Alicja Bachleda-Curuś urodę odziedziczyła po mamie, a Maciej Musiał ma oczy jak jego dziadek. Tak wyglądają najbliżsi gwiazd

Święta to czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Bożonarodzeniowym zdjęciem z babcią na swoim Instagramie pochwalił się między innymi Michał Szpak, a niedawno na profilu Anny Lewandowskiej pojawiła się fotografia jej mamy. Zobaczcie, jak wyglądają najbliżsi polskich gwiazd i celebrytów.
Alicja Bachleda-Curuś Alicja Bachleda-Curuś Kapif

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś rzadko publikuje na Instagramie zdjęcia dokumentujące jej życie prywatne, jednak wyjątek zrobiła z okazji Dnia Matki. Trzeba przyznać, że aktorka jest bardzo podobna do swojej mamy Lidii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Stanisław Karpiel-Bułecka Stanisław Karpiel-Bułecka Kapif

Stanisław Karpiel-Bułecka

Stanisław Karpiel-Bułecka pochodzi z szanowanej góralskiej rodziny. Jego ojcem jest skrzypek i architekt Jan Karpiel-Bułecki, a matką Anna Bachleda-Curuś.

Stanisław i Jan Karpiel-Bułecka
East News

Maciej Musiał Maciej Musiał Kapif

Maciej Musiał

Maciej Musiał zamieścił na Instagramie zdjęcie swojego dziadka, z okazji jego 96 urodzin. Przy fotografii zacytował słowa krewnego:

Kwarantanna? Po wojnie przesiedziałem w więzieniu siedem lat, z czego pięć lat w izolatce. Całkiem sam. Jakoś dałem radę.
Marietta Witkowska Marietta Witkowska Kapif

Marietta Witkowska

Marietta Witkowska z programu 'Hotel Paradise' niedawno wstawiła do sieci zdjęcie z ukochaną mamą, która jest muzułmanką:

Moja ekipa to ona i ja. Moja mama, przyjaciółka, wspólniczka! Moje wszystko. Jedyna osoba, która wie o mnie wszystko, zna każde moje przewinienie, każdą tajemnicę - napisała przy fotografii. 
Michał Szpak Michał Szpak Kapif

Michał Szpak

Michał Szpak z okazji Bożego Narodzenia zamieścił na Instagramie zdjęcie z babcią. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a niektórzy fani wokalisty twierdzą nawet, że jest on podobny do swojej babci.

Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant Kapif

Agnieszka Dygant

Swoją babcią w internecie pochwaliła się także Agnieszka Dygant. Aktorka wstawiła na Instagram ich wspólne zdjęcie z okazji Dnia Babci i w opisie fotografii życzyła pani Janinie wszystkiego najlepszego.

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

Edyta Herbuś podkreśliła w jednym z instagramowych wpisów, że jest bardzo blisko ze swoją babcią. Tancerka złożyła jej poruszające życzenia:

Kocham moją Tolcię, co ma oczy roześmiane i dziękuję Panu Bogu za nią każdego dnia. Tak dużo miłości i mądrości od niej dostałam. Nauczyłam się, że kiedy kobiety potrafią się wspierać w miłości, jednoczy się mądrość pokoleń. Czuję w sercu tę mądrość. I wdzięczność . Dbam o tę relację, najlepiej, jak potrafię. Ukochuję na różne sposoby. Dziękuję, że jesteś, babciu moja najsłodsza!
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Edyta Herbus? (@edytaherbus)

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Kapif

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała swoją babcię w 2019 roku. Pani Jolanta miała wtedy 85-lat. Wygląda na to, że babcia i wnuczka doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Joanna Brodzik Joanna Brodzik Kapif

Joanna Brodzik

Babcię pokazała w internecie także Joanna Brodzik. Przyznała, że pani Jadzia jest autorką tajnych racuszków oraz jej przyjaciółką, powierniczką i ostoją.

Weronika Książkiewicz Weronika Książkiewicz Kapif

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz jakiś czas temu pokazała urocze zdjęcie babci, z którą piła kawę... przez okno. W ten sposób aktora 'obeszła' obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Panie zachowały jednak odpowiednią odległość, a Książkiewicz miała przysłoniętą twarz przyłbicą.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek instagram.com@m_rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała rodziców między innymi na zdjęciu, na którym uchwycono także jej synów oraz męża, Radosława Majdana. 'Perfekcyjna' jest córką Zofii i Stanisława Kostrzewskich, a jej ojciec to ekonomista związany z Prawem i Sprawiedliwością.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Kapif

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska niedawno pokazała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z mamą. Pani Maria Stachurska przeszła metamorfozę - zrezygnowała z ciemnych włosów i postawiła na blond. Anna i pani Maria wyglądają jak dwie krople wody?

Robert Lewandowski Robert Lewandowski Kapif

Robert Lewandowski

Swoją mamę jakiś czas temu pokazał także Robert Lewandowski. Jego fani byli zachwyceni panią Iwoną, której pasją jest siatkówka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Natalia Siwiec

Mamą pochwaliła się także Natalia Siwiec. Panie są niemal identyczne, co zauważyli także fani Miss Euro 2012.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.