Grosicka urodziła w wieku 17 lat. Nie jest jedyną młodą matką w show-biznesie. Wiedzieliście, że Dowbor urodziła, gdy miała zaledwie 19?

Wbrew pozorom życie znanych i popularnych gwiazd nie zawsze jest usłane różami. Niektóre z nich bardzo wcześnie musiały wziąć na siebie odpowiedzialność i zająć się swoimi dziećmi, często już jako nastolatki. Dominika Grosicka, Katarzyna Dowbor, Jolanta Fajkowska czy choćby Sofia Vergara zostały matkami w bardzo młodym wieku. Sprawdźcie, kto jeszcze.
Dominika Grosicka jest żoną naszego reprezentanta Polski Dominika Grosicka jest żoną naszego reprezentanta Polski www.instagram.com/dominikagrosicka

Dominika Grosicka

Dominika Grosicka już od 7 lat jest żoną piłkarza Kamila Grosickiego. Poznali się, kiedy Dominika była już mamą - urodziła synka w bardzo młodym wieku. Miała zaledwie 17 lat, kiedy zaszła w nieplanowaną ciążę. Ona i jej poprzedni partner byli tym bardzo zaskoczeni - opowiada w wywiadzie udzielonemu portalowi Anny Lewandowskiej, BabyByAnn.

Dominika Grosicka
www.instagram.com/dominikagrosicka


Sytuację pogarszał fakt, że mieszkali w małym mieście, a plotki szybko się rozeszły. Jednak podkreśla, że macierzyństwo samo w sobie jej nie przerażało, bo zawsze bardzo lubiła dzieci.

Wczesne macierzyństwo ma też inne plusy: mniej się martwisz, bo nie zdajesz sobie sprawy do końca, jak poważna to jest sprawa - dodała.

Później poznała Kamila Grosickiego. Od razu się w sobie zakochali. Kamil zaopiekował się nią i Marcelem - to się nazywa szczęście! Dzisiaj Dominika patrzy na te sprawy z dystansem - twierdzi, że bardzo się cieszy, że tak wszystko się ułożyło. Marcel jest jej dobrym kumplem i pomaga jej w opiece nad młodszą siostrą, Mają. Do tego Kamil też świetnie się dogaduje z przybranym synem. 

Katarzyna Dowbor z synem Maciejem i Joanną Koroniewską Katarzyna Dowbor z synem Maciejem i Joanną Koroniewską Kapif

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor szybko została mamą. Jej syn, Maciej Dowbor, przyszedł na świat, kiedy miała zaledwie 19 lat. Był owocem studenckiego romansu. Wczesne macierzyństwo nauczyło prezenterkę odpowiedzialności. Jak sama mówi, ma z synem przyjacielską relację. Jej następne dziecko, Marysia, przyszło na świat 20 lat później.

Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska Akpa

Jolanta Fajkowska

Jolanta Fajkowska urodziła swoją córkę, Marię Niklińską, w wieku 20 lat. Jej partner jednak zostawił ją i dziecko, usuwając się z ich życia. Maria poznała swojego biologicznego ojca, kiedy była już pełnoletnia. Sama do niego zadzwoniła. W wywiadzie dla "Gali" tak o tym mówiła:

Ucieszył się. Mówił, że czekał na ruch z mojej strony, nie chciał się narzucać - wyznała.

Młoda aktorka mówi, że nie ma dziś do ojca żalu, że przez tyle lat nie dawał znaku życia. Wychował ją ojczym, z którym ma doskonały kontakt i któremu jest bardzo wdzięczna, dlatego też nigdy nie czuła braku ojca w życiu. Dziewczyna ma jeszcze dwie przyrodnie siostry, z którymi również jest w bardzo dobrym kontakcie.

Iwona Guzowska - wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie. W latach 2007-15 posłanka na Sejm z listy Platformy Obywatelskiej Iwona Guzowska - wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu i boksie. W latach 2007-15 posłanka na Sejm z listy Platformy Obywatelskiej Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Wyborcza.pl

Iwona Guzowska

Iwona Guzowska, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w tej dziedzinie oraz posłanka na sejm, urodziła swojego syna w wieku zaledwie 18 lat. Ciąża była nieplanowana, a jej mąż szybko od niej odszedł i nie utrzymuje kontaktów z dzieckiem.

20.11.1999 GLIWICE GALA BOKSU ZAWODOWEGO
IWONA GUZOWSKA KONTRA CYNTHIA PROUDER
FOTO GRZEGORZ CELEJEWSKI/AGENCJA GAZETA
SLOWA KLUCZOWE:
BOKS KOBIETY /FR/
GRZEGORZ CELEJEWSKI

Guzowska opowiadała o trudnych początkach macierzyństwa w ''Pytaniu na śniadanie''. Kiedy zobaczyła wynik testu ciążowego, była przerażona. Nieplanowane dziecko bardzo zmieniło jej plany życiowe - początkująca sportsmenka musiała poczekać, aż zdobędzie wszystkie swoje tytuły i puchary. Jak widać trudne przeżycia jej nie złamały, a ona poradziła sobie śpiewająco i zrealizowała wszystkie swoje cele.

