Małgorzata Lewińska o swojej ciąży: Był moment przerażenia

Małgorzata Lewińska będzie ma już dwie córki. Teraz nosi ciążę bliźniaczą! Jak zareagowała, kiedy się o tym dowiedziała?
Małgorzata Lewińska Małgorzata Lewińska East News

Małgorzata Lewińska

Małgorzata Lewińska niedawno pokazała się na salonach z pokaźnym już brzuszkiem (zob.: Małgorzata Lewińska jest w ciąży! To trzecie dziecko aktorki). Informację należy zaktualizować, ponieważ aktorka spodziewa się od razu dwójki dzieci. Przyznała to w programie "DDTVN".

Tak, spodziewam się dwóch chłopców.

42-letnia aktorka przyznała też, że nie była to planowana ciąża.

Decyzja trochę mnie podjęła. Nie bawmy się w jakieś... to zaskoczenie. To było rzeczywiście bardzo duże zaskoczenie. Ja dość szybko zrobiłam USG i ta moja reakcja u pana doktora robiącego badanie była śmiechem histerycznym - tłumaczyła. - No bo jak miałam zareagować? Tylko śmiechem.

Jak się okazuje, na aktorce największe wrażenie zrobiło nie to, że będzie miała bliźniaki, ale że w ogóle jest w ciąży.

Był moment przerażenia zanim się jeszcze dowiedziałam, że bliźnięta. Bliźnięta w ogóle rozbroiły jakiekolwiek obawy. Paradoksalnie. Zamiast jeszcze bardziej zaniepokoić przyszłością, to one rozbroiły bombę.

Małgorzata LewińskaEast News

Małgorzata Lewińska, córki Nastka, Helena. Małgorzata Lewińska, córki Nastka, Helena. Kapif

Małgorzata Lewińska

Małgorzata Lewińska ma już dwoje dzieci: córki Nastkę (z pierwszego małżeństwa z Krzysztofem Feusette) i Helenę. Córki są w wieku 15 i 21 lat. Aktorka przyznaje, że bardzo liczy na ich pomoc.

Staram się to delikatnie z nimi przeprowadzać tak, żeby nie poczuły nagle, że to mamusia ma dziecko, a one teraz mają obowiązki, ale rodzina to jest wzajemne wspieranie się i to jest dla nich taki egzamin z tego wspierania. Ja je wspieram całe życie.

Małgorzata Lewińska, córka HelenaKapif

Małgorzata Lewińska, Bartosz Mirecki. Małgorzata Lewińska, Bartosz Mirecki. Kapif

Małgorzata Lewińska

Narodziny dziecka wymagają poukładania sobie spraw zawodowych.

Ja sobie oczywiście wmawiam, że dam radę, dawałam sobie do tej pory radę, to i dam sobie radę z bliźniakami. Oczywiście, liczę na ogromne wsparcie ze strony męża i rodziny. Natomiast tak się fajnie poskładało, że akurat dużo ciekawych rzeczy zawodowych się wykluło, głównie spektakli z którymi jeżdżę. Miałam 2 tygodnie temu premierę - powiedziała Lewińska. - Wszyscy liczą, że po porodzie szybko wrócę, a mąż będzie latał za mną z bliźniakami...

Mężem aktorki jest Bartosz Mirecki, fotograf. Córka Helena jest owocem ich związku.

Małgorzata Lewińska ma świadomość, że ciąża wymaga zwolnienia tempa.

Czuję się rewelacyjnie, naprawdę. Nie czuję tego zmęczenia w ogóle. Lekarze ciągle muszą mi przypominać: czy pani wie, że ciąża bliźniacza jest ciążą wysokiego ryzyka? Czy pani zwolniła już? Ja odpowiadam: Tak, jeszcze tylko mam premierę; tak, jeszcze tylko mam warsztaty; tak, jeszcze tylko mam nagrywanie płyty. Ale już sobie obiecałam, że od poniedziałku zwalniam, zostają prace typu akcje, spotkania, które nie wymagają takiego spięcia, jakiego wymaga scena.

Przyznaje, że w ciąży odżywa.

Psychicznie czuję się, jakbym znowu miała 20 lat. Ja się naprawdę tak czuję wewnętrznie. Mój mąż się śmieje, że ja to specjalnie zrobiłam, żeby nie wydawać na botoks, ale to jednak jest chyba trochę droższa impreza. Nie wiem, jak będzie potem - potem może być tąpnięcie straszne.

Małgorzata Lewińska, Bartosz MireckiKapif