Bartosz Opania nie przypomina już doktora Latoszka z "Na dobre i na złe". Jeszcze niedawno uchodził za przystojniaka, a dziś aż trudno go rozpoznać

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że Bartosz Opania przeszedł na przestrzeni ostatnich lat sporą metamorfozę. Aktor, który niegdyś uznawany był za jednego z najprzystojniejszych polski aktorów, wygląda dziś zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcia prosto z premiery spektaklu "Telewizja kłamie" i oceńcie tę przemianę sami.
Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Bartosz Opania mocno się zmienił

Choć Bartosz Opania ma na swoim koncie mnóstwo ról serialowych, filmowych, czy też teatralnych, widzowie najbardziej zapamiętali go z roli doktora Witka Latoszka w serialu "Na dobre i na złe". Aktor od stycznia ubiegłego roku nie pojawił się w serialu, jednak jego postać nie została uśmiercona. Obecnie Opania skupia się przede wszystkim na grze w teatrze. Niedawno pojawił się na uroczystej premierze spektaklu "Telewizja kłamie" w warszawskim Teatrze Palladium.

Na najnowszych zdjęciach naprawdę aż trudno go rozpoznać. Bartosz przeszedł sporą metamorfozę i wręcz nie przypomina już siebie sprzed lat. 


KAPIF.pl

Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Bartosz Opania na premierze spektaklu "Telewizja kłamie"

Trzeba przyznać, że metamorfoza widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Bartosz Opania przybrał na wadze, a złota marynarka, w której aktor pojawił się na premierze spektaklu, wyraźnie podkreśliła jego zdecydowanie większy brzuszek. 

Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Spora metamorfoza

Bartosz Opania w ubiegłym roku skończył 48 lat, a na jego głowie widoczne są już pierwsze siwe włosy. Jak możemy zauważyć, zmieniła się również sama fryzura aktora. 


KAPIF

Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Niegdyś uchodził za przystojniaka

Bartosz Opania przez lata uważany był za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Teraz, jak sami możecie to zauważyć, wygląda zupełnie inaczej.

Czy zmężniał? Zdania w tej kwestii z pewnością będą podzielone. Najważniejsze jednak, że Opania spełnia się w zawodzie aktora i wychodzi mu to perfekcyjnie. Za rolę w spektaklu "Telewizja kłamie" już zbiera od krytyków mnóstwo pochwał. 


KAPIF

Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Kariera aktorska

Bartosz pochodzi z aktorskiej rodziny. Jego ojcem jest bowiem Marian Opania, którego zapewne równie dobrze pamiętacie z serialu "Na dobre i na złe". Co ważne, Bartoszowi udało się odnieść spory sukces nie dzięki aktorskim korzeniom, a przede wszystkim dzięki pracy, jaką włożył w swój rozwój. W 1993 roku ukończył warszawską Akademię Teatralną, a na wielkim ekranie debiutował jeszcze w trakcie studiów. Dziś na swoim koncie ma role w takich filmach jak między innymi: "Pora na czarownice", "Białe małżeństwo", "Cwał", "Zakochani", "Sukces" czy "Wkręceni". Jednak, jak już wspominaliśmy powyżej, największą sympatię widzów zyskał, wcielając się w rolę doktora Latoszka z Leśnej Góry. 

Opania Bartosz2017-11-07
KAPIF.plBartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Życie prywatne

Od wielu już lat żoną aktora jest Agnieszka Opania. Para wychowuje wspólnie 4 dzieci: trzech synów i córkę. Sam Bartosz raczej stroni od show-biznesu i rzadko pokazuje się na warszawskich salonach. Mocno chroni również swoją prywatność, lecz niegdyś zrobił wyjątek i zabrał swojego syna do teatru na premierę spektaklu. 

Bartosz Opania Bartosz Opania AKPA

Bartosz Opania

"Telewizja kłamie" - premiera spektaklu