Wiemy, jakie zabiegi stosują gwiazdy! Złuszczanie skóry, przeszczepy tłuszczu i używanie cienkiej igły!

Nie jest już tajemnicą, że olśniewający wygląd gwiazd to nie tylko zdrowa dieta i uprawianie sportu. Celebrytki jednak nie są wcale takie chętne, by chwalić się swoimi sposobami na zachowanie młodzieńczego i promiennego wyglądu. Nam udało się dojść do pilnie strzeżonych informacji!
Tamara Arciuch. Tamara Arciuch. Kapif

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch ma 38 lat, ale wciąż wygląda rewelacyjnie! Na pewno ma na to wpływ jej urok osobisty i zgrabna sylwetka, ale szczęściu i dobrej prezencji można przecież jeszcze trochę pomóc. Aktorka nie stroni od poprawiania urody w salonach, dużą wagę przykłada do łagodzenia zmarszczek:

Tamara Arciuch wykonuje zabieg urządzeniem Fraxel, który złuszcza i wygładza skórę, oraz w nieinwazyjny sposób pozwalają pozbyć się drobnych zmarszczek czy przebarwień - powiedziała Paulina Korgol z agencji ESPR obsługującej AG Klinik.

Zabiegi jak widać działają, bo twarz aktorki wygląda bardzo świeżo.

Tamara ArciuchKapif

Aleksandra Nieśpielak. Aleksandra Nieśpielak. Kapif

Aleksandra Nieśpielak

Trudno uwierzyć, że Aleksandra Nieśpielak skończyła już 40 lat! Poza tym jest mamą dwóch synów. Świetny wygląd zawdzięcza profesjonalnemu złuszczaniu skóry. Jednak oprócz tego, aktorka stosuje też zabieg, dzięki któremu skóra na jej twarzy jest wyjątkowo gładka:

Ola Nieśpielak również korzysta z Fraxela, a dodatkowo wykonuje zabieg SNIF - czyli mikroprzeszczep własnego tłuszczu w okolice twarzy - opisuje nam Paulina Korgol.

Opis tego zabiegu przyprawia o zawrót głowy! Żeby tego jeszcze było mało, do zabiegu stosuje się super cienkie igły:

Różnica w stosunku do tradycyjnego lipofilingu (przeszczepu tłuszczu) polega na tym, że wykonuje się go nawet pięciokrotnie cieńszą igłą, a tłuszcz (rozdrobniony nawet stu krotnie bardziej w porównaniu do tradycyjnej metody) podajemy śródskórnie, jak syntetyczne wypełniacze, a nie podskórnie - wyjaśnia.

Zabieg jednak jest podobno w pełni bezpieczny i nie wywołuje efektów ubocznych:

A że jest to nasz własny materiał efekt zabiegu jest niezwykle naturalny, estetyczny, nie ma ryzyka uczuleń, przeświecania preparatu przez skórę czy jego odrzucania - dodaje.

Aleksandra NieśpielakKapif

Ewa Pacuła. Ewa Pacuła. Kapif

Ewa Pacuła

Ewa Pacuła to prawdziwy cud natury! Dziennikarka ma 42 lata, ale piękne długie blond włosy odejmują jej lat. Pacuła również dba o to, by jej twarz wyglądała nienagannie. Korzysta z tych samych zabiegów, czyli złuszczania skóry i zabiegu SNIF. Mimo że już sama nazwa "mikroprzeszczep własnego tłuszczu w okolice twarzy" sprawia, że co wrażliwsi mają ochotę zemdleć, gra jest najwyraźniej warta świeczki. Efekty są podobno olśniewające, i to w pełnym tego słowa znaczeniu:

Za pomocą tej metody Panie raz na zawsze pożegnały się z problemem zasinień i podkrążonych oczu, skóra stała się jędrna, świetlista a owal twarzy delikatnie i naturalnie wymodelowany - zapewnia Korgol.

Wszystkie gwiazdy udają się na zabiegi do AGKliniki. Macie ochotę skusić się na któryś z nich?

Gala Kwiatu Kobiecosci i premiera spektaklu Honeymoon, Teatr Capitol, 31.01.2013, fot. WBF/ Piotr PodlewskiWBF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.