Razem się strzygą, robią sobie "sesyjki". Te gwiazdy przyjaźnią się ze sobą na dobre i na złe [CZĘŚĆ 3]

Myślicie, że przyjaźń w show-biznesie nie jest możliwa? Błąd! Te gwiazdy dobrze wiedzą, co znaczy stać za sobą murem, wspierać i bronić w każdej sytuacji. Co ich połączyło? Co trzyma przy sobie?
Katarzyna Niezgoda, Magda Gessler. Katarzyna Niezgoda, Magda Gessler. Kapif

Magda Ges­sler i Ka­ta­rzy­na Nie­zgo­da

Katarzyna Niezgoda pojawia się niemal na każdym otwarciu nowej restauracji Magdy Gessler. Panie mają do siebie serdeczny stosunek, nie kryją się z nim, dowodząc, że nawet w show-biznesie możliwa jest przyjaźń. Imponująca jest częstotliwość z jaką obie panie wpadają sobie w ramiona.

Magda Gessler i Katarzyna NiezgodaŹródło: KAPiF

Magda Gessler,Katarzyna Niezgoda wpadkiTwoje Imperium

Małgorzata Socha, Bartek Kasprzykowski. Małgorzata Socha, Bartek Kasprzykowski. Kapif

Małgorzata Socha i Bartek Kasprzykowski

Małgorzata Socha i Bartek Kasprzykowski poznali się na planie jednej z produkcji i od tamtej pory trzymają się razem. Kasprzykowski ma doskonałe relacje nie tylko z Sochą, ale i jej mężem, Krzysztofem Wiśniewskim. Latem w towarzystwie przyjaciół, wśród których dało się dostrzec także Tamarę Arciuch, odpoczywali w Sopocie na łodzi (zob.: Tak odpoczywa przyszła mama. Małgorzata Socha z mężem i przyjaciółmi w Sopocie).

Małgorzata Socha, Bartek KasprzykowskiKapif

Joanna Liszowska, Michał Piróg. Joanna Liszowska, Michał Piróg. Kapif

Joanna Liszowska i Michał Piróg

Oczywiście, że ich poznajecie. To Joanna Liszowska i Michał Piróg. Kilka lat temu media donosiły, że łącząca ich więź jest na tyle duża, że chcą ze sobą zamieszkać.

We wszystkim trzeba mieć umiar - zdementował to wtedy Piróg.

Teraz, jak wiemy, Joanna Liszowska mieszka ze swoim mężem, Szwedem Olą Serneke.

Joanna Liszowska, Michał PirógKapif

Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk. Kinga Rusin, Bartosz Węglarczyk. Kapif

Bartosz Węglarczyk i Kinga Rusin

Kingę Rusin i Bartosza Węglarczyka łączą nie tylko więzi zawodowe, ale i przyjacielskie.

Z Kingą się bardzo przyjaźnimy, dobrze nam się rozmawia i dobrze czujemy się zarówno na wizji, jak i prywatnie w swoim towarzystwie - powiedział w rozmowie z portalem Se.pl Węglarczyk.

Kinga Rusin, Bartosz WęglarczykKapif

Nina Terentiew, Michał Wiśniewski. Nina Terentiew, Michał Wiśniewski. Kapif

Nina Terentiew i Michał Wiśniewski

Ninę Terentiew i Michała Wiśniewskiego łączy wieloletnia przyjaźń. Jedna z najważniejszych postaci polskiej telewizji jest na tyle blisko związana z gwiazdorem, że była świadkiem na ślubie Wiśniewskiego z Dominiką Tajner.

Nina Terentiew, Michał WiśniewskiKapif

Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska Kapif

Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska

Kinga Rusin i Katarzyna Sokołowska od lat pielęgnują swoją przyjaźń. Obie nie tylko nadają na tych samych falach, ale też mają wspólną namiętność: konie.

Obie panie wspierają się, kiedy tylko mogą.Facebook.com

Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Kamila Szczawińska i Katarzyna SokołowskaKapif

katarzyna sokołowska, kinga rusinKapif

Edyta Herbuś, Ola Kwaśniewska. Edyta Herbuś, Ola Kwaśniewska. AG

Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś

Jeżeli na jakiejś imprezie zobaczymy Edytę Herbuś możemy być pewni, że gdzieś w zasięgu wzroku jest Ola Kwaśniewska. I na odwrót. Obie celebrytki mnóstwo rzeczy robią razem, a w szczególności razem wybierają się na imprezy.

Są jak papużki nierozłączki. Aleksandra Kwaśniewska i Edyta Herbuś nawet do fryzjera chodzą razem - komentuje ich przyjaźń portal Se.pl.

Edyta Herbuś, Ola KwaśniewskaKapif

Małgorzata Rozenek, Karolina Ferenstein Małgorzata Rozenek, Karolina Ferenstein Kapif

Małgorzata Rozenek i Karolina Ferenstein

Prawda, jakie do siebie podobne? Małgorzata Rozenek i Karolina Ferenstein wyglądają jak siostry, ale są "tylko" serdecznymi przyjaciółkami. Podobno wpadły na siebie przypadkiem.

Nie potrzebujemy wielkich słów, by wiedzieć, że to, co jest między nami, jest wyjątkowe. Widziałam wiele pseudoprzyjaźni, które opierały się na tym, że dziewczyny sobie słodziły, a za plecami opowiadały o sobie niestworzone rzeczy. My to zdecydowanie inny model. Staniemy za sobą murem - mówiła Rozenek w wywiadzie dla portalu Elle.pl.

Małgorzata Rozenek, Karolina FerensteinKapif

Maciej Zień, Aneta Kręglicka. Maciej Zień, Aneta Kręglicka. Kapif

Aneta Kręglicka i Maciej Zień

Przyjaźń byłem Miss Świata Anety Kręglickiej z popularnym projektantem Maciejem Zieniem jest znana w branży. Kiedy ostatnio Maciej Zień naraził się na krytykę za zorganizowanie pokazu mody w kościele, Kręglicka wzięła projektanta w obronę (zob.: Pokaz mody Macieja Zienia odbył się w kościele w Warszawie!).

Ten pokazy był odpowiednio przygotowany do miejsca. Były zastosowane wszelkie procedury umożliwiające zorganizowanie takiego wydarzenia. To jest oczywiście kwestia wrażliwości i odbioru ludzi, ale ja nie czuję tej kontrowersji i skandalu, o którym niektórzy mówią - tłumaczyła intencje przyjaciela Aneta Kręglicka.

Maciej Zień, Aneta KręglickaKapif

Michał Żebrowski i Robert Kozyra Michał Żebrowski i Robert Kozyra Kapif

Michał Żebrowski i Robert Kozyra

Wspólne interesy mogą albo rozdzielić największych przyjaciół, albo zbliżyć do siebie całkiem obce osoby. Tak było w przypadku Roberta Kozyry i Michała Żebrowskiego.

Michał myślał o zrobieniu teatru i szukał sponsorów, a ja się trochę nudziłem, bo kończyłem już pracę w Radiu Zet i powiedziałem mu: No to spróbuję ci znaleźć sponsorów. I znalazłem mu pierwszego sponsora, a potem jak wyszliśmy z rozmowy z tym sponsorem, to Michał zapytał: ile ci jestem winien? Ja mu powiedziałem" No co ty, zrobiłem to przecież za free! I tak się jakoś zdarzyło, że od tego momentu przyjaźnimy się - wyznał Kozyra w rozmowie z Kobieta.interia.pl.

 

Michał ŻebrowskiKapif

Robert KozyraKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.