O tych fryzurach wolałyby zapomnieć. Ale my pamiętamy i pokazujemy wam najgorsze zdjęcia gwiazd

Lepsze jest wrogiem dobrego, a mniej często znaczy więcej. Te gwiazdy o tym nie pamiętały i zafundowały sobie na głowie prawdziwy koszmar. Niepasujące do urody grzywki, burza loków zasłaniająca twarz, przedziwne kolory i wygolone boki - to tylko niektóre z wpadek, jakie zobaczycie w galerii. Tym, co one (i on) mają na głowie lepiej się nie inspirować.
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to kok Małgorzaty Kożuchowskiej. Wielki, surrealistyczny węzeł na czubku głowy, spada na bok czoła niczym dziwna narośl. Na szczęście aktorce rzadko zdarzają się takie wpadki.

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Kapif

Katarzyna Zielińska

Czy na głowie Katarzyny Zielińskiej zakradł się wąż, a może do jej włosów przykleiła się guma do żucia i posklejała kosmyki? Patrząc na to zdjęcie nie możemy uwierzyć, że zrobiono je zaledwie 4 lata temu. Czy to możliwe, że moda zmieniła się w tak krótkim czasie aż tak bardzo?

Katarzyna ZielińskaKapif

Katarzyna ZielińskaKapif

Mandaryna Mandaryna KAPIF

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska przybyła tak na premierę filmu w 2005 roku. Styl techno pomieszany z disco polo, a do tego dziwne spinki rodem z przedszkola. Czyżby Mandaryna już wtedy przymierzała się do wygolenia boku głowy? Lepsze to, niż przypadkowo dobrane "ozdoby".

Justyna Steczkowska Justyna Steczkowska Kapif

Justyna Steczkowska

Przedłużane pasma włosów mają z założenia dodawać urody. No chyba że są w innym odcieniu niż włosy prawdziwe. Tak zaprezentowała Justyna Steczkowska w "Gwiazdy tańczą na lodzie" w 2008 roku. Fryzura wokalistki stała się nawet bohaterką fanpage'u "Beka z fryzur na weselach".

Facebook.com/Beka z fryzur na weselechFacebook.com/Beka z fryzur na weselech

Justyna SteczkowskaKapif

Justyna Steczkowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dulej Kapif

Justyna Steczkowska,Marcin KurzajewskiKapif

Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski KAPIF

Michał Wiśniewski

Przez lata wierny ognistoczerwonym włosom, co jakiś czas dodawał im kolorytu poprzez fantazyjne pasemka. Michał Wiśniewski ze swojej fryzury uczynił znak rozpoznawczy, więc ciężko zarzucać mu lojalność wobec farby o odcieniu gaśnicy strażackiej. Potem zamienił ją na zieloną, ale efekt nie był tak artystyczny.

Joanna Liszowska Joanna Liszowska KAPIF

Joanna Liszowska

Gofrownica - pamiętacie jeszcze takie urządzenie? My wolelibyśmy o nim zapomnieć, ale Joanna Liszowska odgrzebała swoje pudło pamiątek i na prezentacji ramówki Polsatu pokazała efekty tej podróży w przeszłość. Mamy nadzieję, że gofrownica wróciła na strych.

Patricia Kazadi Patricia Kazadi WBF

Patricia Kazadi

Najnowsza fryzura piosenkarki to wygolony bok z dziwnym wzorem i wycieniowana niebieska farba. Mała syrenka? Szalona raperka? Wolimy Patricię Kazadi w wydaniu bardziej glamour. Rozumiemy, że artystka lubi taki młodzieżowy, "jukendensowy" styl, ale takie zabawy lepiej zostawić zbuntowanym trzynastolatkom.

Monika Richardson Monika Richardson KAPIF

Monika Richardson

Nie jest to koszmar, który będzie się śnił nam po nocach, ale postawione "na ostro" włosy chyba nie najlepiej pasują Monice Richardson (dziś Zamachowskiej). Zdecydowanie wolimy ja w dzisiejszej, łagodniejszej wersji.

Iwona Węgrowska Iwona Węgrowska KAPIF

Iwona Węgrowska

Piosenkarka nie należy co prawda do pań, których styl doceniają styliści, ale ta fryzura to za dużo nawet jak na nasze tolerancyjne gusta. Dziwnie posklejane wokół głowy włosy (loki? fale?) na pewno nie dodają uroku Iwonie Węgrowskiej. Zdecydowanie jesteśmy na nie.

