Żywy Ken przeszedł ponad 150 operacji plastycznych. Tak wyglądał przed kosztowną metamorfozą. I po co mu to było?

Żywy Ken czyli Rodrigo Alves wydał na swoje operacje plastyczne prawie 2,5 miliona złotych. Kiedy patrzymy na jego zdjęcia sprzed tych wszystkich zabiegów, trudno nam uwierzyć, że to ta sama osoba.
żywy Ken, Rodrigo Alves żywy Ken, Rodrigo Alves Instagram/rodrigoalvesuk

Żywy Ken wydał fortunę na operacje plastyczne

Rodrigo Alves ma 35 lat i ponad 150 operacji plastycznych na koncie - donosi The Lad Bible. Wydał na nie wszystkie zawrotną kwotę 500 tys. funtów czyli około 2,3 miliona złotych. Widać, że naprawdę się poświęcił realizacji swojego marzenia. Dziś faktycznie nie przypomina zwykłego człowieka, a chodzącą lalkę.

Można by przypuszczać, że Żywy Ken zdecydował się na tak liczne zabiegi, bo był mało urodziwym człowiekiem. Wbrew pozorom jednak przed tymi wszystkimi operacjami nie był szpetnym mężczyzną.

rodrigo alves przed i po operacjach
Fot. Instagram.com | Rodrigo Alves

Miał bardzo regularne rysy twarzy i wyglądał na sympatyczną osobę. Można uznać, że lekka nadwaga była czymś, co faktycznie mogło mu przeszkadzać. Przyznajemy, kolor oczu ma jednak ciągle piękny. 

**See individual credits** MANDATORY CREDIT: Rodrigo Alves/Rex Features. Only for use in story about Rodrigo Alves. Editorial Use Only. No stock, books, advertising or merchandising without photographers permission.  Mandatory Credit: Photo by Rodrigo Alves/REX (4432606f)  Rodrigo before most of his surgery and pre his six pack implants  Image consultant who spent GBP 125,000 on plastic surgery wants to help others who are bullied, London, Britain, Feb 2015  FULL BODY: http://www.rexfeatures.com/nanolink/pxui
Rodrigo Alves/REX / Rodrigo Alves/REX/EAST NEWS

Żywy Ken przeszedł ponad 150 operacji plastycznych. Tak wyglądał przed kosztowną metamorfozą Żywy Ken przeszedł ponad 150 operacji plastycznych. Tak wyglądał przed kosztowną metamorfozą Rodrigo Alves/REX / Rodrigo Alves/REX/EAST NEWS

Żywy Ken przeszedł ponad 100 operacji plastycznych

Rodrigo przeszedł między innymi operację nosa, lifting pośladków czy liczne liposukcje.

żywy ken
rodrigoalvesuk / instagram

Usunął sobie też żebra, żeby mieć wąską talię, a usunięte kości zabrał ze sobą w słoiku na wywiad w telewizji.

Żywy Ken przeszedł ponad 150 operacji plastycznych. Tak wyglądał przed kosztowną metamorfozą Żywy Ken przeszedł ponad 150 operacji plastycznych. Tak wyglądał przed kosztowną metamorfozą rodrigoalvesuk / instagram

Żywy Ken, że pieniądze wydane na operacje były dobrze wydane

Do tego Żywy Ken ma implanty imitujące mięśnie brzucha. Ma też wypełniacze w ustach i często wstrzykuje sobie botoks. Przy tym wszystkim zmiana koloru włosów z ciemnego brązu na siwy blond wydaje się zaledwie drobnostką.

Rodrigo Alves
East News

Waleria Lukjanowa, Waleria Lukjanowa, "żywa Barbie". fot. Facebook / ValeriaLukyanova

Żywa Barbie przed operacją

Żywy Ken nie jest jedyną osobą, która postanowiła upodobnić się do dziecięcej zabawki.

fot. Facebook / ValeriaLukyanova
fot. Facebook / ValeriaLukyanova

Żywa Barbie z Ukrainy, czyli Valeria Lukyanova również poświęciła dużo czasu i pieniędzy na operacje plastyczne, by wyglądać jak chodząca wersja ulubionej lalki małych dziewczynek. Była wcześniej śliczną i naturalną dziewczyną:

fot. liveinternet.ru
fot. liveinternet.ru

Małgorzata Godlewska Małgorzata Godlewska Instagram.com/ godlewska_gosia

Małgorzata Godlewska przed operacjami plastycznymi była uroczą dziewczyną

Duże usta i pokaźne piersi to znaki rozpoznawcze Małgorzaty Godlewskiej. Nam z twarzy przypomina nieco taką gotycką damę z fresków, jakie można zobaczyć w starych kościołach.

