Julia Wieniawa na randce z najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem "Top Model". Znają się od miesięcy!

Trzeba przyznać, że Julia Wieniawa dość szybko otrząsnęła się po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Kilka dni temu celebrytka hucznie obchodziła swoje 20 urodziny. Następnego dnia była widziana na mieście z Hubertem Gromadzkim - finalistą ostatniej edycji "Top Model".
Julia Wieniawa Julia Wieniawa AF EOS SAN

Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki na szampanie

Każdy fan polskiego show-biznesu na pewno wie już o tym, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są razem. Co prawda, żadne z nich nie skomentowało najnowszych doniesień, jednak nieobecność chłopaka na urodzinach celebrytki była dość wymowna. Rozstanie pary potwierdziła osoba z ich otoczenia.

2018.12.20 Warszawa
Julia Wieniawa Hubert Gromadzki
FOT SAN/AF EOS
AF EOS SAN

W tym trudnym czasie Julia Wieniawa nie zapomina o relaksie. Tu, jak wiadomo, najlepiej sprawdza się z lampka szampana w miłym towarzystwie. Czwartkowy wieczór Wieniawa spędziła więc popijając alkohol z Hubertem Gromadzkim w jednym z warszawskich lokali. Przypomnijmy, że chłopak zajął 2. miejsce w ostatniej edycji "Top Model"

Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki AFEOS

Znajomość

Zaskakujące? Niekoniecznie. Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki znają się od co najmniej kilku miesięcy. Celebrytka była gościem specjalnym w jednym z odcinków ostatniej edycji "Top Model". 

2018.12.20 Warszawa
Julia Wieniawa Hubert Gromadzki
FOT SAN/AF EOS
AF EOS SAN

Ja rola polegała na ocenianiu zdolności aktorskich aspirujących modelek i modelek. 19-latka nie ukrywała wtedy, że spodobała się jej kreatywność Gromadzkiego.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa AF EOS SAN

Urodziny

Wieniawa i Gromadzki muszą dogadywać się całkiem dobrze, skoro ta postanowiła zaprosić go na swoje urodziny. Przypomnijmy, że na imprezie nie było Antka Królikowskiego. To właśnie ta sytuacja okazała się być potwierdzeniem plotek dotyczących rozstania pary.

Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki AF EOS SAN

Szampan

Impreza urodzinowa w jednym z warszawskich klubów okazała się niewystarczająca dla Wieniawy i jej świty. Drugiego dnia celebrytka znów ruszyła na miasto, tym razem w okrojonym składzie - towarzyszył jej tylko Hubert z "Top Model". 

Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki Julia Wieniawa i Hubert Gromadzki AF EOS SAN

Flirt?

Julka ewidentnie wyglądała na zmęczoną i znudzoną. Czyżby nie bawiło jej towarzystwo Gromadzkiego? Swoją drogą, status aspirującego modela nie jest do końca jasny. W programie chłopak wielokrotnie wspominał swoją dziewczynę. Ta nie zjawiła się jednak na finale show.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa AF EOS SAN

Dobranoc

Wieniawa wróciła na noc do swojego mieszkania. Myślicie, że jesteśmy świadkami narodzin nowego medialnego związku? 

19-latka jest aktualnie jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Regularne pojawianie się u jej boku z pewnością zapewniłoby Gromadzkiemu zainteresowania mediów.