Ależ tym gwiazdom urosły... usta! Uwaga: to nie jest Photoshop!

Pełne, wydatne i seksowne usta są marzeniem niejednej kobiety. Dlatego coraz więcej gwiazd decyduje się na ich powiększenie, czasem w sposób nieinwazyjny, za pomocą udanego makijażu, a niekiedy decydują się oddać w ręce profesjonalisty, który zapewni im permanentny efekt ponętnych ust. Jak myślicie, które gwiazdy zgłosiły się do specjalisty, a które potrafią się po prostu dobrze umalować?
Kayah i Katarzyna Figura Kayah i Katarzyna Figura WBF

Katarzyna Figura i Kayah

Aktorka i piosenkarka pojawiły się pewnego razu na jednej z imprez, a ich usta wyglądały jakby, hmmm, inaczej. Nie umknęło to uwadze Karoliny Korwin Piotrowskiej, która nie mogła się nadziwić rozmiarom ich warg. Czy rzeczywiście wyglądały na większe?

kayah, katarzyna figuraScreen z Facebooka

Katarzyna Figuraplayboy okładka

KayahPlayboy

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Naj

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec nie ukrywa, że poprawiła sobie piersi i usta. Zanim stała się znaną na całą Polskę Miss Euro, wyglądała dosyć przeciętnie. Po operacjach jej usta są zdecydowanie pełniejsze i poradziłyby sobie w uwiedzeniu każdego, nawet bez seksownego ciała Siwiec.

Natalia SiwiecMateriały promocyjne Alles.pl

Keira Knightley Keira Knightley EAST NEWS/Westley Hargrave

Keira Knightley

Aktorka słynęła z wąskich ust. Została nawet uznana za posiadaczkę najseksowniejszych ust w show-biznesie. Była zadowolona ze swojego wyglądu, dopóki nie stała się sławna. Po kilku latach jej usta jakby wypełniły się. Zasługa chirurga?

Keira KnightleyGQ

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio KAPiF

Klaudia Halejcio

Różowe, całuśne i jakby większe - tak wyglądają teraz usta Klaudii Halejcio. Czas szybko mija - Halejcio, znana m.in. ze "Złotopolskich", ma już 23 lata. Czyżby postanowiła się upiększyć? W odstępie zaledwie miesiąca jej usta wyglądały na pełniejsze. Na pokazie Dawida Wolińskiego aktorka robiła do fotoreporterów dzióbek. Kwestia makijażu?

Klaudia HalejcioKAPiF

Klaudia HalejcioKAPiF

Lana del Rey Lana del Rey EastNews

Lana del Rey

Lana del Rey słynie z mocnego i bardzo wyrazistego makijażu. Wielokrotnie zaprzeczała doniesieniom jakoby powiększyła sobie usta. Jakoś nie chce nam się wierzyć, że to tylko zasługa dobrego makijażu...

Lana del ReyGQ

Lana Del ReyVogue Australia

Doda Doda KAPiF

Doda

Doda jest pozycją oczywistą w tym zestawieniu. Piosenkarka nie ukrywa, że jest zwolenniczką upiększających:

Nawet jeśli po latach będę wyglądać tak jak teraz wygląda Brigitte Bardot, czyli będę tak pomarszczona jak brzoskwinia po przejściach, bez wahania naciągnę się jak guma w gaciach i nie będę się tym przejmować - deklaruje Doda w rozmowie z serwisem polki.pl.

Jak myślicie, jej usta się zmieniły?

DodaKapif

DodaKapif

Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz KAPiF

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz od kilku lat bardzo dba o sylwetkę, zmienił swój styl, napisał książkę, stał się bardziej młodzieżowy i... czy jego usta nie wyglądają inaczej?

krzysztof ibiszKapif

Krzysztof IbiszAG

Maja Sablewska. Maja Sablewska. Kapif

Maja Sablewska

Maja Sablewska po okresie spekulacji o jej ponętnych ustach, przyznała:

To nie botoks. Ale nie będę udawała, że ugryzła mnie osa. Tak, poprawiłam usta. Operacji plastycznych nie robiłam i nie planuję - powiedziała "Vivie" Maja.

Uważacie, że dobrze zrobiła?

 maja sablewska KAPIF.PL/KAPIF

To już nie ta sama Sonia Bohosiewicz, którą pamiętamy z serialu To już nie ta sama Sonia Bohosiewicz, którą pamiętamy z serialu "Usta Usta". Aktorka zmieniła się nie do poznania! Zrzuciła około 10 kilogramów, przyciemniła i zapuściła włosy. Również usta Soni stały się nieco bardziej ponętne i większe. Czy to wynik diety? A może pożyczyła błyszczyk od Edyty Górniak? Zobaczcie zdjęcia Bohosiewicz z gali ESKA Music Awards 2011. Podoba wam się przemiana Soni z "dziewczyny z sąsiedztwa" w damę z ponętnymi ustami? kapif

Sonia Bohosiewicz

Z "dziewczyny z sąsiedztwa" przemieniła się w chodzącą seksbombę. Usta aktorki przybrały nienaturalne rozmiary. Za sprawą...

Sonia Bohosiewicz, ESKA Music Awards 2011kapif

Ashlee Simpson Ashlee Simpson EastNews

Ashlee Simpson

Siostra bardziej znanej Jessiki Simpson również jest piosenkarką. Jakiś czas temu wiele osób było zaskoczonych, gdy piosenkarka pokazała się z pełniejszymi ustami. Kwestia odpowiednich kosmetyków?

Ashlee SimpsonScreen Twitter.com

Ashlee SimpsonScreen Twitter.com

Więcej o: