Choć Paulina Sykut żyje w ciągłym biegu, to zawsze znajdzie czas dla rodziny. Nad polskim morzem w towarzystwie męża i córki bawiła się wyśmienicie

Paulina Sykut-Jeżyna ostatnie dni spędziła w towarzystwie swojej ukochanej rodziny nad polskim morzem. Po ich wspólnych zdjęciach z tego wypadu wnioskujemy, że prawie trzyletnia już córka Róża jest oczkiem w głowie rodziców. Zabawom nie było końca. Po plażowaniu przyszedł też czas na spacer w lesie. Ależ miło się na nich patrzy.
Paulina Sykut-Jeżyna Paulina Sykut-Jeżyna WBF

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną nad morzem

Paulina Sykut-Jeżyna nieprzypadkowo znalazła się nad polskim morzem. W ubiegły weekend gwiazda była jedną z prowadzących tegoroczny Sopot SuperHit Festiwal. Choć pracy było sporo, to jednak Paulina znalazła też czas dla rodziny. 

Wraz z córką Różą oraz mężem Piotrem wybrała się do lasu i na plażę. 

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną WBF

Zabawa przede wszystkim

Dobry humor ich nie opuszczał, a najlepiej bawiła się oczywiście Róża, czyli córeczka Pauliny i Piotra, która w grudniu tego roku skończy trzy latka. Mała rośnie jak na drożdżach. 

I choć prezenterka nie zdecydowała się jeszcze, by pokazać twarz córki, to jedno, do czego nie mamy żadnych wątpliwości, to fakt, że Róża jest niebywale stylową dziewczynką. Różowa czapeczka, do tego spodnie w odcieniu khaki, kurtka w serduszka i sportowe buciki - super zestawienie. Wygoda i dziewczęcość w jednym. 

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną WBF

Wyglądają na bardzo szczęśliwych

Po zdjęciach widać także, że Paulina, Piotr i Róża uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie, zwłaszcza nad morzem. Niedawno prezenterka wyznała na swoim Instagramie, że prawie co roku Dzień Matki świętuje właśnie w Sopocie. 

Przesyłamy uściski z Sopotu. Można powiedzieć, że to już nasza tradycja. Dzień Matki od początku, obchodzimy nad morzem - napisała. 
Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną WBF

Czas dla rodziny

Paulina wielokrotnie w wywiadach powtarzała, że rodzina zawsze jest dla niej na pierwszym miejscu. O życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, ale jeśli już mówi, to tylko w pozytywnym tonie. I tę ich bliską relację pięknie odwzorowują fotografie z wycieczki do Sopotu. Aż trudno oderwać wzrok. 

Nie mamy też wątpliwości, że Róża uwielbia jeździć na hulajnodze. Towarzyszyła jej nawet na plaży. Słodko! 

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną WBF

Tańce na piasku

Humory dopisywały im przez cały dzień. Dziewczynom przyszła nawet ochota na taniec. Do małej Róży przyłączyła się też jej mama. Widać, że mają świetny kontakt. Super. 

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną WBF

Powrót z plaży

W końcu nastał jednak koniec zabawy na piasku, ale to nie oznacza koniec rodzinnego wypadu. Paulina, Piotr i Róża wybrali się następnie do lasu, gdzie spędzili równie aktywnie czas.

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną WBF

Zabawy ciąg dalszy

A tam przyszedł czas na kolejne zabawy. Piotr Jeżyna podrzucał ukochaną córkę, a ona nawet na chwilę nie traciła energii. Ile te dzieciaki mają siły!

Naszą uwagę zwróciła też stylizacja Pauliny. Prezenterka zawsze wygląda perfekcyjnie, nawet na spacerze w lesie. Szykowna, długa suknia w brązowe cętki, do tego modna obecnie pleciona torebka i pastelowa opaska - świetny gust. I jeszcze te różowe kowbojki, po prostu bosko. 

Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną Paulina Sykut-Jeżyna z rodziną WBF

Taka rodzina to skarb

Wypad nad morze i do lasu to świetny sposób na pielęgnowanie rodzinnych więzi. Nawet w natłoku obowiązków, warto znaleźć czas dla najbliższych. Paulina Sykut-Jeżyna ma też to szczęście, że może liczyć na wsparcie ukochanego męża. Gdy więc on towarzyszył jej podczas sopockiego festiwalu, później ich cała trójka mogła wypocząć wspólnie na plaży. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Cześć z Opery Leśnej! :) #festiwal #sopot #love ??

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna) Maj 24, 2019 o 12:27 PDT

Przyznacie chyba, że aż bije od nich ciepło i miłość. Prawda? 

DH