Tak księżna Kate wygląda oficjalnie. Tym razem jednak najpierw napiła się whisky, a potem...

Księżna Kate, która stroi miny, robi "zeza" i "groźnie" marszczy brwi? Takiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Zwykle widzimy ją perfekcyjnie i zachowawczo ubraną u boku równie eleganckiego i przestrzegającego etykiety męża. Tego dnia, kiedy degustowała whisky, zobaczyliśmy ją jednak znacznie swobodniejszą...
Księżna Kate Księżna Kate REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

Księżna Kate zwykle

Elegancko, ale i skromnie, bez ekstrawagancji, za to ze smakiem, subtelnie i bez szaleństw. Tak właśnie wygląda księżna Kate na oficjalnych imprezach i do takiego wizerunku nas przyzwyczaiła. W czwartek pokazała jednak, że umie elastycznie podejść do sztywnej dyplomatycznej etykiety i na festynie pokazała się od strony, od której jej jeszcze nie znaliśmy. Tego dnia książęca para miała napięty grafik. Najpierw wizyta w szkockiej gorzelni. Najpierw odwiedzili gorzelnię w Crieff w Szkocji, gdzie zostali poczęstowani robionym na miejscu trunkiem. Whisky najwyraźniej smakowała księżnej.

Księżna KateAP/Andrew Milligan

Szkocka whisky to mocarny trunek. W zawierającym 68,9 % alkoholu napitku szczególnie zasmakował książę William.

Spróbuję, choć pewnie potem będę żałował - powiedział książę cytowany przez Dailymail.co.uk.

Następnie zaproponował degustację żonie. Księżna wprawdzie początkowo odmówiła, ale jak widać, dała się w końcu skusić.

Księżna KateREUTERS/POOL

Księżna Kate i książę WilliamREUTERS/POOL

Księżna Kate i książę William na degustacji wina w Queenstown w Nowej Zelandii. 13 kwietnia 2014 Księżna Kate i książę William na degustacji wina w Queenstown w Nowej Zelandii. 13 kwietnia 2014 AP/Fiona Goodall

Księżna Kate "niezwykle"

W trakcie obecnej podróży z mężem księżna Kate wiele razy pokazywała "pazurki" dowodząc, że drzemie w niej nieujarzmiona natura, niezbyt skutecznie kontrolowana przez dworską etykietę (zobacz: Dziecko, a może Australia? Nie wiemy, co się stało, ale księżna Kate rozkręciła się [DOWODY]). W Australii udowodniła, że kiedy trzeba, potrafi zaimponować otoczeniu wychyleniem kieliszka czegoś mocniejszego.

Kate powiedziała, że nie piła od zajścia w ciążę i pomimo tego, że nie pije dużo, czerpała prawdziwą przyjemność ze skosztowania wina - czytaliśmy wtedy relację na stronie Dailymail.co.uk.

Nawet najmocniejsze wino nie ma takiej mocy, co "szkocka". Jednak jakby tego było mało, jeszcze tego samego dnia para w ramach obowiązków skosztowała wybornego ginu Strathearn Distillery.

To jest pyszne - powiedziała księżna Kate. - Może jednak nie powinnam tego pić, ponieważ wcześniej wypiłam całą whisky - dodała samokrytycznie.

Księżna KateREUTERS/POOL

Księżna Kate Księżna Kate JAMES GLOSSOP/James Glossop

Księżna Kate na festynie

Kosztowanie trunków nie wyczerpało planu zajęć książęcej pary. Na festynie, który jeszcze tego samego dnia odwiedzili, księżna Kate wyróżniała się pięknym, szkarłatnym płaszczem... i czymś jeszcze. Księżnej wyjątkowo dopisywał humor.

Księżna Kate Księżna Kate CAMERA PRESS/WATTIE CHEUNG/Wattie Cheung

Spotkanie z dziećmi

Takiej księżnej jeszcze nie widzieliśmy! Podczas spotkania z dziećmi była zrelaksowana i robiła przedziwne miny. Ta na przykład wygląda groźnie!

Księżna Kate Księżna Kate CAMERA PRESS/WATTIE CHEUNG/Wattie Cheung

Miny księżnej Kate

Zobaczcie więcej min w wykonaniu księżnej Kate. Czyżby gdzieś tutaj krył się domagający odkrycia talent komiczny?

Księżna Kate Księżna Kate CAMERA PRESS/WATTIE CHEUNG/Wattie Cheung

Miny księżnej Kate

.

Księżna Kate Księżna Kate CAMERA PRESS/WATTIE CHEUNG/Wattie Cheung

Miny księżnej Kate

.

Księżna Kate Księżna Kate CAMERA PRESS/WATTIE CHEUNG/Wattie Cheung

Miny księżnej Kate

.

Księżna Kate Księżna Kate /E-PRESS PHOTO.COM

Miny księżnej Kate

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.