Pamiętacie 'Plebanię'? Małgorzata Teodorska to jedna z najbardziej lubianych aktorek tego serialu. Grała w nim przez ponad 10 lat. Jednak kiedy w 2012 roku zakończono produkcję, aktorka zniknęła z mediów i słuch o niej zaginął. Pamiętacie 'Plebanię'? Małgorzata Teodorska to jedna z najbardziej lubianych aktorek tego serialu. Grała w nim przez ponad 10 lat. Jednak kiedy w 2012 roku zakończono produkcję, aktorka zniknęła z mediów i słuch o niej zaginął. Akpa

Małgorzata Teodorska

Małgorzata Teodorska znana z serialu "Plebania" została mamą w wieku 17 lat. Przyznaje, że to był czysty przypadek. Musiała zrobić kilkanaście testów ciążowych, zanim uwierzyła, że naprawdę jest w ciąży. Związek z ojcem dziecka szybko się rozpadł.

Natalia Vodianova Natalia Vodianova Screen z Instagram.com/natasupernova/

Natalia Vodianova

Słynna modelka Natalia Vodianova urodziła po raz pierwszy, kiedy miała 19 lat. Dziecko przyszło na świat w 2001 roku, a młoda mama rok później wzięła ślub z jego tatą, Justinem Portmanem. Co ciekawe, 36-letnia dziś modelka nie poprzestała na jednym potomku. Jej najstarszy syn Lucas ma jeszcze troje rodzeństwa.

modelki
instagram.com/natasupernova

Jego młodsza siostra Neva urodziła się w 2006 roku, zaś młodszy brat Vicotr w 2007 roku. Niestety ich rodzice rozwiedli się w 2011 roku. Natalia związała się niedługo później z Antoinem Arnaultem i urodziła mu w 2014 roku syna Maxima. Mimo czterech porodów Natalia Vodianova dalej zachwyca nienaganną sylwetką!

Britney Spears, Maddie, Jamie Lynn Spears Britney Spears, Maddie, Jamie Lynn Spears Instagram.com/ Britney Spears/ Screen

Lynn Spears

Młodsza siostra Britney Spears, Lynn Spears, urodziła swoje pierwsze dziecko w 2008 roku. Biorąc pod uwagę, że przyszła na świat w 1991 roku, łatwo policzyć, że miała niewiele ponad 17 lat. Wtedy też czasopismo "OK! Magazine" zaproponowało jej milion dolarów za możliwość opublikowania pierwszych zdjęć jej córeczki - Maddie. Jej tatą jest Casey Aldridge.

Jamie Lynn Spears z córką
Instagram.com/Jamie Lynn Spears/ Screen

Lynn, tak jak jej siostra, Britney, jest piosenkarką. Ma na koncie kilka ról w filmach, co czyni z niej niezawodową aktorkę. Zadebiutowała u boku siostry w filmie "Crossroads". W 2013 roku wydała debiutancki singile w stylu country "How Could I Want More". Rok później Lynn wyszła za mąż za Jamie'go Watsona.

Solange Knowles z mężem i synem Solange Knowles z mężem i synem 247PAPS.TV / Splash News / 247PAPS.TV / Splash News/EAST NEWS

Solange Knowles

Młodsza siostra Beyonce, Solange Knowles, urodziła pierwsze dziecko w bardzo młodym wieku - miała 17 lat. Co ciekawe, wcześniej zdążyła już wydać swoją pierwszą płytę - wydała ją w wieku 14 lat. W ciążę zaszła przez przypadek z kolegą ze szkoły. Niemniej Solange podkreśla, że bardzo kocha swojego synka i jest dla niej największym darem - napisała dla niego wzruszającą piosenkę.

2017 Primetime Emmy Awards - Arrivals 2017 Primetime Emmy Awards - Arrivals Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Sofia Vergara

Sofia Vergara niedawno urodziła swojemu mężowi Joe Manganiello dziecko w wieku 45 lat. Ale to nie była jej pierwsza ciąża. Aktorka została mamą już w wieku 19 lat!

Jej syn Manolo ma dziś już 26 lat i jest obłędnie przystojny. Towarzyszył nawet mamie na gali rozdania nagród Emmy w 2017 roku, bo Joe musiał wtedy pracować. I był zachwycony tym, że mógł dotrzymać jej towarzystwa.

Kylie Jenner Kylie Jenner srceen/YouTube/KylieJenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner urodziła swoją pierwszą córeczkę w wieku 20 lat. Wiadomość, że została mamą była nie lada nowiną, celebrytka ukrywała informację o swojej ciąży bardzo długo. Zdecydowała się poinformować media o narodzinach córki dopiero po porodzie. Ojcem jej dziecka jest raper Travis Scott. Kylie Jenner przeprosiła wszystkich za ukrywanie ciąży:

Nie chciałam przeżywać ciąży na oczach całego świata. Wiedziałam, że muszę przygotować się do nowej, ważnej roli w jak najbardziej najbardziej pozytywny, pozbawiony stresu i zdrowy sposób - wyznała na Instagramie.
Shirley Temple Shirley Temple fot. Charles Lamont - Glad Rags to Riches, Domena publiczna

Shirley Temple

Pamiętacie małą i słodką aktorkę dziecięcą Shirley Temple? Okazuje się, że ta aktorka, która została gwiazdą jeszcze jako mała dziewczynka, długo nie zwlekała z macierzyństwem. Wyszła za mąż, kiedy miała lat 18, a rok później urodziła swoją pierworodną córeczkę, Lindę Susan. 

Zobacz: Modne sukienki ciążowe!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.