Zastanawialiście się, jak wyglądała nim rzuciła się w wir zabiegów medycyny estetycznej? Już nie musicie, teraz możecie to po prostu zobaczyć. Internauci dotarli do zdjęć celebrytki z 2012 roku. Różnica jest ogromna!

Małgorzata Godlewska
Screen: Facebook/maria.weiss.543?hc_ref=ARToZA8brxaaz1Ifa5dBPG5BPnUQU3q0FUbzy5wvtMaGLkIeJdBYh_ZkUFUkmsrWcL4

Małgorzata Godlewska miała przede wszystkim inny kolor włosów, bardziej delikatny i stonowany - blond. Spójrzcie również na jej usta, które były zdecydowanie mniejsze. Jedyne co się na pewno nie zmieniło, to zamiłowanie celebrytki do kusych, obcisłych strojów.

Anella Anella Instagram/anella_an_

Polska Barbie czyli Anella przed operacjami wyglądała skrajnie inaczej

Anella zasłynęła także dzięki swojemu hipnotyzującemu wyglądowi. Długo twierdziła, że jedyne co sobie poprawiała, to nienaturalnie duże usta. Jednakże na zdjęciach z przeszłości widać, że minęła się nieco z prawdą:

Anella
Instagram/celebritygram___

'Zombie Angelina' ma nowe wcielenie. Sahar Tabar wygląda teraz jeszcze straszniej niż poprzednio 'Zombie Angelina' ma nowe wcielenie. Sahar Tabar wygląda teraz jeszcze straszniej niż poprzednio sahartabar_offcial / instagram

"Zombie Angelina" pokazała swoją prawdziwą twarz

"Zombie Angelina" czyli Sahar Tabar zasłynęła na świecie jako upiorny sobowtór Angeliny Jolie. Mówiono, że przeszła około 40 operacji plastycznych i schudła 40 kg. Szybko się okazało, że to gruba przesada, wygląd dziewczyny jest efektem starannej charakteryzacji i graficznej obróbki zdjęć.

'Zombie Angelina',  Sahar Tabar
sahartabar_offcial / instagram

W istocie zrobiła sobie korektę nosa, ale w sumie wygląda całkiem normalnie, kiedy się tak mocno nie maluje. 

'Zombie Angelina',  Sahar Tabar
sahartabar_offcial / instagramIgor i Grichka Bogdanov Igor i Grichka Bogdanov archiwum François Collard / CC/Wikimedia

Bliźniacy Bogdanov

Bliźniacy Bogdanov zbliżają się już do 70-tki. Przyznają, że lubią szokować swoim wyglądem, choć uwielbiają też nauki ścisłe. 30 lat temu byli naprawdę bardzo przystojni i prowadzili nawet w telewizji własny program science-fiction.

Bracia studiowali w Paryżu matematykę stosowaną. W naukowym świecie wsławili się jako genialni fizycy. Przedstawili swoją wersję teorii Wszechświata. Do dziś nie jest pewne, czy to blaga czy przebłysk geniuszu.

Od połowy lat 90. wygląd ich twarzy ulegał stałej zmianie. Policzki i brody stały się bardziej wyraziste, niemal kanciaste. W programie "Sept a huit" z 30 maja 2010 roku bracia nazwali je "twarzami kosmitów".

Igor Bogdanov
Screen z Youtube.com

Szczegóły zabiegów nie są znane, ale często mówi się o wszczepianiu implantów. Pojawia się też teoria, że obaj cierpią na akromegalię. Deformująca wygląd choroba spowodowana jest nadmiernym wydzielaniem hormonu wzrostu. Prawdę trzymają w tajemnicy.

Grichka Bogdanov
Screen z Youtube.comWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.