Edyta Górniak Edyta Górniak KAPIF

Edyta Górniak

Z taką fryzurą zaprezentowała się piosenkarka na rozdaniu Złotych Kaczek w 2009 r. Rozumiemy, że Górniak to prawdziwa diwa, ale mamy wrażenie, że w tym momencie stylista fryzur za bardzo wczuł się w przygotowanie jej na wielkie wyjście. Na dworze Cezara na pewno wypadłaby zachwycająco.

Zofia Ślotałą Zofia Ślotałą KAPIF

Zofia Ślotała

Stylistka zaprezentowała się w bardzo ekstrawaganckiej wersji na ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Pomijając strój, jej fryzura sprawia, że mieliśmy problemy, by rozpoznać, kto jest na zdjęciu. Ślotała to bardzo ładna dziewczyna, ale dziwaczne afro w stylu lat 70. powinna zachować na imprezy w tym klimacie.

Aneta Zając Aneta Zając Aneta Zając

Aneta Zając

W 2009 roku aktorka postanowiła poeksperymentować z fryzurą. Efektem była burza loków, jaką zaprezentowała na gali Telekamer. Nie jesteśmy pewni, co jej fryzjer miał na myśli i chyba nie chcemy tego wiedzieć. Zdecydowanie wolimy Zając w jej prostych blond włosach.

Tamara Arciuch Tamara Arciuch Kapif

Tamara Arciuch

Fryzura Tamary Arciuch na Orłach 2013 mogła wyglądać na prostą i klasyczną, ale tym razem pierwsze wrażenie okazało się mylne. Z tyłu imponujący kok aktorki wyglądał jak małe zwierzątko. Takiego upięcia nie powstydziłyby się stałe bywalczynie wesel w remizie.

Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Edyta Pazura, Cezary PazuraKapif

Tamara Arciuch, Bartek KasprzykowskiKapif

Edyta Pazura i Cezary Pazura Edyta Pazura i Cezary Pazura East News

Edyta Pazura

Na 25-leciu pracy artystycznej Cezarego Pazury w 2011 roku, Edyta Pazura chciała zadać szyku. Zamiast tego postawiła na przekombinowaną fryzurę - ciasno spleciony warkocz oplatający jej głowę przywodził nam na myśl gniazdo.

Edyta Pazura i Cezary PazuraKapif

 

Edyta Pazura i Cezary PazuraEast News

Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk Kapif

Agnieszka Włodarczyk

Ten mocny tapir i wysoko upięty kok Agnieszki Włodarczyk śniły nam się po nocach. Do tego sukienka z kołnierzykiem i broszka... Czyżby aktorka przeniosła się w czasie do Baroku?

Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz Kapif

Krzysztof Ibisz

Nie od dziś wiadomo, że grzywka odejmuje lat, ale Krzysztof Ibisz na gali rozdania Wiktorów w 2009 roku nie chciał chyba wyglądać jak przedszkolak?

Marta Grycan Marta Grycan Kapif

Marta Grycan

Czy to lew na wolności czy tylko Marta Grycan z okazałą grzywą?

Agnieszka Wagner Agnieszka Wagner Kapif

Agnieszka Wagner

U Agnieszki Wagner widać silny trend do fascynacji kulturą samurajów. Tylko jak wyjaśnić pętelkę, która zwieńczyła wymyślny kok? Tak aktorka wyglądała w 2012 roku.

Agnieszka WagnerKapif

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Edyta Górniak

Fanką mocnego  tapiru i lwiej grzywy na moment stała się Edyta Górniak. Tak zaprezentowała się na rozdaniu nagród Fashion Magazine 2012.

Dominika Gawęda Dominika Gawęda Kapif

Dominika Gawęda

Skrzyżowanie tapiru, olbrzymiego koka i plecionych na boku warkoczyków - to wszystko zmieściło się na głowie Dominiki Gawędy. W takiej fryzurze zaprezentowała się na imprezie z okazji Światowego Dnia Wody w 2010 roku.

Dominika GawędaKapif

Dominika GawędaKapif

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska WBF

Joanna Horodyńska

Co z tego, że grzywka zasłoniła Joannie Horodyńskiej świat, skoro od jej fryzury nie można było odciągnąć wzroku? Tak stylistka zaprezentowała się na pokazie Bizuu w 2013 roku.

Joanna HorodyńskaWBF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.