Olśniewająca Wendzikowska na imprezie smartfona. Znacznie gorzej wypadła Kasia Sawczuk. Tylko spójrzcie na ten pasek...

W czwartek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera nowego smartfonu Oppo. Wydarzenie to przyciągnęło stosunkowo mało celebrytów, ale na ściance i tak nie zabrakło modowych koszmarków. Niektórzy postawili jednak na klasykę i wyszli na tym bardzo dobrze!
Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska KAPIF.pl

Anna Wendzikowska

Jedną z gwiazd, która najjaśniej błyszczała na okolicznościowej ściance, bez dwóch zdań była Anna Wendzikowska. Dziennikarka zazwyczaj stawia na klasykę i sprawdzone stylizacje - nie inaczej było tym razem.

Wendzikowska pozowała fotografom w krótkiej czarnej sukience z prześwitującymi rękawami. Stylizację dopełniły duże okrągłe kolczyki oraz stylowe upięcie włosów. Jak dla nas bomba! Aż trudno uwierzyć, że dziennikarka zaledwie trzy miesiące temu urodziła drugą córkę. Po ciążowych krągłościach nie ma ani śladu. 

Katarzyna Sawczuk Katarzyna Sawczuk KAPIF.pl

Katarzyna Sawczuk

W porównaniu do innych młodych gwiazdek, Katarzyna Sawczuk dość rzadko bywa na salonach. Cóż, tego wyjścia na ściankę długo jej nie zapomnimy, a to dzięki mocno przekombinowanej kreacji.

Już samo zestawienie tuniki z marynarką było dość ryzykowne. Aktorka uznała najwyraźniej, że zaszaleje jeszcze bardziej i do takiego zestawu dobrała kolorową kopertówkę oraz biało-czerwony pasek. Efekt? Pomieszanie z poplątaniem. Całość wygląda tak, jakby Sawczuk ubierała się w pośpiechu i na szybko dobierała kolejne elementy swojej stylizacji. 

Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke KAPIF.pl

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke na premierze smartfona Oppo.

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska KAPIF.pl

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska na premierze smartfona Oppo.

Piotr Stramowski Piotr Stramowski KAPIF.pl

Piotr Stramowski

Piotr Stramowski na premierze smartfona Oppo.

Adam Boguta Adam Boguta KAPIF.pl

Adam Boguta

Adam Boguta na premierze smartfona Oppo.

Beata Olech-Chmielowska Beata Olech-Chmielowska KAPIF.pl

Beata Chmielowska-Olech

Beata Chmielowska-Olech na premierze smartfona Oppo.