Te gwiazdy nie mogłyby wyprzeć się swoich dzieci. UDERZAJĄCE PODOBIEŃSTWO!

Rysy twarzy, oczy, postura... Patrząc na nich nie ma się żadnych wątpliwości, że są rodziną. W niektórych przypadkach dzieci są podobne do rodzica nie tylko pod względem fizycznym, ale też z charakteru. Część z nich odziedziczyła po mamie lub tacie talent.
Agata Kulesza z córką Agata Kulesza z córką KAPIF

Agata Kulesza z córką Marianną

Agata Kulesza ma 16-letnią córkę. Marianna jest owocem związku aktorki z operatorem Marcinem Figurskim. Jak podał portal Fakt.pl, dziewczyna jest miłośniczką jazdy konnej.

Borysz Szyc z córką Borysz Szyc z córką KAPIF

Borys Szyc z córką Sonią

Borys Szyc ma jedną córkę. Sonia ma 9 lat. Jej mamą jest Anna Bareja. Dziewczynka chodzi do szkoły muzycznej i uczy się grać na skrzypcach.

Polecam wam skrzypcowy koncert sześciolatków. To jest dopiero wyzwanie. Bez silnego znieczulenia ciężko to przeżyć - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Playboy".
Anna Wyszkoni z córką Anna Wyszkoni z córką Facebook.com

Anna Wyszkoni z córką Polą

Prawie dwuletnia Pola jest drugim dzieckiem Ani Wyszkoni. Ojcem dziewczynki jest Maciej Durczok.

Po dwóch miesiącach od urodzenia córeczki Poli wróciłam na scenę. Bardzo za tym tęskniłam. Siedząc w domu popadałam w pewnego rodzaju depresję. Oczywiście bardzo cieszyłam się, że mam dziecko, ale potrzebowałam energii , fanów i cieszę się, że tak szybko udało mi się wrócić, że zdrowie mi na to pozwoliło - powiedziała w wywiadzie dla portalu Plejada.onet.pl.

Wokalistka ma jeszcze 12-letniego syna Tobiasza, który jest owocem związku z byłym mężem, Adamem Pigułą.

Elżbieta Zającówna z córką Elżbieta Zającówna z córką KAPIF

Elżbieta Zającówna z córką Gabrielą

Córka Elżbiety Zającówny imię dostała po bliskiej przyjaciółce Zającówny, Gabrysi Kownackiej. Aktorka przyznaje, że ma z córką bardzo dobry kontakt.

Kiedy Gabrysia się urodziła, przeniosłam na nią wszystkie siły i emocje. Przez pięć dni w tygodniu zajmowałam się tylko nią, a w weekendy jeździłam z przedstawieniami estradowymi. Jesteśmy z córką bardzo zżyte. Nawet fizycznie wiele nas łączy. Jak ludzie są ze sobą blisko, to się do siebie upodabniają - powiedziała dla Kobieta.onet.pl. - Gabrysia nie znosi show-biznesu. Bardzo ceni sobie anonimowość. Ma swój świat, kocha kulturę Japonii i hip hop.

Gabriela jest owocem związku aktorki z Krzysztofem Jaroszyńskim.

Beata Kozidrak z córką Katarzyną Beata Kozidrak z córką Katarzyną KAPIF

Beata Kozidrak z córką Katarzyną

Beata Kozidrak z mężem, Andrzejem Pietrasem, mają dwie córki: Katarzynę i Agatą. Ta pierwsza jest niezwykle podobna do matki! Co więcej, tak jak jej rodzicielka, swoją przyszłość łączy z muzyką. Katarzyna jest wokalistką formacji Kashmir i Cate Likes Candy.

Dzieci w szkole zazdrościły mi, że mam taką mamę. Nie mówiły mi tego wprost. Jednak komentowały, że Kasia to ma zadarty nos, że jestem jak księżniczka. Teraz wiem, że były zazdrosne. Przez te trasy nie miałam też normalnej komunii. Stałam sama przed amboną i czułam się, jakbym brała ślub sama ze sobą - powiedziała w wywiadzie dla Fakt.pl.

