Co gwiazdy zrobiły pani projektantce, że je tak skrzywdziła? Chyba lepiej nie wiedzieć, bo jej zemsta była sroga. Kreacje były OKROPNE. Wszystkie!

We wtorek w ramach Warsaw Fashion Day odbył się pokaz projektantki Marioli Turbiarz. Chwali się, że cale wydarzenie wspierało Fundację Spełnionych Marzeń (zajmuje się pomocą dziecięcym szpitalom onkologicznych), jednak nie da się wybaczyć szkód psychicznych, jakie ponieśliśmy oglądając zaprezentowane na wybiegu "kreacje". Są po prostu okropne! Nie chodzi tu o jeden element. Nam nie podoba się wszystko: od tkanin przez kolory, fasony, dodatki i dopasowanie strojów do modelek. Jeżeli są wśród Was odważni, którzy chcą przekonać się na własnej skórze o ich walorach estetycznych, zapraszamy do galerii.
We wtorek w ramach Warsaw Fashion Day odbył się pokaz projektantki Marioli Turbiarz. Chwali się, że cale wydarzenie wspierało Fundację Spełnionych Marzeń (zajmuje się pomocą dziecięcym szpitalom onkologicznych), jednak nie da się wybaczyć szkód psychicznych, jakie ponieśliśmy oglądając zaprezentowane na wybiegu 'kreacje'. Są po prostu okropne! Nie chodzi tu o jeden element. Nam nie podoba się wszystko: od tkanin przez kolory, fasony, dodatki i dopasowanie strojów do modelek. Jeżeli są wśród Was odważni, którzy chcą przekonać się na własnej skórze o ich walorach estetycznych, zapraszamy do galerii. We wtorek w ramach Warsaw Fashion Day odbył się pokaz projektantki Marioli Turbiarz. Chwali się, że cale wydarzenie wspierało Fundację Spełnionych Marzeń (zajmuje się pomocą dziecięcym szpitalom onkologicznych), jednak nie da się wybaczyć szkód psychicznych, jakie ponieśliśmy oglądając zaprezentowane na wybiegu 'kreacje'. Są po prostu okropne! Nie chodzi tu o jeden element. Nam nie podoba się wszystko: od tkanin przez kolory, fasony, dodatki i dopasowanie strojów do modelek. Jeżeli są wśród Was odważni, którzy chcą przekonać się na własnej skórze o ich walorach estetycznych, zapraszamy do galerii. Kapif
Beata Tadla Beata Tadla Kapif
Beata Tadla Beata Tadla Kapif
Beata Tadla Beata Tadla Kapif
Patrycja Szczepanowska Patrycja Szczepanowska Kapif
Agnieszka Wielgosz Agnieszka Wielgosz Kapif
Karolina Nolbrzak Karolina Nolbrzak Kapif
Agnieszka Mrozińska Agnieszka Mrozińska Kapif
Leszek Stanek Leszek Stanek Kapif
Monika Dryl Monika Dryl Kapif
Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Kapif
Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Ryszard Rembiszewski ('Pan Lotto') Kapif
Karolina Nowakowska Karolina Nowakowska Kapif
Agnieszka Wielgosz Agnieszka Wielgosz Kapif
Paulina Drażba Paulina Drażba Kapif
Adrian Furgalski Adrian Furgalski Kapif
Tomasz Ciachorowski Tomasz Ciachorowski Kapif
Komentarze (43)
Co gwiazdy zrobiły pani projektantce, że je tak skrzywdziła? Chyba lepiej nie wiedzieć, bo jej zemsta była sroga. Kreacje były OKROPNE. Wszystkie!
Zaloguj się
 • Gość: RYTM

  Oceniono 12 razy 10

  Wielgosz z tym silikonowym cycem i spalonymi włosami wygląda jak tirówa.

 • Gość: Lilith

  Oceniono 6 razy 4

  Większość jest po prostu fatalnie skrojona i dopasowana. A Tadla wygląda jak zaginiona Kardaszianka.

 • Gość: GABO

  Oceniono 5 razy 3

  faceci wygladaj jak klauny

  a kobiety jeszcze gorzej PORAZKA

 • Gość: Iw

  Oceniono 7 razy 3

  Szkoda slow

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 4 razy 2

  Pani Wielgosz na każdym niemal zdjęciu ma minę jakby pozowała w sesji dla CKM - jak napalona laska po przejściach. Jest przerażająca

 • Gość: lolo

  Oceniono 2 razy 2

  Ojej, Tadla...ale tak ogólnie to jest piękną kobietą, nareszcie ktoś naturalny, bez botoksów, wypełniaczy i sztucznych kudłów.

 • Gość: Uczestnik

  Oceniono 1 raz 1

  Jakie to smutne, że nie są Państwo nawet w stanie dokładnie sprawdzić czyje projekty prezentowano. Na Fashion Day było 14 pokazów a Państwo piszą o jednej projektantce.
  Autorze artykułu - wstydź się!

 • Gość: Ewa

  0

  Ale masakra z tą kobietą . Jej kreacje są okropne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX