Pamiętacie uroczego Tylera (lub Carlosa), niemowlaka z "Kac Vegas"? Bardzo urósł! Jak teraz wygląda?

Jeśli oglądaliście "Kac Vegas" z 2009 roku, to na pewno pamiętacie małe dziecko o imieniu Tyler, tudzież Carlos, które w dziwnych okolicznościach znalazło się w towarzystwie trójki bohaterów filmu. Zach Galifianakis, Bradley Cooper, Ed Helms i mały Grant Holmquist spotkali się ponownie na planie trzeciej części kinowego hitu. Zobaczcie, jak teraz wygląda młody aktor!
Grant Holmquist Grant Holmquist Mat. promocyjne

Kac Vegas

Grant Holmquist zagrał rolę Tylera/Carlosa w filmie "Kac Vegas" będąc praktycznie niemowlakiem. Jak się okazuje, nie wszystkie sceny z udziałem dziecka były grane przez niego. W jego rolę wcielała się również... jego siostra bliźniaczka, Avery. Na tym nie koniec! Na początku, kiedy nie zdecydowano się jeszcze na konkretne dziecko, Tylera/Carlosa grało również 6 innych dziewczynek!

Kac VegasMat. promocyjne

Mama Granta, Carrie Holmquist opowiedziała, jak wyglądał podział scen między bliźniakami:

W końcu zdecydowano się na moje bliźniaki, ale zanim dotarliśmy do Vegas, niektóre sceny zostały już nakręcone, w których występowały inne dzieci. Ale poza tym, Grant gra w 60, a Avery w około 40 procent scen.

Jak będzie tym razem? Trzecia część filmu "Kac Vegas" już niedługo wchodzi do kin, zatem promocja ruszyła pełną parą.

Kac VegasMat. promocyjne

Zach Holmquist Zach Holmquist Mat. promocyjne

Kac Vegas III

Kiedy ustalono, że powstanie trzecia część, reżyser od razu zadzwonił do mamy Granta i zaprosił ją i dzieci na spotkanie.

Przyjechali do mojego biura i odbyliśmy świetne spotkanie. Było dużo zabawy i śmiechu - opowiada reżyser, Todd Philips.

Tym samym Grant wyeliminował kilkoro starszych dzieci, które również brano pod uwagę. Na premierze trzeciej części filmu w Los Angeles widać było, jak bardzo Holmquist urósł od 2009 roku.

Grant Holmquist at /Sthanlee B Mirador_Shooting Star

Kac Vegas 3 Kac Vegas 3 Mat. promocyjne

Zach Galifianakis i mały Grant Holmquist

Mały Grant miał dobry kontakt z całą ekipą, ale najbardziej przypadł mu do gustu Zach Galifianakis, z którym występuje w największej liczbie scen.

Zach wykonał świetną robotę, ponieważ udało mu się rozluźnić Granta i sprawić, że się nie stresował - mówi mama małego aktora, Carrie. - Mój syn jest typem dziecka, które wszystko analizuje i rozważa. Cudowne było to, że wszyscy byli tacy mili dla niego. Za każdym razem, kiedy widzi Zacha na ekranie lub w gazecie, krzyczy "O, patrz! To Zachy!". On go po prostu uwielbia - śmieje się matka.
Kac Vegas 3 Kac Vegas 3 Mat. promocyjne

Grant Holmquist i Yoda

Mały Grant uwielbia piłkę nożną i klocki Lego, a poza tym fascynuje go Yoda z "Gwiezdnych Wojen".

Najbardziej lubi w nim to, że Yoda jest mądry i stara się jak najlepiej zrozumieć wszystkie rzeczy i sytuacje. Myślę, że to świetna sprawa, ponieważ Grant ma dopiero 5 lat i już zdaje sobie sprawę z takich rzeczy. Jest niesamowity - zachwyca się synem Carrie Holmquist.

Podobały Wam się poprzednie części "Kac Vegas"? Wybieracie się na kolejną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.