Nowy dom Kożuchowskiej, kolorowe wnętrza Gessler, willa Lisa. Tak mieszkają polskie gwiazdy [NOWE ZDJĘCIA]

Jest czego zazdrościć?
Magda Gessler Magda Gessler KAPIF

Magda Gessler

Warszawski dom Magdy Gessler jest taki jak ona sama: kolorowy, ciepły i bardzo energetyczny. Pełno w nim obrazów restauratorki oraz osobistych drobiazgów. Centralne miejsce zajmuje oczywiście kuchnia. Dobrej jakości wyposażenie, szerokie blaty i dodatkowy tzw. barek, pozawalają wyczarowywać Gessler prawdziwe kulinarne cuda.

23.10.2008 n/z Magda Gessler w swoim domu fot. Rafal Latoszek/FOTONOVAEast News

Magda Gessler dom Magda Gessler dom EastNews

Magda Gessler

Dom Magdy Gessler to prawdziwie okazała rezydencja. Nie tylko wnętrza są imponujące, lecz także działka, na której stoi budynek. Restauratorka może latem rozkoszować się leniwymi chwilami w swoim pięknym, dużym ogrodzie.

PHOTO: ZENON ZYBURTOWICZ/EAST NEWS Dom Magdy Gessler, wrzesien 1996EastNews

Marta Kaczyńska, dom Marta Kaczyńska, dom KAPIF

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska ma trzy nieruchomości w trzech różnych miastach. Mieszkanie w stylowej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej w Sopocie należało do Marii i Lecha Kaczyński. Niedawno Marta  wprowadziła się tam z córkami.

Marta Kaczyńska, dom Marta Kaczyńska, dom KAPIF

Marta Kaczyńska

Do Kaczyńskiej należy też apartament w Gdyni. Położony jest w dzielnicy Orłowo, niedaleko plaży. Bliskie sąsiedztwo morza i wspaniałe widoki, sprawiają, że nieruchomości w tamtej okolicy kosztują po milion złotych! Podobne mieszkanie, co jej, kosztuje w tym samym bloku aż 4 miliony złotych!

Marta Kaczyńska

Viva Nr - 8 (370) 11 kwietnia 2011

Tak wygląda apartamentowiec, w którym zamieszkają Dubienieccy. W okolicy jest słynna kawiarnia Tak wygląda apartamentowiec, w którym zamieszkają Dubienieccy. W okolicy jest słynna kawiarnia "Czuły Barbarzyńca" oraz "Centrum Nauki Kopernik". Plotek Exclusive

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska bywa w Warszawie. Zamiast zatrzymywać się w hotelach, postanowiła mieć w stolicy własny kąt i to nie byle jaki! To apartament w sąsiedztwie Biblioteki Uniwersyteckiej, na bardzo modnym obecnie Powiślu. Jednak za widok na Wisłę trzeba płacić i to słono - za każdy metr kwadratowy średnio ok. 20 tys. złotych. Czy jest właścicielką czy współwłaścicielką mieszkania do spółki z mężem? A może należy ono tylko do niego? Tego nie wiemy.

 

Michał Żebrowski Michał Żebrowski KAPIF

Michał Żebrowski

Michał Żebrowski znany jest ze swojej wielkiej miłości do gór. Uczucie było tak silne, że aktor kupił ziemię na Rynasie i wybudował tam dom. Piękna góralska chata znajduje się w Brzegach koło Zakopanego.

Hanna Lis, Tomasz Lis Hanna Lis, Tomasz Lis KAPIF

Hanna Lis, Tomasz Lis

Hanna i Tomasz Lisowie uwili swoje gniazdko w spokojnym, cichym miejscu. W podwarszawskim Konstancinie znajduje się ich piękny przestronny dom, otoczony zielenią. W tej okolicy nieruchomości osiągają rekordowe ceny. Nawet Lisowie musieli kupić tu dom na kredyt.

 dom Lis Tomasz Hanna Smoktunowicz KAPIF

Hanna Lis, Tomasz Lis Hanna Lis, Tomasz Lis KAPIF

Hanna Lis, Tomasz Lis

W wielkim ogrodzie państwo Lis mogą do woli odpoczywać od miejskiego zgiełku. Cala posiadłość otoczona jest wysokim murem. Dodatkowo spokoju domowego ogniska strzegą psy.

 dom Lis Tomasz Hanna Smoktunowicz pies KAPIF

 

j

 

 dom Lis Tomasz Hanna Smoktunowicz pies KAPIF

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF

Małgorzata Kożuchowska

W miejscowości Solec, nieopodal podwarszawskiego Konstancina, powstało luksusowe osiedle Rezydencja Chojnów. Sieć wielu alejek spacerowych, kort tenisowy ze sztuczną trawą i oświetleniem, a także nawet mini park i strumyk skusiły Małgorzatę Kożuchowską. Z mężem Bartkiem Wróblewskim mieszka tam w jednym z luksusowych domów.

 Dom Ma?gorzata Ko?uchowska KAPIF

Domy na tym osiedlu mają po 300 metrów kwadratowych, a działki nawet po 1000 mkw! Za takie przestrzenie oraz za lokalizację - Rezydencja Chojnów znajduje się obok Chojnowskiego Parku Narodowego - trzeba zapłacić nawet 4,5 miliona złotych.

 Dom Ma?gorzata Ko?uchowska KAPIF

Kinga Rusin Kinga Rusin EastNews

Kinga Rusin

Kinga Rusin do niedawna mieszkała w Konstancie. Jednak w marcu tego roku wystawiła swój 200-metrowy dom z ogrodem na sprzedaż za niebagatelna kwotę - 2,25 miliona złotych. Obecnie prezenterka mieszka na nowoczesnym osiedlu w Warszawie.

Krzysztof Krauze, Joanna Krauze Krzysztof Krauze, Joanna Krauze EastNews

Krzysztof Krauze z żoną Joanną

Wybitny reżyser i scenarzysta Krzysztof Krauze mieszka wraz z żoną Joanną w przestronnym domu w Warszawie.

10.09.2004 Warszawa n/z Joanna Kos Krauze i Krzysztof Krauze w swoim domu fot. Rafal Latoszek/FOTONOVAEastNews

Dom Jana Kulczyka w Konstancinie Dom Jana Kulczyka w Konstancinie EastNews

Jan Kulczyk

Jan Kulczyk, jeden z najbogatszych Polaków, mieszka w prawdziwym pałacu. Jego luksusowa willa znajduje się w podwarszawskim Konstancinie.

PHOTO: DARIUSZ LEWANDOWSKI / EAST NEWS  WILLA JA NA KULCZYKA W KONSTANCINIE - JEZIORNIE   MANSION OF RICHEST POLISH BUSINESSMAN JAN KULCZYKEastNews

Agnieszka Chylińska, dom Agnieszka Chylińska, dom KAPIF

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska od urodzenia związana jest z Trójmiastem. Jako mała dziewczynka, do siódmego roku życia mieszkała w Gdyni. Jednak potem przeniosła się do Sopotu.

Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka KAPIF

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka i jej mąż Przemysław nie oszczędzali przy zakupie wymarzonego gniazdka. Ich luksusowa willa kosztowała 2 miliony złotych. Dom liczy sobie ok 300 metrów kwadratowych, w dodatku otoczony jest dużym ogrodem. Glinka wcześniej mieszkała w bloku, po przeprowadzce pewnie nie może nacieszyć się przestrzenią. Aktorka może w domu odpocząć od zgiełku miasta, mieści się on bowiem na obrzeżach stolicy.

Dariusz Michalczewski Dariusz Michalczewski KAPIF

Dariusz Michalczewski

Dariusz Michalczewski podobno od zawsze marzył o domu w Sopocie. Gdy odniósł sukces w końcu mógł je zrealizować i stał się dumnym posiadaczem mieszkania przy samym "monciaku". Bokser nie mieszka w nim jednak na stałe. Jego rodzinnym gniazdkiem jest dom w gdyńskim Orłowie.

Dariusz Michalczewski, dom, GdyniaKAPIF

Anna Przybylska, dom Anna Przybylska, dom KAPIF

Anna Przybylska

Luksusowe osiedle w Orłowie zauroczyło nie tylko Martę Kaczyńską. Bliskie sąsiedztwo morza i plaży skusiło również Annę Przybylską.

Anna Przybylska, domKAPIF

Na luksusowym osiedlu Anna Przybylska oraz Jarosław Bieniuk przeprowadzili się na początku tego roku. Na nowe mieszkanie dla całej pięcioosobowej rodziny musieli sporo zapłacić. W tamtych okolicach metr kwadratowy kosztuje nawet 20 tys. złotych.

