Adam Małysz ma już dorosłą córkę, a Maciej Kot niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Sprawdziliśmy, którzy skoczkowie mają już dzieci

Polscy skoczkowie cieszą się wielką popularnością wśród internautów. Ci są tak samo zaciekawieni ich sukcesami sportowymi, jak również życiem prywatnym. Sporo z nich zdążyło założyć już rodzinę i doczekać się dzieci.
Adam Małysz Adam Małysz instagram.com/adammalyszofficial

Adam Małysz

Adam Małysz ma już dorosłą córkę. Karolina przyszła na świat w 1997 roku i jest owocem miłości skoczka i jego żony Izabelli.

Karolina Małysz
Karolina Małysz - Instagram

Córka sportowca to już dorosła kobieta, która niedawno się zaręczyła, czym dumny tata pochwalił się w sieci. 


Instagram/@karolina_malysz

Piotr Żyła Piotr Żyła Instagram/piotr_zyla_official

Piotr Żyła

Życie osobiste Piotra Żyły jest dość skomplikowane. Skoczek rozstał się z Justyną Żyłą już kilka lat temu, jednak do tej pory z byłą ukochaną chętnie piorą prywatne brudy publicznie. Para doczekała się dwójki dzieci: 9-letniej Karoliny i 14-letniego Jakuba.


Instagram @justynazyla

Dawid Kubacki z żoną Dawid Kubacki z żoną Fot. dawid.kubacki.official/Instagram

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki wiosną 2019 roku poślubił swoją wieloletnią partnerkę Martę Majcher. Pod koniec ubiegłego roku, dokładnie 29 grudnia na świat przyszła córka pary, której nadano imię Zuzanna. Co ciekawe, o narodzinach córki sportowiec dowiedział się podczas Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie.

Dawid Kubacki dziecko
Facebook Dawid Kubacki

Maciej Kot Maciej Kot Maciej Kot - Instagram

Maciej Kot

Maciej Kot wraz z żoną oczekują na przyjście na świat swojej pierwszej pociechy. Ukochana skocza zdążyła już zdradzić, że spodziewa się chłopca.

Maciej Kot
Instagram.com/ maciejkot

Stefan Hula, Marcelina Hula Stefan Hula, Marcelina Hula Instagram/cysia.hula

Stefan Hula

Stefan Hula z żoną Marceliną doczekali się dwóch córek. Mimo że skoczek stroni od opowiadania w mediach o swoim życiu prywatnym, to bardzo chętnie dzieli się rodzinnymi zdjęciami na Instagramie.

a
Fot. Instagram/ stefek.hula

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.