Księżna Kate pierwszy raz po porodzie pokazała się w obcisłych jeansach. Co za figura! Obok mały książę Jerzy. To najsłodszy maluch świata

Książęca para razem z księciem Karolem pojawiła się na Festiwalu Polo w Beaufort Polo Club. Księżniczka Charlotte jest jeszcze za mała na takie imprezy, ale rodzice zabrali ze sobą za to księcia Jerzego. Patrząc na zdjęcia mamy wrażenia, że tego dnia nikt nie bawił się lepiej niż on.
Książę George i księżna Kate z członkami rodziny królewskiej Książę George i księżna Kate z członkami rodziny królewskiej Alpha Press / Alpha Press

Książę Jerzy i księżna Kate na meczu polo

Książę ma dopiero 23 miesiące, ale coraz częściej pojawia się na oficjalnych wyjściach u boku swoich rodziców. Na meczu polo większość jego uwagi pochłonęła zabawka - mały samochodzik, którego nie wypuszczał z rąk. A kto był główną gwiazdą festiwalu? Dla wielu uczestników imprezy na pewno on sam.

To on był w centrum zainteresowania podczas gali w pałacu Buckingham - komentuje "Daily Mail". - Kiedy rodzina królewska pojawiła się na balkonie, wszyscy i tak patrzyli tylko na George'a. Podczas rodzinnego wyjścia na mecz polo było dokładnie tak samo.

Książę Jerzy Książę Jerzy Bulls

Książę Jerzy

Trudno się dziwić, że książę przyciąga tyle uwagi. W kobaltowym kardiganie i granatowych krótkich spodenkach wyglądał przeuroczo. Ściskając ulubiony samochodzik znalazł chwilę, by potowarzyszyć swoim kuzynkom.

W imprezie uczestniczył też najstarszy wnuk królowej Elżbiety II, Peter Philips z żoną - donosi "Daily Mail". - Przyprowadzili swoje dwie córki, które są najbliższą rodziną Jerzego.
Książę George i księżna Kate Książę George i księżna Kate Bulls

Książę Jerzy i księżna Kate

Jednak uwagę mediów przyciągnął nie tylko rozkoszny mały książę. Kate, 6 tygodni po urodzeniu drugiego dziecka, zaprezentowała szczupłą sylwetkę - obcisłe jeansy i swobodna koszulka leżały na niej idealnie.

Wyglądała bardzo smukło. Zrelaksowana i tak szczupła, że można jej pozazdrościć, księżna towarzyszyła swojemu synkowi i ani przez chwilę nie wyglądała na zmęczoną jego niewyczerpaną energią - zauważył "Daily Mail".
Książę George i księżna Kate Książę George i księżna Kate Bulls

Książę George i księżna Kate

Książę nie należy do najbardziej roześmianych dzieci, jakie widzieliśmy (co wcale nie odejmuje mu uroku), ale bez wątpienia nie brakuje mu sił do zabawy. Podczas meczu polo biegał po trawie, bawił się sam i ze swoją mamą, a nawet próbował gry w piłkę.

Książę hasał i figlował bez przerwy - zachwyca się magazyn "Cosmopolitan". - Jego "słodkość" była, jak zawsze, po prostu przytłaczająca. Trudno nam znaleźć inne słowo!
Księżna Kate, książę Jerzy Księżna Kate, książę Jerzy Bulls

Księżna Catherine i książę George

To drugie "pojawienie się" George'a w tym tygodniu - na uroczystościach z okazji urodzin królowej Elżbiety II również zachwycił wszystkich. Choć do tej pory to Kate była ulubienicą mediów, nie ulega wątpliwości, że kiedy obok jest mały książę, jego mama schodzi na drugi plan.

George, który w przyszłym miesiącu skończy 2 lata, w każdym swym nieco jeszcze raczkującym calu, jest w 100% książęcy - zauważa "Daily Mail". - Zwłaszcza, kiedy w jednej ręce trzymał samochodzik, a w drugiej mini kijek do polo.
Księżna Kate i książę George Księżna Kate i książę George Bulls

Księżna Kate i książę George

Choć George to zwykły malec (w końcu "jedyne" co go odróżnia to książęcy tytuł i fakt, że jego prababcia jest królową Wielkiej Brytanii) jego wizerunkiem zachwyciły się... portale modowe. Zgodnie twierdzą, że NIKT nie nosi kardiganów lepiej (naprawdę!).

Przesuń się Harper, zejdź nam z drogi North, "w mieście" jest nowy chłopak, a jego garderoba przywraca nas o zawrót głowy - komentuje brytyjskie wydanie "Elle". - Książę George Alexander Louis musiał przejąć "składnik Kate", bo zawsze prezentuje się świetnie. Wszystko, co założy, natychmiast jest wyprzedane. Jego styl? Nieco podkręcona klasyka.
Książę George z mamą Książę George z mamą East News

Książę George i księżna Kate

W charytatywnym meczu polo brał udział zarówno książę William, jak i Harry. Księżna przez cały czas zajmowała się figlującym wesoło synkiem.

Nie spuszczała go z oka - relacjonuje News.sky.com. - Malec kilka razy się potknął, ale upadki nie wyglądały groźnie.

My mamy wrażenie, że chyba nawet mu się podobały.

Książę George, księżna Kate i książę William Książę George, księżna Kate i książę William East News

Książę George z rodzicami na meczu polo

I właśnie w ten sposób mały George znów skradł całe show. Polo, książę William, książę Harry, szczupła Kate - to wszystko bardzo ciekawe, ale brytyjskie (i nie tylko) media piszą tylko o nim. My w każdym razie wcale się nie dziwimy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.