Cindy Crawford z córką Kaią Cindy Crawford z córką Kaią EastNews

Cindy Crawford z córką Kaią

Cindy Crawford i Rande Gerber mają dwójkę dzieci: Presleya i Kaię. Córka modelki jest to niej niesamowicie podobna. Ma prawie identyczne rysy twarzy jak mama! Crawford nigdy jej nie rozpieszczała. Kiedy świat wariował na punkcie Hannah Montany, modelka zabroniła oglądać ten serial córce, ponieważ uznała, że z niego może ona nauczyć się jedynie przeklinać.

Paweł Królikowski z synem Antonim Paweł Królikowski z synem Antonim KAPIF

Paweł Królikowski z synem Antonim

Antoni Królikowski poszedł w ślady rodziców Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i został aktorem. 24-latek zyskał rozgłos nie tylko dzięki rolom w serialach, ale też niemałemu skandalowi, kiedy pod wpływem alkoholu obraził policjantów. Obecnie już nie imprezuje tak jak dawniej i się ustatkował. A wszystko za sprawą nowej dziewczyny (zobacz: Antoni Królikowski schudł dzięki miłości).

Gwyneth Paltrow z córką Apple Gwyneth Paltrow z córką Apple East News

Gwyneth Paltrow z córką Apple

Gwyneth Paltrow i Chris Martin mają dwójkę dzieci: 9-letnią Apple i 7-letniego Mosesa. Dziewczynka i jej matka są jak dwie krople wody! Co więcej, zarówno matka jak i córka przestrzegają ścisłej diety, która wyklucza spożywanie nabiału i produktów z glutenem. Na razie nie wiadomo, czy Apple odziedziczyła po mamie talent aktorski.

Mogłaby być malarką albo naukowcem. Jestem bardzo ciekawa, co będzie robić moja córka, bo czasami zdarza się, że dzieci aktorów nie chcą mieć nic wspólnego z profesją rodziców. W każdym razie będę ją wspierać bez względu na to, jaką podejmie decyzję - czytamy w wywiadzie cytowanym przez Muzyka.onet.pl.
Arnold Schwarzenegger z synem Patrickiem Arnold Schwarzenegger z synem Patrickiem East News

Arnold Schwarzenegger z synem Patrickiem

Arnold Schwarzenegger ma dwóch synów i dwie córki, którzy są owocem związku z Marią Shiver. Parick tak jak ojciec próbuje swoich sił w modelingu i aktorstwie. Jedyne co różni ojca i syna to ulubiony sport. Aktor jest fanem siłowni, Patrick - jogi.

Reese Witherspoon z córką Avą Reese Witherspoon z córką Avą East News

Reese Witherspoon z córką Avą

Najstarsza córka Reese Witherspoon, Ava, jest jej mniejszą kopią. Dziewczyna w tym roku skończyła 14 lat. Jej ojcem jest były mąż aktorki, Ryan Phillippe. Ava jest wegetarianką. Stara się przekonać do zmiany diety swoją mamę.

Moja córka uczy się teraz historii Ameryki, więc jej świnka nazywa się Booker T. Washington. Ze względu na nią Ava przestała jeść wieprzowinę, zrezygnowała z bekonu i każe mi pilnować mojej własnej diety - powiedziała aktorka w wywiadzie cytowanym przez Film.onet.pl.
Clint Eastwood i syn Scott Clint Eastwood i syn Scott East News

Clint Eastwood i syn Scott

Clint Eastwood ma 7 dzieci. Ale tylko Scott, którego matka była trzecią ważną kobietą w życiu aktora, stewardessa Jacelyn Reeves, jest do niego tak bardzo podobny. Jak podał portal Dailymail.co.uk, Scott obecnie spotyka się z gwiazdą muzyki country, Janą Kramer.

Julianne Moore z córką Liv Julianne Moore z córką Liv East News

Julianne Moore z córką Liv

Julianne Moore i Bart Freundlich doczekali się narodzin dwójki dzieci. Córeczka Liv jest uderzająco podobna do mamy. Nie tylko ma rude włosy i porcelanową cerę, ale też słabość do modnych ubrań. Jak informuje Dailymail.co.uk, Liv nie przegapi żadnego pokazu mody!

