Agnieszka Dygant założyła aparat ortodontyczny. Niektórzy są zdziwieni: Ale po co? Ten uśmiech był zawsze piękny. Wytłumaczyła się

Agnieszka Dygant zdecydowała się założyć aparat ortodontyczny. To kolejna gwiazda, która zdecydowała się poprawić uśmiech. O tym, że swoje zęby poprawiał Piasek, Michał Wiśniewski czy Krzysztof Ibisz wiedzą już chyba wszyscy, ale przed Wami gwiazdy, których byście nie podejrzewali lub już zapomnieliście, że kiedyś nie grzeszyły pięknym uśmiechem.
Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant Instagram.com/ agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant pochwaliła się na Instagramie, że założyła aparat ortodontyczny. Zdecydowała się na ten krok w wieku 46 lat. Jej fani są zdziwieni, gdyż nie uważają, żeby jej zęby wymagały upiększenia. Nie ukrywają swoich odczuć pod jej zdjęciem:

Ale po co? Ten uśmiech był zawsze piękny - komentują.

Aktorka zapewniła ich, że 'uśmiech się bardzo nie zmieni' i chodzi wyłącznie o zgryz. Na nagraniu, jakie udostępniła na profilu, możemy zobaczyć, jak teraz wygląda.

Roksana Gąska Roksana Gąska Instagram/roksana_gaska

Roksana "Roxy" Gąska

Roksana Gąska pojawiła się w show-biznesie dwa lata temu. To właśnie wtedy związała się ze starszym o 25 lat Jackiem Rozenkiem - byłym mężem Małgorzaty Rozenek. Dziewczyna z miejsca została okrzykniętą sobowtórką 'Perfekcyjnej'.

Internauci słusznie zauważyli, że 'Roxy' lubi poprawiać urodę. Sama zainteresowana wcale się z tym nie kryje. Przyznała się między innymi do tego, że powiększyła biust oraz usta. Jakiś czas temu wstawiła sobie porcelanowe licówki. Efekt? Wow!

Natalia Siwiec chwali się nowymi zębami Natalia Siwiec chwali się nowymi zębami EastNews / Instagram / Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec zawsze mogła pochwalić się ładnym uśmiechem. Jednak celebrytka, jak sama przyznaje, dąży do perfekcji i zdecydowała się na licówki. Teraz postanowiła je wymienić. W tym celu wraz ze stomatolog Iwoną Gnach-Olejniczak z kliniki Unident Union z Wrocławia wybrała się do Dubaju.  

Efektami obie pochwaliły się na Instagramie. 

Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz EastNews/KAPIF

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz ma chyba najjaśniejszy uśmiech w polskim show-biznesie. Prezenter uważa, że w ten sposób dba o siebie. Kiedyś wyznał, że:

Chodzi o to, że jeżeli mówię dbam o siebie tzn. uprawiam sport i żyję w miarę higienicznie, oczywiście bez jakiegoś fanatyzmu jedzeniowego, ale gdzieś tam kontroluję co jem. Natomiast jeżeli uprawiam sport, to dobrze się czuję, a jeżeli ja się ze sobą dobrze czuję, to inni także się ze mną dobrze czują, więc to jest takie działanie na siebie. Sportu i dobrego samopoczucia nigdy dosyć. Pozytywna energia, uśmiech i życzliwość dla ludzi, mówiąc wprost lubienie ludzi!
Anna Lewandowska Anna Lewandowska Newspix/ Kapif

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na początku swojej kariery zadbała o swoje zęby. Jak oceniła ją kiedyś znana lekarka, Anna Adamczyk, trenerka zainwestowała w aparat na zęby.

Dzięki temu jej uśmiech stał się piękniejszy, a dolne piętro uległo pozytywnej zmianie. Według mnie nie ma tu żadnych licówek, jednak nie wykluczam odbudowy kompozytowej, która często jest potrzebna po leczeniu ortodontycznym - uważa.

Zobaczcie, kto jeszcze poprawił swój uśmiech.

Ronaldo i jego Ronaldo i jego "zębowa metamorfoza" to już klasyk. Dziś piłkarz uchodzi za jednego z najprzystojniejszych sportowców. Gdyby nie korekta zgryzu, o tym tytule mógłby tylko pomarzyć. Zobaczcie też inne gwiazdy, które wyprostowały zęby. Plotek.pl/Screen z Youtube.com/DANIEL OCHOA DE OLZA AP.

Cristiano Ronaldo

Zęby Cristiano Ronaldo w przeszłości i obecnie

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Plotek.pl/AKPA/WBF

Małgorzata Kożuchowska

Zęby Małgorzaty Kożuchowskiej w przeszłości i obecnie

Edyta Pazura Edyta Pazura Kapif

Edyta Pazura

Zęby Edyty Pazury w przeszłości i obecnie

Piasek zainwestował w licówki Piasek zainwestował w licówki Kapif/ Instagram.com/mary_la_la

Andrzej "Piasek" Piaseczny

Zęby Andrzeja Piasecznego w przeszłości i obecnie

Nie każda gwiazda rodzi się z pięknym uśmiechem, czasem musi go 'wypracować'. O tym, że swoje zęby poprawiał Piasek, Tom Cruise czy Ronaldo wiedzą już chyba wszyscy, ale przed Wami gwiazdy, których byście nie podejrzewali lub już zapomnieliście, że kiedyś nie grzeszyły pięknym-prostym uśmiechem. Uśmiech Michała Wiśniewskiego wręcz oślepia idealną bielą. Nie każda gwiazda rodzi się z pięknym uśmiechem, czasem musi go 'wypracować'. O tym, że swoje zęby poprawiał Piasek, Tom Cruise czy Ronaldo wiedzą już chyba wszyscy, ale przed Wami gwiazdy, których byście nie podejrzewali lub już zapomnieliście, że kiedyś nie grzeszyły pięknym-prostym uśmiechem. Uśmiech Michała Wiśniewskiego wręcz oślepia idealną bielą. Kapif

Michał Wiśniewski

Zęby Michała Wiśniewskiego w przeszłości i obecnie

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek East News/ Kapif

Małgorzata Rozenek

Zęby Małgorzaty Rozenek w przeszłości i obecnie