Kożuchowska i Kulesza często mówią o swojej przyjaźni, ale Wojciechowska i Werner? Też łączy je bliska więź

Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk, Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska - te gwiazdy znają się od lat i wciąż mają świetne relacje. Niektóre z nich poznały się zanim jeszcze miały do czynienia z show-biznesem. Inne z kolei połączyła ścieżka zawodowa. Spędzają ze sobą czas, wyjeżdżają na wakacje czy chodzą na imprezy.
Natalia Siwiec i Jarosław Bieniu z rodzinami Natalia Siwiec i Jarosław Bieniu z rodzinami instagram.com@architettodellanotte

Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk

Nie od dziś wiadomo, że Natalia Siwiec i Jarosław Bieniuk są dobrymi przyjaciółmi - znają się już od 15 lat. Modelka i piłkarz często spędzają wolny czas razem. W sierpniu wybrali się z rodzinami na wakacje na Ibizę. Wspólnie świętowali także 37. urodziny Miss Euro 2012. Ich znajomość jest wynikiem wspólnej pasji partnera Natalii i Bieniuka - uwielbiają piłkę nożną. Pierwszy trenował w Szczecinie, drugi w Gdańsku - spotykali się na zgrupowaniach kadry juniorów. 

Agata Młynarska i Joanna Kurowska Agata Młynarska i Joanna Kurowska instagram.com/agata_mlynarska/

Joanna Kurowska i Agata Młynarska

Joanna Kurowska i Agata Młynarska od 25 lat są przyjaciółkami. Obydwie są dla siebie ogromnym wsparciem - gdy zmarł Wojciech Młynarski to właśnie aktorka przybyła dziennikarce z pomocą. Podobnie stało się, kiedy odszedł mąż Kurowskiej w 2014 roku. Jak wyjaśniają w wywiadach, znają się tyle, że zwyczajnie są na siebie skazane.

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska Plotek Exclusive

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska spotkały się na planie "Och, Karol 2" w 2010 roku i od razu się polubiły. Od tego czasu przyjaźnią się i często widują, by omówić bieżące wydarzenia z życia. Okazuje się, że połączyło je doświadczenie - najczęściej dyskutują o dzieciach i partnerach.

Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka Fot. Albert Zawada

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska

Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska mają na swoim koncie ponad 20-letnią przyjaźń. Poznały się jeszcze jako studentki szkoły teatralnej, bliska więź narodziła się podczas pracy nad sztuką "Magnetyzm serca". Maja zdradziła po czasie, że była pod wielkim wrażeniem zdolności Magdy oraz jej osobowości. Koleżanka z kolei dodała, że rady Ostaszewskiej zawsze są dla niej najważniejsze.

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska

Agata Kulesza i Małgorzata Kożuchowska wystąpiły razem w "Rodzice.pl". Panie znają się jednak prawie trzydzieści lat. Obydwie studiowały w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, którą ukończyły w 1994 roku. Okazuje się, że młodzieńcze lata i wspólnie spędzony czas wspominają z dużym rozbawieniem. Kulesza wówczas musiała upominać koleżankę, która uwielbiała imprezy.

Werner, Wojciechowska Werner, Wojciechowska FORUM

Anita Werner i Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i Anita Werner - panie nie kryją się z tym, że łączy je bardzo bliska więź. Dziennikarka z TVN-u jest mamą chrzestną Marysi - córki podróżniczki.

Rafał Trzaskowski, Michał Żebrowski Rafał Trzaskowski, Michał Żebrowski KAPIF

Rafał Trzaskowski i Michał Żebrowski

Prywatnie Rafał Trzaskowski to dobry przyjaciel Michała Żebrowskiego - niemal od zawsze - panowie poznali się już w podstawówce. Prezydent Warszawy był nawet świadkiem na ślubie aktora. Ten z kolei razem z Aleksandrą Żebrowską pomagał w zbieraniu podpisów, gdy polityk startował w wyborach.