunek na przestrzeni lat. Poznajcie te, które zmieniły się najbardziej.

Krzysztof Ibisz

Prezenter doczekał się wizerunku wiecznego chłopca. Mówi się o nim, że jako jedyny w polskim show-biznesie młodnieje. Wbrew pozorom jednak czas zostawił małe piętno na Ibiszu. Na jego twarzy widać zarost... Krzysztof dorasta!

Kamila Łapicka

Małżeństwo z Andrzejem Łapickim postawiło ją w samym centrum wydarzeń i wywołało ogromne zainteresowanie mediów. Ona nie była chyba na to gotowa. Trudno było jej się odnaleźć w tabloidowej rzeczywistości, ale z czasem się ogarnęła i wreszcie widać efekty. Oprócz nowego wizerunku Łapicka pokazała też, że jest bardzo inteligentną kobietą.

Anna Guzik

Tomasz Jacyków nazwał ją kiedyś "zwalistą słowiańską blondyną". Czy było w tym choć trochę racji, to już pozostawiamy waszej ocenie. Faktem jest, że Guzik zmieniła się do poznania. Wyprostowała włosy, schudła, ale niestety nie zmieniła stylu. Polecamy jak najszybsze szkolenie stylizacyjne i będzie pełnia szczęścia.

Maja Sablewska

Jurorka "X Factor", niegdyś menadżerka. Początki były trudne, ale Maja dość szybko się zorientowała, że pierwsza zasada show-biznesu, to "jak cię widzą, tak cię piszą" i natychmiast wzięła się za siebie. Aparat na żeby, wybielanie, tu i ówdzie poprawki dietetyczne i wyszła prawdziwa gwiazda. Dziś rywalizuje w wojnie okładkowej z byłymi podopiecznymi i całkiem nieźle jej to wychodzi.

Paula Ignasiak vel Paulla

Kochała solarium i tipsy, ale w końcu zweryfikowała swoje poglądy w tych kwestiach. Skorzystała z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, zadbała o styl i efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Paulla od razu stała się prawdziwą gwiazdą. Dziś już nieco przygasłą, ale zawsze...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.