Katie Price zdjęła 500 doczepów. ''Jestem prawie łysa''. Nie tylko ona przedłuża włosy

Zapewne nieraz spoglądaliście z zazdrością na gwiazdy z pierwszych stron gazet, które mogą poszczycić się długimi, lśniącymi i zdrowymi włosami. Okazuje się, że nie każda ze sław urodziła się z bujną czupryną. Niektóre z nich poddają się licznym zabiegom i chętnie korzystają ze sztucznych włosów i doczepów. Zaskoczeni?
Katie Price Katie Price Instagram @katieprice YouTube - Katie Price

Katie Price

Niekwestionowaną królową doczepów jest Katie Price. Celebrytka opublikowała niedawno na YouTube film, w którym pokazała swoją metamorfozę. Z brunetki stała się blondynką, jednak nie to jest najciekawsze. Okazało się, że Katie ma bardzo cienkie i krótkie naturalne włosy i gdyby nie doczepy, byłaby prawie łysa. Siedziała w salonie fryzjerskim jedenaście godzin, zanim uzyskała wymarzony blond. Stylistki doczepiły jej ponad 500 kosmyków. 

Naomi Campbell Naomi Campbell Instagram @naomi, East News

Naomi Campbell

Naomi Campbell przyzwyczaiła nas do długich, gęstych i lśniących włosów. Okazuje się, że jej naturalne znacząco różnią się od tego, co widzimy na wybiegach czy w kampaniach reklamowych. Lata pracy w modelingu znacząco odbiły się na strukturze jej włosów. Gdy paparazzi przyłapali ją na wakacjach bez peruki, nie przypominała supermodelki, którą widujemy na okładkach magazynów. Spora różnica, prawda?

Maffashion Maffashion Instagram @maffashion_official

Maffashion

Maffashion nie ukrywa, że lubi eksperymentować z wyglądem. Na jej głowie gościły już chyba wszystkie kolory i długości - od jasnych blondów, przez róż, aż po brąz. Blogerka bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych, co nie służy kondycji jej kosmyków. Ponadto choroba tarczycy również wpływa na ich stan, dlatego Julia chętnie korzysta z doczepów. 

Jennifer Lopez Jennifer Lopez Instagram @jlo

Jennifer Lopez

Przedłużanie czy zagęszczanie włosów przy pomocy doczepek to popularna praktyka również w przypadku Jennifer Lopez. Gwiazda podczas koncertów może pochwalić się bujną czupryną, której próżno szukać na prywatnych zdjęciach. 

Tyra Banks Tyra Banks Instagram @tyrabanks

Tyra Banks

Po latach pracy w modelingu naturalne włosy gwiazdy nie wyglądają najlepiej. Stały się suche i łamliwe, dlatego Tyra Banks często korzysta z dobrodziejstw XXI wieku i regularnie przedłuża włosy. Zwykle rezygnuje też z naturalnego afro na rzecz prostych kosmyków. 

Selena Gomez Selena Gomez Instagram @selenagomez

Selena Gomez

Selena Gomez to kolejna gwiazda, której fryzura na co dzień znacznie różni się od tej, którą widzimy na czerwonym dywanie. Gwiazda ma kruche, cienkie i łamliwe kosmyki, które zagęszcza u profesjonalistów. Przy okazji możemy zobaczyć, że idealne kadry z Instagrama znacząco różnią od tego, jak piosenkarka wygląda w rzeczywistości. Która z nas tego nie zna

Ariana Grande Ariana Grande Instagram @arianagrande

Ariana Grande

Naturalne włosy Ariany znacznie różnią się od tych, które prezentuje na koncertach. Do piosenkarki przylgnął wizerunek słodkiej dziewczyny z długimi włosami. Okazuje się, że w rzeczywistości piosenkarka może pochwalić się burzą loków. W której wersji podoba Wam się bardziej?

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec nigdy nie ukrywała, że lubi dbać o swój wizerunek. Celebrytka poddaje się licznym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i chętnie przedłuża również włosy. Na co dzień preferuje długie włosy w czekoladowym kolorze. Trzeba przyznać, że przedłużone włosy zmieniają naprawdę wiele!