Serial "Niania" po latach wraca na antenę. Dziś aktorzy, którzy zagrali dzieci Skalskiego, są nie do poznania. Szczególnie serialowy Adaś

Serial "Niania", który przed laty był prawdziwym hitem, wraca na antenę - z tą różnicą, że odcinki będą emitowane przez telewizję Super Polsat. Premiera pierwszego sezonu odbyła się w 2005 roku, a ostatni odcinek pokazano w 2009. Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy, którzy wcielali się w główne role.
Niania Niania EAST NEWS

Roger Karwiński

Roger Karwiński w serialu "Niania" wcielał się w postać Adasia Skalskiego. W roku rozpoczęcia produkcji miał 11 lat. W dniu zakończenia - 15. Tak wyglądał w 2009 roku:

Roger Karwiński
Akpa

Po zakończeniu serialu nie zrezygnował jednak z aktorstwa. Gra w Teatrze Polskiego Radia. Oprócz tego zajmuje się dubbingiem. Użyczał swojego głosu m.in. w produkcji "Nie ma to jak hotel". Oprócz tego jest też youtuberem. Od 6 lat prowadzi swój kanał, na którym publikuje m.in. ciekawostki na temat znanych gier komputerowych.

Roger Karwiński
Screen z YouTube.com/ Roger Karwiński

Roger unika bywania na ściankach i na imprezach branżowych. W ostatnich latach pojawiał się sporadycznie w programach śniadaniowych. W 2018 roku aktor był gościem w "Dzień Dobry TVN". Oczywiście nie jest już słodkim nastolatkiem. Możemy zobaczyć, że zrezygnował z długich włosów i zapuścił delikatną brodę.

Roger Karwiński
EAST NEWS

Emilia Stachurska w 2006 roku Emilia Stachurska w 2006 roku KAPIF.pl

Emilia Stachurska

Emilia Stachurska w "Niani" zagrała Zuzię Skalską. Miała 7 lat, kiedy stanęła przed kamerą. Kiedy na planie padł ostatni klaps, kończyła 11 lat. Tak Emilka wyglądała w 2009 roku:

Emilia Stachurska  2009-02-25
KAPIF.pl

Dziewczyna kontynuuje przygodę z aktorstwem. Pojawiła się w epizodycznych rolach w serialach (w 2012 wystąpiła w jednym z odcinków "Lekarzy"). W 2014 pojawiła się w "DD TVN". Spoważniała, jednak dalej można rozpoznać w niej uroczą Zuzię, jaką stworzyła na planie "Niani".

Emilia Stachurska
EAST NEWS

W 2016 roku wcieliła się w postać Ładnej w filmie "Królewicz Olch". Produkcja zdobyła nagrodę Kryształowego Niedźwiedzia na festiwalu Berlinale 2017.

Emilia Stachurska
Facebook.com/ emilka.stachurska

Emilia nie ma parcia na szkło i nie jest aktywna w mediach społecznościowych, dlatego trudno znaleźć informacje, czym się dzisiaj zajmuje.

Niania Niania EAST NEWS

Maria Maciejowska

Maria Maciejowska w serialu "Niania" wcieliła się w rolę najstarszej córki Maksymiliana Skalskiego. Miała wtedy 15 lat. Choć aktorce wróżono kolejne sukcesy, ta postanowiła po zakończeniu produkcji sitcomu wycofać się z show-biznesu. Poniżej w roku 2009:

Maria Maciejowska
Akpa

W 2016 roku okazało się, że syn Maciejowskiej, Tymon, choruje na białaczkę limfoblastyczną. Aktorka za pośrednictwem Fundacji Spełnionych Marzeń poprosiła o pomoc dla chłopca:

Często nie możemy wyjść na spacer, nigdy spotykać się z innymi dziećmi, a widok "zakazanego" placu zabaw wywołuje płacz (...). Dla mnie jako samotnej matki to nie tylko przeżywanie fizycznego i psychicznego cierpienia dziecka, ale problem z tak prozaicznymi sprawami, jak codzienne zakupy, czy dojazd do szpitala, ponieważ zarówno sklep jak i komunikacja miejska to punkty na długiej liście "zakazanych" miejsc". Dzięki Państwa pomocy będę miała możliwość, za okazaniem imiennych faktur dotyczących wyłącznie leczenia i rehabilitacji dziecka, uzyskać zwrot części poniesionych kosztów. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się nam pomóc - napisała.

Maria Maciejowska
Screen z Facebook.com/Maria Maciejowska

Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant EAST NEWS

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant to obecnie jedna z najbardziej popularnych aktorek. W "Niani" wcieliła się w postać uwielbianej przez widzów tytułowej niani Frani. Poniżej, aktorka w 2009 roku, kiedy na planie serialu padł ostatni klaps.

Agnieszka Dygant  2009-02-25
KAPIF.pl

Potem Dygant oglądaliśmy m. in. w słynnym "Prawie Agaty" czy w "Listach do M", "Pitbullu" i "Botoksie". Aktorka jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie pokazuje, co u niej słychać.

Agnieszka Dygant
Instagram.com/ agnieszka_dygant_official


Instagram

Agnieszka Dygant
Instagram.com/agnieszka_dygant_official/

Kobiety mafii, Agnieszka Dygant, Patryk Vega, Angie Cepda
agnieszka_dygant_official / insatgram


Tomasz Kot Tomasz Kot KAPIF.pl

Tomasz Kot

Tomasz Kot w serialu zagrał zamożnego producenta filmowego, Maksymiliana Skalskiego. Poniżej widzimy go jak wyglądał podczas zakończenia serialu. Właściwie trudno go poznać.

Tomasz Kot
Kapif

Świetnych filmów, w jakich potem zagrał, jest sporo. M. in. "Bogowie", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy "Pokot". Grywał też w lżejszych produkcjach: "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", "Lejdis" oraz w produkcji nominowanej do Oscara "Zimna wojna". Trzeba przyznać, że aktorowi czas służy i jest jeszcze bardziej przystojny.

Tomasz Kot
KAPIF.pl

Tomasz Kot
KAPIF.pl

Adam Ferency Adam Ferency EAST NEWS

Adam Ferency

Adam Ferency to chodząca legenda polskiego aktorstwa. W "Niani" wcielił się w postać kamerdynera Konrada. Ze swoją sceniczną charyzmą i nieco diabolicznym wyglądem często wcielał się czarne charaktery. Jak sam twierdzi, Amerykanie, którzy są właścicielami formatu, nie chcieli, żeby zagrał w serialu komediowym.

W krajach, którym sprzedano licencję na emisję serialu, każdy aktor grający kamerdynera również musiał być podobny do aktora amerykańskiego. Tylko ja jeden byłem inny. Jednak reżyser wręcz zażądał, żebym to był ja. I, jak widać, może miał rację. Bo myślę, że ta rola była całkiem niezła - mówił w wywiadzie dla "Gazety Olsztyńskiej".

Tak Adam Ferency wygląda obecnie.

Adam Ferency
KAPIF.pl

Niania Niania KAPIF.pl

Tamara Arciuch

Poznajecie? Ta postać w środku to Tamara Arciuch jako serialowa Karolina Łapińska - postać niezbyt sympatyczna, ale zagrana brawurowo. Widzowie komplementowali jej rolę.

Uwielbiam ją za rolę w "Niani" - tak sympatyczna i piękna aktorka musiała zagrać zołzę i zrobiła to perfekcyjnie. To nie takie proste - czytamy recenzję na Filmwebie.

Tak aktorka wygląda obecnie:

Tamara Arciuch
Instagram.com/ tamara.arciuch

Tamara Arciuch
Instagram.com/ tamara.arciuch

Niania Niania KAPIF.pl

"Niania" powraca

Fani produkcji będą mogli zobaczyć 1 odcinek serialu 10 czerwca o 10:00. Internetowy serwis TvPolsat.info podał więcej szczegółów:

Sitcom będzie można śledzić od poniedziałku do czwartku o 10:00 i 10:30. W weekendy będą emitowane powtórki z tygodnia. Maratony będzie można oglądać w soboty od 12:00 i niedziele od 11:30 - dowiadujemy się.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Agora SA