Urszula Dudziak za niedługo zamieszka w nowej willi na wsi: Dla mnie to powrót do czasów dzieciństwa. Dom jest bardzo klimatyczny

Urszula Dudziak już nie może doczekać się, kiedy będzie mogła się wprowadzić do swojej nowej willi. Piosenkarka zdecydowała się przeprowadzić na wieś, gdzie ma wieść szczęśliwe życie u boku ukochanego. Zobaczcie zdjęcia.
Urszula Dudziak Urszula Dudziak Instagram.com/ urszuladudziak.official

Urszula Dudziak ma dość miasta

Urszula Dudziak jeszcze do niedawna ceniła sobie życie w mieście. Kilka lat temu zdecydowali się razem z Bogusławem Tłomińskim przeprowadzić się na wieś. Rozpoczęli budowę willi pod Warszawą.

Urszula Dudziak z partnerem Urszula Dudziak z partnerem KAPIF.pl

Urszula Dudziak zamieszka na wsi

Wspólnie podjęli decyzję o opuszczeniu metropolii i zaszyciu się wśród zieleni. Tłomiński już zapowiedział, że stamtąd się nigdzie nie ruszy. Dla wokalistki jest to za to powrót do czasów dzieciństwa:

Bardzo się cieszymy, że tam zamieszkamy, bo miasto nas przytłacza. Boguś wręcz deklaruje, że się stamtąd nie ruszy. A dla mnie to powrót do czasów dzieciństwa, bo wychowałam się na wsi - mówiła kiedyś w jednym z radiowych wywiadów.
Willa Urszuli Dudziak Willa Urszuli Dudziak Screen z DD TVN

Urszula Dudziak przeprowadza się na wieś

Willa będzie miała 180 metrów. Jest wybudowana z drewna. Nie mogło zabraknąć tarasu, na którym zakochani będą spędzać słoneczne dni.

Willa Urszuli Dudziak Willa Urszuli Dudziak Screen z DD TVN

Urszula Dudziak wyśmiana przez brata

Nie wszyscy jednak byli zachwyceni ich pomysłem. Brat Dudziak, gdy usłyszał, że jego ponad 70-letnia siostra chce stawiać dom, stwierdził, że raczej powinni "wybudować sobie trumienkę":

Mój brat np. jak powiedzieliśmy mu: "Lesiu myśmy postanowili sobie wybudować na wsi domek". Mówił: "Co? Na wsi dom? W tym wieku? Brzozową trumienkę sobie wybudujcie - wyznała ze śmiechem w "Dzień Dobry TVN".
Willa Urszuli Dudziak Willa Urszuli Dudziak Screen z DD TVN

Urszula Dudziak za niedługo się przeprowadzi

Urszula Dudziak i jej ukochany już za niedługo będą mogli cieszyć się życiem w pięknym domu na wsi. Jak czytamy w "Fakcie" prace idą pełną parą, a piosenkarka czasami pomieszkuje w gotowej części willi:

Prace idą pełną parą. Urszula coraz częściej tam jeździ, żeby dopilnować robót, i pomieszkuje w gotowej części domu. Z czasem planuje osiedlić się tam na stałe - zdradził informator tabloidu.
Willa Urszuli Dudziak Willa Urszuli Dudziak Screen z TVN

Urszula Dudziak zamieszka na wsi

Urszula Dudziak i Bogusław Tłomiński pokazali swoje nowe gniazdko w "DD TVN". Dzięki temu możemy zobaczyć, że zadbali o każdy szczegół. Okna są w białym kolorze i idealnie współgrają z drewnem. Za to dach jest wykonany z ciemnego materiału.

Urszula Dudziak Urszula Dudziak Instagram.com/ urszuladudziak.official

Urszula Dudziak będzie hodować warzywa

Zwierzęta Urszuli Dudziak Zwierzęta Urszuli Dudziak Instagram.com/ urszuladudziak.official

Urszula Dudziak kocha dobre jedzenie

Dudziak kocha dobre jedzenie. Kiedyś przyznała, że kocha budyń waniliowy, który zagryza... chlebem. Można się więc spodziewać, że w ich nowym domu nie zabraknie pieca do wyrobu swoich wypieków.

Dom będzie też na pewno pełen ukochanych zwierząt pani domu.

Urszula Dudziak Urszula Dudziak Instagram.com/ urszuladudziak.official

Urszula Dudziak kocha siebie

Artystka głośno mówi o tym, że każdy dzień od wielu lat zaczyna stojąc nago przed lustrem i wołając "kocham Ulę Dudziak!". Dzięki temu jest pozytywnie nastawiona do życia i ludzi. Sielska atmosfera wsi na pewno to jeszcze wzmocni.

Więcej o: