Był o krok od wygranej w "X Factor". Pokonał go Dawid Podsiadło. Zobacz, jak dziś wygląda Marcin Spenner

Polskie edycje "X Factor" dały nam nowe muzyczne gwiazdy. Przypomnijmy, że to właśnie dzięki udziałowi w tym show cała Polska usłyszała o Dawidzie Podsiadło, czy Ewelinie Lisowskiej. Nie każdy powtórzył ich sukces. Pamiętacie pozostałych uczestników?
Marcin Spenner Marcin Spenner KAPIF.pl

Marcin Spenner

Marcin Spenner wystąpił w drugiej edycji show i zaszedł całkiem daleko, bowiem zajął drugie miejsce. Na drodze po zwycięstwo stanął mu Dawid Podsiadło.

*Wojewodzki Kuba, Marcin Spenner 2012-06-02
KAPIF.pl


Marcin starał się kontynuować swoją karierę muzyczną w mainstreamie, jednak rzeczywistość okazała się okrutna i dość szybko zrobiło się o nim cicho. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? Wokalista wciąż działa w branży, jednak skłania się ku mniej komercyjnym utworom. Od jego występu w "X Factor" minęło już ponad 8 lat, więc nic dziwnego, że w tym czasie przeszedł małą metamorfozę. Zobaczcie zresztą sami.

Marcin Spenner
instagram.com/marcinspenner_official/

Ada Szulc. Ada Szulc. www.KAPIF.pl

Ada Szulc

Ada Szulc występowała w pierwszej edycji w 2011 roku. Zwycięzcą okazał się wówczas Gienek Loska, a wokalistka uplasowała się na trzecim miejscu tuż za Michałem Szpakiem. Po programie przyszedł czas na tworzenia swojego materiału, z czym już nie było tak łatwo. Oszem, Ada śpiewała piosenkę do pierwszego filmu Piotra Woźniaka-Staraka "Big Love", jednak później na próżno było szukać jej przebojów. 

big love, ada szulc
Kapif

Ada sporo eksperymentowała ze stylem. Teraz jest blondynką, co możemy zobaczyć u niej na Instagramie. 

Ada Szulc
instagram.com@adaszulc

Marta Bijan Marta Bijan fot.Facebook/Marta Bijan

Marta Bijan

Marta Bijan zachwyciła jurorów czwartej edycji na castingu, gdy wykonała utwór Miley Cyrus "Wrecking ball". Talent i wrażliwość muzyczna zagwarantowały jej wysokie drugie miejsce.

!Marta Bijan, Farna Ewa 2014-05-31
Kapif

Po programie Marta nie porzuciła muzyki. Nagrała płytę, która przypadła do gustu słuchaczom. W mediach pojawia się bardzo sporadycznie. Zmieniła za to kolor włosów i teraz jest ruda. Zobacz, jak wygląda.

Marta Bijan
facebook.com/Bijan.Marta

Ewelina Lisowska Ewelina Lisowska Kapif

Ewelina Lisowska

Nie możemy zapomnieć również o gwiazdach, które zaczęły karierę w "X Factor" i cieszą się popularnością do dziś. Ewelina Lisowska w drugiej edycji zajęła czwarte miejsce. Pamiętacie ją jeszcze w takim wydaniu? 

Ewelina Lisowska w 'X Factor'
KAPiF.pl

Michał Szpak czyli czarny łabędź
czy też sceniczny Michał Szpak czyli czarny łabędź czy też sceniczny "Armageddon". Faworyt programu "X-Factor" zaśpiewał "I Don't Want To Miss A Thing" z repertuaru Aerosmith. Nie rzucił jury na kolana. Mozil stwierdził, że to był najgorszy jego występ. Maja powiedziała, że poszedł na łatwiznę. Widzowie byli innego zdania. Szpak przeszedł do kolejnego etapu. kapif

Michał Szpak

Z pewnością największe objawienie pierwszej edycji. Udało mu się zająć drugie miejsce. jednak jak widać, udało mu się zrobić wielką karierę pomimo braku zwycięstwa. Już wtedy Michał Szpak szokował swoimi oryginalnymi stylizacjami. 

michał szpak x-factor
Forum