Tych przystojniaków znają wszyscy, ale w rodzinie Skarsgardów jest ich więcej. A siostra aktorów... PRZEPIĘKNA!

O szwedzkim klanie Skarsgardów można opowiadać godzinami. Głową rodziny jest Stellan Skarsgard. 66-letni aktor ma ośmioro dzieci, w tym siedmiu synów: Alexandra (37 l.), Gustafa (33 l.), Samuela (30 l.) Billa (23 l.), Valtera (18 l.), Ossiana (5 l.) i Kolbjörna (2 l.) oraz córkę Eiję (22 l.). Jakby tego było mało, znacie ich niemalże wszystkich ze szklanego ekranu. Wyjątkiem jest Sam, który postanowił pójść w ślady mamy i został lekarzem, a córka zdecydowała zrobić karierę w świecie modelingu. Skarsgardowie są dziś nie tylko jedną z najpopularniejszych rodzin w Szwecji, ale i na świecie. Filmy z ich udziałem robią furorę, a kobiety wzdychają na widok tych wysokich, dobrze zbudowanych i nieziemsko przystojnych mężczyzn. Poznajcie rodzinę Skarsgardów!
Skarsgardowie Skarsgardowie fot.Eastnews

Skarsgardowie

Skarsgardowie dorastali w Sztokholmie. Wielokrotnie podkreślali w wywiadach, że są bardzo rodzinni. Ponoć w ich domu często odbywały się przyjęcia i zjawiało się sporo gości.

W jednym z wywiadów Alexander przytoczył zabawną sytuację. Okazuje się, że kiedy odwiedzały go dziewczyny, w domu dochodziło do dziwnych sytuacji.

Kiedy byłem nastolatkiem i sprowadzałem dziewczyny po szkole, tato zawsze chodził bez ubrań z kieliszkiem czerwonego wina w ręku. Kumple widzieli go mnóstwo razy w takiej sytuacji. Ale kiedy przychodziłem z dziewczyną było to trochę niezręczne - powiedział.

Ta krótka anegdotka pokazuje, jak zdystansowana i zżyta jest ta rodzina. Poza tym... bardzo wysoka. Praktycznie wszyscy mężczyźni w tym klanie mają powyżej 190 cm wzrostu. Eijla, jako jedyna córka Stellana także może pochwalić się imponującymi 179 cm wzrostu. Nic dziwnego, że została modelką.

Dzisiaj Skarsgardowie mieszkają w różnych zakątkach świata. To nie przeszkadza im spędzać razem świąt w rodzinnym Sztokholmie. To już tradycja. Wspólnie wtedy gotują i śpiewają. Ponoć unikają tematów zawodowych. Ale w końcu, ileż można rozmawiać o aktorstwie?

Stellan Skarsgard Stellan Skarsgard fot.Eastnews

Stellan Skarsgard

Stellan Skarsgard, ojciec rodziny. Aktor zagrał w takich produkcjach, jak: "Przełamując fale", "Tańcząc w ciemnościach" i "Dogville". Niedawno wystąpił w najnowszej części musicalu "Mamma Mia".

Artysta urodził się w Szwecji, a swoją aktorską przygodę rozpoczął w wieku 17 lat w serialu "Bombi Bitt i ja".

67-latek związany jest z Megan Everett. I to właśnie z nią ma dwoje dzieci: Ossian i Kolbjörn. Owocem poprzedniego związku jest pozostałych sześcioro pociech.

Alexander Skarsgard Alexander Skarsgard fot.Eastnews

Alexander Skarsgard

Trudno go nie znać. Jest najstarszą pociechą Stellana i prawdopodobnie najbardziej popularną. Artysta już jako 17-latek zadebiutował na szklanym ekranie. Zagrał m.in w "Tarzanie", "Dawcy pamięci" i "Melancholii".  Jednak największy rozgłos przyniosła mu rola w serialu "Czysta krew". Alexander wcielił się tam w postać groźnego wampira Erica Northmana. To był też moment, kiedy zaczęły wzdychać do niego kobiety z całego świata.

** RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN FRANCE, ITALY, SPAIN, SWEDEN ** Capri, ITALY  - *EXCLUSIVE*  - Swedish actor Alexander Skarsg?rd enjoying a break on the beautiful island of Capri in Italy. 

He is best known for his roles as vampire Eric Northman on the HBO series True Blood, Meekus in Zoolander and Brad Colbert in the HBO miniseries Generation Kill.