Tom Hanks i syn Colin Tom Hanks i syn Colin AP/East News

Tom Hanks i syn Colin

Colin jest synem Toma Hanksa z pierwszego małżeństwa z Samanthą Dillingham. Colin jest bardzo podobny do ojca, a co więcej, odziedziczył po nim talent aktorski. Jego pasją jest muzyka - Colin ma swój zespół hiphopowy "The Underlords".

Susan Sarandon z córką Evą Susan Sarandon z córką Evą East News

Susan Sarandon z córką Evą

Eva jest owocem trzeciego poważnego związku Susan Saradon z reżyserem Frankiem Amurrim. Tak jak mama jest aktorką. 28-latkę ostatnio mogliśmy ją oglądać w filmie "Spadaj, tato".

Salma Hayek z córką Valentiną Salma Hayek z córką Valentiną East News

Salma Hayek z córką Valentiną

Salma Hayek ma jedną córkę ze związku z Francois-Henri Pinaul. Valentina ma 6 lat. W wywiadzie dla Just Jared aktorka zdradziła, że...

Jestem dla swojej córeczki bohaterką. To niesamowicie ekscytująca, życiowa rola!
Dariusz Gnatowski z córką Dariusz Gnatowski z córką KAPIF

Dariusz Gnatowski z córką Julią

18-letnia Julia to cały tata! Są do siebie podobni nie tylko pod względem fizycznym, ale mają też podobne zainteresowania.

Podobnie jak mnie, interesują ją przedmioty humanistyczne. Wolałbym jednak, aby nie szła w moje ślady. Widziałbym ją w zawodach bardziej konkretnych. Zrobi jednak, co będzie chciała, a ja uszanuję jej wybór - powiedział w rozmowie z Se.pl.
Katie Holmes z córką Suri Katie Holmes z córką Suri East News

Katie Holmes z córką Suri

Suri jest oczkiem w głowie Katie Holmes i Toma Cruisa. Dziewczynka nie ma łatwego życia, jej ojciec zaplanował jej życie w luksusie, natomiast mama chce, żeby dorastała w takich warunkach, jak większość dzieci na świecie. 7-latka musi radzić sobie nie tylko z trudną dla niej sytuacją rodzinną, ale też ogromnym zainteresowaniem mediów. Paparazzi nie odstępują jej ani na krok!

Paulina Młynarska z córką Alicją Paulina Młynarska z córką Alicją KAPIF

Paulina Młynarska z córką Alicją

Paulina Młynarska jest bardzo zżyta z 21-letnią córką, Alicją Nauman. Ostatnio razem wydały książkę o komunikacji i budowaniu więzi między rodzicami i dziećmi.

Moją pierwszą miłością był ojciec mojej córki. Bardzo się cieszę, że Alicja jest owocem tej miłości, dodajmy, miłości dwojga bardzo młodych i kompletnie niedojrzałych ludzi - wyznała dla "Gali" Młynarska.
Nicole Richie z córką Harlow Nicole Richie z córką Harlow East News

Nicole Richie z córką Harlow

Nicole Richie 11 stycznia 2008 roku urodziła córeczkę, Harlow. Ojcem dziewczynki jest Joel Madden. Narodziny Harlow odmieniły życie Richie, która skończyła z imprezami, na których nie tylko piła alkohol, ale i zażywała narkotyki. Aktorce tak spodobało się macierzyństwo, że od razu zdecydowała się na kolejne dziecko.

Meryl Streep i córka Mamie Meryl Streep i córka Mamie East News

Meryl Streep i córka Mamie

Meryl Streep i Donald Gummer mają 4 dzieci. Ich najstarsza córka, Mamie, jest do niej niesamowicie podobna. Co więcej, wybrała taki sam zawód jak mama - też została aktorką. 30-latka występuje w filmach i serialach. Ostatnio mogliśmy ją oglądać na dużym ekranie w produkcji "Oddział".

Mamie w 2011 roku wyszła za mąż za aktora Benjamina Walkera.

Więcej o: