Simon Cowell sporo schudł. Jego sportowa sylwetka zachwyca. Wiemy, jak mu się to udało

Simon Cowell lada dzień kończy 60 lat. Trudno jednak w to uwierzyć. Na zdjęciach z wakacji wygląda zdecydowanie młodziej. Oj, ktoś tu wyraźnie wziął się za siebie.
Simon Cowell na wakacjach Simon Cowell na wakacjach Forum

Rodzinne wakacje

Simon Cowell od kilku dni wypoczywa w Meksyku. Towarzyszą mu partnerka, Lauren Silverman, i 5-letni syn, Erik. Wszędobylscy paparazzi przyłapali jurora "X Factor", kiedy to relaksował się drinkiem nad basenem. W oczy od razu rzuca się nowa, wysmuklona sylwetka 59-latka.

Simon Cowell na wakacjach Simon Cowell na wakacjach Forum

Nowe ciało

Gwiazdor jakiś czas temu przeszedł na dietę. Efekt? Udało mu się zgubić 9 kilogramów. Trzeba przyznać, że to widać od razu. Wagę zrzucił dzięki zmianie nawyków żywieniowych. Zrezygnował między innymi z podjadania przed snem.

Simon Cowell na wakacjach Simon Cowell na wakacjach Forum

Dieta cud

Cowell skorzystał z pomocy dietetyka. To właśnie on polecił mu, żeby wyeliminował ze swojej diety tłuste posiłki i niektóre napoje.

W ciągu kilku tygodni zauważyłem różnicę. Ograniczenie cukru miało ogromne znaczenie - przyznał juror w jednym z wywiadów.
Simon Cowell Simon Cowell / ,CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER/Reporter

Kiedyś i dziś

Simon Cowell nigdy nie był przesadnie otyły. Patrząc na jego zdjęcia sprzed kilku lat wyraźnie widać jednak, że wcześniej był okrąglejszy.

Simon Cowell Simon Cowell / action press/Reporter

Problemy zdrowotne

Złe nawyki żywieniowe poważnie odbiły się na zdrowiu jurora "America's Got Talent". Dwa lata temu upadł ze schodów. Jak się później okazało, powodem zasłabnięcia było niskie ciśnienie krwi. Od tamtej pory Simon je zdrowo. Jego największą motywacją jest 5-letni syn.

Simon Cowell Simon Cowell East News

Zdrowy styl życia

Dobrze wiemy, że trzymanie się diety wcale nie jest łatwe. Simon, życzymy Ci wytrwałości!

Więcej o: