To koniec związku Królikowskiego i Wieniawy? Antka nie było na urodzinach Julii. Aktor podziwiał w tym czasie ptaki nad Wisłą

Plotki o kryzysie w związku Wieniawy i Królikowskie krążą już od dłuższego czasu. Wygląda na to, że nie wzięły się znikąd.

W bardzo krótkim czasie Julia Wieniawa stałą się jedną z najlepiej opłacanych polskich gwiazd. Początkową popularność zapewnił jej związek ze starszym o 11 lat Antkiem Królikowskim. Później pojawiły się lukratywne kontrakty z markami.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się?

Do pewnego czasu para wydawała się być nierozłączna, jednak od kilku tygodniu coraz głośniej mówi się o kryzysie w ich związku. Zerwanie z Królikowskim mogłoby źle wpłynąć na wizerunek Wieniawy, dlatego celebrytka i aktor regularnie zapewniają o swoim uczuciu na Instagramie.

Wszystko wskazuje jednak na to, że to już koniec. W środę Wieniawa świętowała swoje 20. urodziny. Na imprezie zabrakło Królikowskiego. Co robił w tym czasie? Jak wynika z jego InstaStories, spędzał czas nad Wisłą, gdzie obserwował ptaki.

Informator "Pudelka" potwierdza, że Wieniawa i Królikowski nie są razem.

Tak, to prawda, Julka i Antek rozstali się ostatecznie - zdradza źródło

Przejrzeliśmy Instagram Julii Wieniawy. Ostatnie jej wspólne zdjęcia z Antkiem Królikowskim pochodzi z czerwca. Co prawda w listopadzie byli na wspólnych wakacjach, choć mówi się, że zrobili to, aby uciszyć plotki o rozstaniu. Myślicie, że znów wrzucą na Instagrama serie zdjęć ze wspólnego wypadu? Możliwe, ale tym razem chyba nikt już im nie uwierzy.