Jessica Mercedes wreszcie wyremontowała swoje mieszkanie. Teraz chętnie je pokazuje. My zachwycamy się jej garderobą

Jessica Mercedes przez wiele miesięcy relacjonowała na Instagramie przebieg remontu swojego mieszkania. Nie jest tajemnicą, że blogerka miała spore problemy. Borykała się z niesłownymi i niedotrzymującymi terminów "fachowcami", a także ciągle spotykały ją jakieś awarie. Na szczęście ta droga przez mękę już się skończyła, a Jessica może cieszyć się wyremontowanym mieszkaniem. Teraz chętnie je pokazuje na Instagramie.
Jessica Mercedes Jessica Mercedes Dzień Dobry TVN

Koniec remontu

Jessica Mercedes wreszcie wyremontowała swoje mieszkanie, czym pochwaliła się w "Dzień Dobry TVN". Blogerka zaprosiła ekipę do swojego mieszkania i zaprezentowała piękną kuchnię. Jessica Mercedes zdecydowała się na klasyczną i jednocześnie bardzo modną biel w tym wnętrzu i wcale nas to nie dziwi. Efekt robi wrażenie. 

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram/jemerced

Problemy z remontem

Przypomnijmy, że Jessica Mercedes przez długi czas nie była w stanie wykończyć swoich wnętrz. Na blogerkę ciągle spadały kolejne problemy, o czym opowiadała na Instagramie. 

Problemów ciąg dalszy. Już weszłam do mieszkania, wczoraj nie mogłam wejść, bo impregnat się suszył. No i patrzcie, co mi zrobili. Panowie sobie wjechali papierem ściernym po moim betonie i mam wszędzie k***a ósemki. Super ósemeczki robimy, disco dance. Z****iście, jestem tak wściekła, zabiję tego robotnika. (...) Na przykład tu nie zrobili ósemek, jest śliczny beton, a tam komuś się chciało robić ósemki - mówiła Jessica. 
Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram/jemerced

Piękna garderoba

Na szczęście teraz Jessica może cieszyć się już swoimi pięknymi wnętrzami. O ile ekipę "Dzień Dobry TVN" zaprosiła do kuchni i salony, o tyle na Instagramie pokazuje również inne wnętrza. Tu na zdjęciu możecie podziwiać jej garderobę. Jak można było się domyślać, to pomieszczenie w domu blogerki modowej musi odgrywać ważną rolę, a tym samym musi być odpowiednio urządzone. Nie brakuje więc wielkiego lustra, w którym Jess może pokazywać swoje stylizacje i wielkich szaf, w których trzyma wszystkie swoje ubrania. To pomieszczenie również jest utrzymane w bieli. 

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram/jemerced

Stylowy salon

Wrażenie robi również salon w domu Jessiki. Został urządzony minimalistycznie, ale bardzo stylowo. Uwagę zwracają czarne schody i betonowa podłoga. 

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram/jemerced

Perfekcyjne dodatki

Jessica Mercedes ma oko nie tylko do dodatków w swoich stylizacjach, ale również do domowych akcesoriów. Spójrzcie tylko na to lustro! Jest świetne. 

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram/jemerced

Nie tylko stylowo, ale i przytulnie

Można się obawiać, że takie designerskie wnętrza, w których dominuje sterylna biel są mało przytulne, ale nic bardziej mylnego! Sami spójrzcie, jaki klimat Jessica jest w stanie wyczarować wieczorem. Z pewnością pomaga tutaj dywan-baranek oraz zasłony, które wyglądają bardzo przytulnie. 

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram/jemerced

Złota łazienka

Łazienka oczywiście też robi wrażenie. Pojawiły się w niej elementy złota, które świetnie komponują się z bielą. Przy okazji możemy zobaczyć, jakich kosmetyków Jess używa!