Pictured: Alexander Skarsgard

BACKGRID UK 24 JUNE 2017 

UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com

USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com

*UK Clients - Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*
Forum Gwiazd

Stellan zażartował w jednym z wywiadów, że jego najstarszy syn pociąga nie tylko nastolatki, ale też panie w średnim wieku. Z resztą, nic w tym dziwnego. Alexander jest uzdolnionym aktorem, a do tego doskonale zbudowanym. Przez 15 miesięcy intensywnie trenował w szwedzkiej piechocie morskiej. Najnowsze zdjęcia są dowodem na to, że do dzisiaj jest fanem aktywności fizycznej.

Kobiety Alexandra

Aktor był związany z największymi pięknościami Hollywood. Jego serce skradły Amanda Seyfried, Iza Miko, Kate Bosworth, Charlize Theron, Taylor Swift, Alicia Vikander czy Alexa Chang. Jego urokowi nie mogła się oprzeć nawet zajęta Nicole Kidman. Kiedy aktor odbierał nagrodę Emmy za najlepszą rolę drugoplanową w miniserialu, aktorka pocałowała go na oczach publiczności.

Chciał zrezygnować z aktorstwa

W jednym z wywiadów wyznał, że był skłonny zrezygnować z kariery aktorskiej. Przez 7 lat był nieaktywny zawodowo.

Byłem zdesperowany. Chciałem wieść normalne życie - powiedział.
Gustaf Skarsgard Gustaf Skarsgard fot.Eastnews

Gustaf Skarsgard

Gustaw pracuje jako reżyser, gra w teatrze, ale największą popularność przyniosła mu rola w serialu "Wikingowie", gdzie zaprezentował się w mocnej charakteryzacji.

Stellan powiedział kiedyś w wywiadzie dla "New York Observer", że pewnego razu kupił od Gustafa skargi za 200 koron. O co chodziło? Syn skarżył się na to, że jest średnim dzieckiem, upchniętym między ukochanym pierworodnym a najmłodszym, rozpieszczanym. Skarsgard senior wykorzystał zakupiony synowski żal do roli komediowej.

Bill Skarsgard Bill Skarsgard fot.Eastnews

Bill Skarsgard

Bill Skarsgard przestraszył niejednego dorosłego rolą klauna w filmie "To". Aż trudno uwierzyć, że pod tą przerażającą maską kryje się przystojny aktor. Co ciekawe, o mały włos Bill nie zagrałby Pennywise'a. Początkowo w tej roli miała być obsadzona Tilda Swinton.

Przysięgam na Boga. Od razu o niej pomyśleliśmy, gdy tylko zabieraliśmy się za produkcję. Ale niestety nie była wówczas dostępna, więc nawet nie zgłosiła się na przesłuchania. A potem przyszedł Bill i sprawił, że szczęki opadły nam na podłogę. Miał zupełnie wyjątkową interpretację Pennywise'a, był doskonale zaznajomiony z powieścią i było to dla nas niezwykle cenne - powiedziała producentka, Barbara Muschietti.

Skarsgard zagrał też w "Deadpool", "Atomic Blonde", czy też "W kosmosie nie ma uczuć". Kiedyś podejmował także prace w charakterze modela.


fot.Instagram/billskarsgard

W jednym z wywiadów Bill przyznał, że kiedy był młodszy nie sądził, że w przyszłości będzie zajmował się tym, co jego bracia i ojciec. W końcu poszedł tą samą ścieżką zawodową i nie ma między nimi rywalizacji.

Robię swoje i moi bracia i ojciec robią swoje - przyznał.
Valter Skarsgard Valter Skarsgard fot.Instagram/valterskarsgard

Valter Skarsgard

Valter ma dopiero 22 lata i sporo ról na swoim koncie. Aktor zagrał w takich produkcjach jak: "Arn - Królestwo na końcu drogi", "Templariusze. Miłość i krew" i "Sonia".


fot.Instagram/valterskarsgard

Eija Skarsgard Eija Skarsgard fot.Instagram/eijalo

Eija Skarsgard

Eija jest rodzynkiem w tej rodzinie. Alex ujawnił w jednym z wywiadów, że to właśnie ona była głową ich domu.

Kiedy moja siostra Eija miała jakieś dwa i pół roku, nie mogła się dogadać z braćmi. Nie potrafiła wtedy jeszcze pisać, więc powiedziała do taty: "Tato, zapisz na kartce, że dziewczyny mają zawsze rację. Zapisał to na kuchennej ścianie. Wciąż tam jest.

Stellan zdradził, że Eija nie chciała mieć siostry i doskonale czuła się jako jedyna, nie licząc matki, dziewczyna w rodzinie. Nie uległa jednak aktorskiej tradycji i wybrała inną drogę - modeling. Nie zmienia to jednak faktu, że znane nazwisko pomogło jej szybko się wybić.

KS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>