Pamiętacie uczestników pierwszej edycji "You Can Dance"? Maria Foryś nie ma dredów, a Anna Bosak gra w serialu

"You Can Dance" zadebiutował w TVN-ie 13 lat temu. Producenci zdecydowali się na stworzenie polskiej wersji tego amerykańskiego show po sukcesie, jaki odniósł "Taniec z Gwiazdami". Już pierwsza edycja pokazała, że mamy w kraju utalentowanych tancerzy, których należy wypromować. Jedni zrobili karierę większą, inni mniejszą. Każde z nich jednak tańczy po dziś dzień. Zobaczcie, jak wyglądają niektórzy z nich.
Ida Nowakowska Ida Nowakowska East News

Ida Nowakowska

Zestawienie rozpoczynamy od uczestniczki, która wyrosła na największą gwiazdę tanecznego show. Ida Nowakowska po udziale w programie (zajęła 10. miejsce) wyleciała do Nowego Jorku, a po powrocie do Polski zasiadła w jury "You Can Dance". Szybko wykonała transfer do TVP i dziś jest jej główną twarzą.

Maria Foryś Maria Foryś screen Instagram @marialuizaforys

Maria Foryś

Sporą metamorfozę przeszła Maria Foryś, której kiedyś znakiem rozpoznawczym były długie dredy. Zdobywczyni ósmego miejsca w "You Can Dance" nadal spełnia się w tańcu. W opisie na Instagramie możemy przeczytać, że prywatnie jest mamą trzyletniej córeczki. Przejrzeliśmy social media Marii i widać, że poszła w ślady Lewandowskich - nie udostępnia wizerunku dziecka.

Anna Bosak Anna Bosak screen Instagram @_annabosak

Anna Bosak

Finalistka pierwszej edycji "You Can Dance" (zajęła trzecie miejsce) skupia się aktualnie na aktorstwie. Anna Bosak poszła w ślady brata i na co dzień gra w serialu TV4, "Policjantki i policjanci". Kto wie, może niedługo zobaczymy ją w u boku Marcina w "M jak miłość"?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anna Bosak (@_annabosak)

Maciej Florek Maciej Florek screen Instagram / @maciejflorek

Maciej Florek

Pierwszy zwycięzca "You Can Dance" został choreografem. W 2016 u boku Agustina Egurroli, Michała Piróga i Idy Nowakowskiej zasiadał w jury dziewiątej edycji tanecznego show, które wygrał.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maciej Florek (@maciejflorek)

Rafał Kryla Rafał Kryla screen Instagram @rafaltito

Rafał Kryla

Drugim panem w naszym zestawieniu jest Rafał Kryla, który w programie zajął szóste miejsce. Oprócz kariery tanecznej, skupia się na wychowywaniu córki. Sport płynie mu w żyłach, dlatego został też zawodnikiem KSW. W grudniu 2019 roku wygrał nawet walkę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Rafał TITO Kryla (@rafaltito)

Artur Frontczak Artur Frontczak screen Instagram / @arturfrontczak

Artur Frontczak

Artur Frontczak był jednym z najmłodszych uczestników pierwszego sezonu "You Can Dance". W odcinkach na żywo nie zabawił zbyt długo (odpadł w pierwszym z nich), zajmując 16. miejsce. Dziś jest fotografem i z chęcią chwali się na Instagramie wyrzeźbionym ciałem.

Błażej Ciszek Błażej Ciszek blazi21

Błażej Ciszek

W tym samym odcinku, w którym z tanecznym show pożegnała się Ida Nowakowska, odpadł również Błażej Ciszek. Mężczyzna skupia się dziś w roli ojca, a na co dzień gra w Studiu Buffo. Można go zobaczyć chociażby w musicalu "Metro".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Błażej Ciszek (@blazi21)

Więcej o: