Siwiec straciła dziewictwo w wieku 14 lat. "Zawsze miałam kota na punkcie seksu". Wolszczak uważa, że zbyt późno zaczęła intymne życie

Dla jednych jest to najbardziej wyczekiwany moment w życiu, inni chcą mieć to szybko za sobą. Niemniej strata dziewictwa budzi wciąż wiele emocji. Jak się okazuje Natalia Siwiec dość wcześnie zaczęła swoje życie seksualne, podczas gdy Grażyna Wolszczak długo z tym zwlekała. W jakim wieku polskie gwiazdy przeżyły swój pierwszy raz?
Natalia Siwiec Natalia Siwiec Kapif

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec pierwszy raz poszła do łóżka z mężczyzną już w wieku 14 lat. To była jej wielka miłość. Swojego chłopaka poznała na boisku, ponieważ grał w koszykówkę. Był dużo od niej starszy, bo aż o 7 lat. Siwiec to jednak nie przeszkadzało. Jej rodzice na początku nie byli w stanie zaakceptować tak dużej różnicy wieku. Para spotykała się 4 lata, co na pierwszą, młodzieńczą miłość jest dość długo.

Zawsze kochałam się w starszych chłopakach. Takich niedostępnych - to mnie kręciło. Wzdychałam nawet do męża siostry mojej chrzestnej matki. Gdy przyjeżdżał polonezem, ja stałam w oknie i mówiłam: 'Jak ja go kocham, mamusiu. Jaki on piękny'. Miałam wtedy 9 lat - wyznała swego czasu w wywiadzie dla 'Super Expressu'.

Natalia Siwiec, Mykonos
Screen / Instagram / Natalia Siwiec

Zawsze miałam kota na punkcie seksu i całowania. Robiłam wieczorki damskie, gdy miałam 10 lat z koleżankami uczyłyśmy się całować... na jabłkach - dodała Siwiec w tej samej rozmowie.
Grażyna Wolszczak Grażyna Wolszczak Kapif

Grażyna Wolszczak

Grażyna Wolszczak stwierdziła, że zbyt późno zaczęła życie intymne.

Byłam opóźniona w rozwoju - 21, w ogóle pocałowałam się jak miałam  20 lat... - zdradziła kilka lat temu .

Grażyna WolszczakMateriały promocyjne

Doda Doda Screen z Instagram.com/dodaqueen

Doda

Doda, która nigdy nie miała oporów przed opowiadaniem o swoim życiu seksualnym, wyznała, że dziewictwo straciła... z kobietą.

Jak miałam 13 lat. Z koleżanką - zdradziła w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem podczas wizyty w jego talk-show '20m2 Łukasza'.

Co ciekawe, na seks z mężczyzną piosenkarka czekała kolejne 4 lata.

Potem ze wszystkiego zwierzyłam się mamie. Zresztą ona poszła ze mną do lekarza po tabletki antykoncepcyjne.

Doda
Instagram/dodaqueen

Anna Mucha Anna Mucha Instagram.com/ Anna Mucha/ Screen

Anna Mucha

Anna Mucha 2 lata temu wystąpiła w programie Magdy Mołek 'W roli głównej', gdzie wyznała otwarcie, że swój pierwszy raz przeżyła w momencie, gdy weszła w dorosłość. Ile miała lat?

Krótko mówiąc osiemnaście. Z dowodem osobistym. Rocznikowo.

Zaskoczeni?

Anna Mucha
Instagram.com/taannamucha/

Olga Bończyk Olga Bończyk KAPIF

Olga Bończyk

Olga Bończyk straciła wianek, gdy była znacznie młodsza niż Grażyna Wolszczak. Jednak i tak nie była zadowolona ze swojego wyniku.

17 lat miałam i wydawało mi się, że jestem ostatnią z mojego rocznika... - zdradziła Bończyk.
Tomasz Jacyków. Tomasz Jacyków. Kapif

Tomasz Jacyków

Dla stylisty Tomasza Jacykowa inicjacja seksualna była sposobem na zaakceptowanie i pokochanie siebie:

Nie lubiłem siebie jako dziecko, w momencie kiedy zacząłem się bzykać, zakochałem się w sobie absolutnie! W związku z tym myślę, że dla każdego człowieka inicjacja seksualna jest bardzo ważna - wyznał bez ogródek.

Tomasz Jacyków Materiały promocyjne

Rafał Brzozowski. Rafał Brzozowski. Kapif

Rafał Brzozowski

Uczestnik 'The Voice of Poland', autor hitu 'Tak blisko' i obecny prowadzący najnowszą edycję 'Koła Fortuny' czyli Rafał Brzozowski wczuł się w sposób, w jaki kobiety przeżywają swój 'pierwszy raz'. Według niego jest to dla nich dużo bardziej skomplikowane przeżycie niż dla mężczyzn:

Kobiety bardzo to przeżywają i to jest takie bardzo emocjonalne dla nich. Dlatego, że one oddają coś, co jest od lat upragnione, a facet podchodzi do tego na zasadzie: Ej jest, udało się!
Więcej o: