To ona stoi za karierą Struss i Krupy

Małgorzata Leitner. Była modelka. Jak zaczynała i jak osiągnęła sukces?

Początki

Małgorzata Leitner jest agentką/menadżerką Kasi Struss i Joanny Krupy. Prowadzi agencję Avant Models. Sama zaczynała jako modelka. W rozmowie z Plotkiem opisała początki:

"Romans" z modelingiem miałam w latach 2002-3, podróże po Europie, stypendia i praktyki zaowocowały kontaktami na całym swiecie. W 2004 roku poznałam młoda Katarzynę Strusińską znaną dzisiaj jako Kasie Struss. W 2005 zaczęłam promować ją na wybiegach Paryża i Londynu. W tym samym roku założyłam Avant Management.

Wykształcenie

Mówi biegle w trzech językach rosyjskim, niemieckim i angielskim. Jej pasją oprócz mody jest muzyka. Ekonomistka z wykształcenia, doktorant 3. roku na katedrze teorii systemów ekonomicznych SGH.

Podróże

Większość roku spedzam w podróży z modelkami. Z Kasią i Joanną mam bardzo bliski kontakt, Kasia to jedna z moich najbardziej zaufanych współpracownic, znamy się wiele lat.

Pierwszy pokaz Struss

Legenda ze podeszłam do Strusińskiej i powiedziałam, że będzie chodziła na wybiegach w Paryżu jest prawdą. Rok później otwierała pokazy podczas Fashion Week w Londynie i Paryżu. Zadebiutowała na wybiegach u Marca Jacobsa i Miucci Prady

.

Agencja

W agencji jest ok 25 modelek, wśród nich są też gwiazdy z zachodu.

Praca z młodymi

U Leitner starsze modelki jak Kasia czy Joanna pomagają młodym koleżankom z agencji. Dziewczyny się wspierają.

Joanna Krupa

Dzięki pracy w "Top model" Joanna Krupa stała się jedną z największych gwiazd w Polsce. To Leitner nad wszystkim czuwała i wszystkiego pilnowała.

Porażki w sukces

Wszyscy się śmiali z polskiego Krupy. Modelka pojawiła się publicznie w koszulce "Tap madl. Szajning like a star". Ludzie zaczęli używać zwrotu "Tap madl" zamiast "Top model".

Strusińska i showbiznes

Kasia Struss jest dużo młodsza od Joanny, jest najbardziej uznaną Polską modelką obok Anji Rubik. Kariera przed nią. W Polsce wzięła udział w Lexus Fashion Award jako jurorka obok Pawła Małaszyńskiego. Gratulacje!

Więcej o:
Komentarze (16)
To ona stoi za karierą Struss i Krupy
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 28 razy 22

  Mądra dziewczyna. Po co ma chodzić po wybiegach i wdzięczyć do nadzianych staruchów, kiedy może wykorzystać swój rozum i sama pociągać za sznurki? Modelki nie słyną z błyskotliwej inteligencji.

 • antyfan

  Oceniono 18 razy 10

  Ładniejsza niz krupa i struss

 • zybert

  Oceniono 5 razy 5

  No i zajebiscie

 • zybert

  Oceniono 4 razy 4

  chcialbym miec taka dziewczyne

 • mazaga

  Oceniono 19 razy 3

  Według models.com, bardziej uznane od Struss są Ania Jagodzińska, Monika Jagaciak i Magda Frąckowiak ;)

 • lukaszb15

  Oceniono 1 raz -1

  Szukasz prez entu na swieta? Perfumy, olejki eteryczne, kompoz ycje z apa cho we, so le m ineralne, kadzidla to ws zystk o na www.awokado.aromagroup.pl

 • kawucha

  Oceniono 7 razy -3

  ma buzie podobną do Emilii z Top Model

 • azules44

  Oceniono 15 razy -5

  generalnie to jako menadżerka nie powinna się wyświetlać w ogóle . BŁĄD !

 • azules44

  Oceniono 12 razy -6

  :DDDD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX