Co gwiazdy zrobiły pani projektantce, że je tak skrzywdziła? Chyba lepiej nie wiedzieć, bo jej zemsta była sroga. Kreacje były OKROPNE. Wszystkie!

We wtorek w ramach Warsaw Fashion Day odbył się pokaz projektantki Marioli Turbiarz. Chwali się, że cale wydarzenie wspierało Fundację Spełnionych Marzeń (zajmuje się pomocą dziecięcym szpitalom onkologicznych), jednak nie da się wybaczyć szkód psychicznych, jakie ponieśliśmy oglądając zaprezentowane na wybiegu "kreacje". Są po prostu okropne! Nie chodzi tu o jeden element. Nam nie podoba się wszystko: od tkanin przez kolory, fasony, dodatki i dopasowanie strojów do modelek. Jeżeli są wśród Was odważni, którzy chcą przekonać się na własnej skórze o ich walorach estetycznych, zapraszamy do galerii.
We wtorek w ramach Warsaw Fashion Day odbył się pokaz projektantki Marioli Turbiarz. Chwali się, że cale wydarzenie wspierało Fundację Spełnionych Marzeń (zajmuje się pomocą dziecięcym szpitalom onkologicznych), jednak nie da się wybaczyć szkód psychicznych, jakie ponieśliśmy oglądając zaprezentowane na wybiegu 'kreacje'. Są po prostu okropne! Nie chodzi tu o jeden element. Nam nie podoba się wszystko: od tkanin przez kolory, fasony, dodatki i dopasowanie strojów do modelek. Jeżeli są wśród Was odważni,  którzy chcą przekonać się na własnej skórze o ich walorach estetycznych, zapraszamy do galerii. We wtorek w ramach Warsaw Fashion Day odbył się pokaz projektantki Marioli Turbiarz. Chwali się, że cale wydarzenie wspierało Fundację Spełnionych Marzeń (zajmuje się pomocą dziecięcym szpitalom onkologicznych), jednak nie da się wybaczyć szkód psychicznych, jakie ponieśliśmy oglądając zaprezentowane na wybiegu 'kreacje'. Są po prostu okropne! Nie chodzi tu o jeden element. Nam nie podoba się wszystko: od tkanin przez kolory, fasony, dodatki i dopasowanie strojów do modelek. Jeżeli są wśród Was odważni, którzy chcą przekonać się na własnej skórze o ich walorach estetycznych, zapraszamy do galerii. Kapif
Beata Tadla Beata Tadla Kapif
Beata Tadla Beata Tadla Kapif
Beata Tadla Beata Tadla Kapif
Patrycja Szczepanowska Patrycja Szczepanowska Kapif
Agnieszka Wielgosz Agnieszka Wielgosz Kapif
Karolina Nolbrzak Karolina Nolbrzak Kapif
Agnieszka Mrozińska Agnieszka Mrozińska Kapif
Leszek Stanek Leszek Stanek Kapif
Monika Dryl Monika Dryl Kapif
Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Kapif
Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Kapif
Karolina Nowakowska Karolina Nowakowska Kapif
Agnieszka Wielgosz Agnieszka Wielgosz Kapif
Paulina Drażba Paulina Drażba Kapif
Adrian Furgalski Adrian Furgalski Kapif
Tomasz Ciachorowski Tomasz Ciachorowski Kapif