Edyta Górniak śpiewała, a Allanem opiekował się jej partner. Co to był za skok!

Na pikniku charytatywnym w podwarszawskim Konstancinie gwiazdy pomagały w niedzielę zebrać pieniądze na rehabilitację Beaty Jałochy. Na imprezie była również Edyta Górniak. Wokalistka pojawiła się w towarzystwie partnera Piotra Schramma i Allana Krupy, syna z poprzedniego związku.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

"Wyluzowana" gwiazda

Edyta Górniak swoją kreację sceniczną dopasowała do piknikowego charakteru imprezy i wyszła przed publiczność ubrana w strój tak luźny, jak to tylko możliwe. Gdzieś pod spodem gubiła się fantastyczna figura wokalistki.

Edyta GórniakKapif

Piotr Schramm, Allan Krupa. Piotr Schramm, Allan Krupa. Kapif

Nie przyszła sama

Edyta Górniak przyszła z rodziną. Piotr Schramm i Allan Krupa spacerowali po terenie pikniku również w strojach dostosowanych do okoliczności. Ubrany na sportowo syn piosenkarki wziął nawet ze sobą piłkę.

Piotr Schramm, Allan KrupaKapif

Ten płotek okazał się jednak zbyt trudną do sforsowania przeszkodą dla 9-latka. Pomoc dorosłego okazała się niezbędna. Piotr Schramm stanął na wysokości zadania, a nawet, jak widać, skoczył.

Piotr SchrammKapif

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Tylko Piotr...

Edyta Górniak pozostawia syna syna pod opieką Schramma i nie ma najmniejszych wątpliwości, że jest to najlepsza, możliwa opieka.

Wiem, że gdyby coś mi się stało, tylko Piotr będzie w stanie przygotować Allana na to, żeby był odpowiedzialnym, wyedukowanym, mądrym człowiekiem, idącym przez życie zgodnie z tym, jak oboje tego pragniemy - wyznała kilka miesięcy temu w wywiadzie dla Gali.pl.

Piotr SchrammKapif

Kapif