Anna Przybylska, dom, GdyniaKAPIF

 

l

Nergal, dom Nergal, dom KAPIF

Nergal

Nergal od lat związany jest z Trójmiastem. Urodził się w Gdyni, a dorastał na gdańskiej Żabiance. Także jako dorosły mężczyzna nie porzucił swoich rodzinnych stron. Nadal mieszka w Gdańsku, na pięknym osiedlu w Jelitkowie.

Nergal, dom, Adam DarskiKAPIF

Aleksandra Kwaśniewska Aleksandra Kwaśniewska KAPIF

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska choć mieszka i pracuje w Warszawie, to ma także podobno apartament na Pomorzu. To luksusowe mieszkanie na jednym z gdańskich osiedli. Bliskość morza czyni je urocze lokum, świetna bazą wypadową na lenie wakacje.

Cezary Pazura, dom Cezary Pazura, dom KAPIF

Cezary Pazura

Kiedy Cezary Pazura założył rodzinę z nową żoną Edytą, postanowił także zadbać o nowy dom. Kilka lata temu zdecydował się sprzedać willę na warszawskim Wilanowie, gdzie mieszkał z poprzednią żoną - Weroniką. W zamian za to kupił 80-metrowy apartament na nowoczesnym osiedlu w Gdańsku.

Marek Kondrat Marek Kondrat KAPIF

Marek Kondrat

Marek Kondrat na stałe mieszka w Warszawie. Jednak podobnie jak wiele gwiazd uległ czarowi nadbałtyckich miejscowości i kupił sobie apartament w Sopocie.

Tomasz Karolak. Tomasz Karolak. Plotek Exclusive

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak w zeszłym roku stał się szczęśliwym posiadaczem 140-metrowego loftu na warszawskim Mokotowie! Jego ekskluzywne lokum mieści się zaraz obok gmachu TVP - przy ulicy Woronicza.

Tomasz KarolakPlotek Exclusive

 

Tomasz Karolak,domy gwiazdPlotek Exclusive

Joanna Senyszyn, dom Joanna Senyszyn, dom KAPIF

Joanna Senyszyn

Na przedmieściach Gdyni mieszka Joanna Senyszyn. Wraz z słynną posłanką i jej mężem mieszkają także dwa angielskie... dogi!

Grzegorz Skawiński Grzegorz Skawiński KAPIF

Grzegorz Skawiński

Grzegorz Skawiński, lider zespołu Kombi od lat mieszka w Sopocie. Jego nowoczesne mieszkanie znajduje się na jednym ze strzeżonych osiedli.

Grzegorz Skawiński, domKAPIF


Wokalista ma w nim spiżarnie, ogromną kuchnię, jak również specjalne miejsce na kolekcję muzycznych trofeów i pamiątek.

 

Grzegorz SkawińskiFot. MTV

 

Największą atrakcją wydaje się być jednak przeszklona weranda.

 

Grzegorz SkawińskiFot. MTV

Julia Kamińska Julia Kamińska KAPIF

Julia Kamińska

Julia Kamińska ze względu na pracę nad "BrzydUlą" oraz próby do "Tańca z gwiazdami" często pojawiała się w Warszawie. Jednak jej dom rodzinny znajduje się w Gdańsku i to do niego najbardziej tęskni za każdym razem, gdy musi wyjechać.

Dom, Ola Kwaśniewska. Dom, Ola Kwaśniewska. Domiporta.pl

Ola Kwasniewska, Kuba Badach

Najgłośniejsi nowożeńcy roku Ola Kwaśniewska i Kuba Badach swoje gniazdko postanowili uwić w renomowanej warszawskiej dzielnicy - Wilanowie. Zakończyli właśnie budowę wspólnego domu. Teraz trwają prace wykończeniowe. Mogą one zając dużo czasu, bo ich bliźniak ma 243 m2 i jest dwupiętrowy.

Ola Kwaśniewska, domDomiporta.pl


Budynek mieści się na działce 1260 m2. Szczęśliwi właściciele nie mogą narzekać na brak miejsca: na parterze znajduje się mała łazienka z oknem oraz przestronny salon z szerokimi drzwiami balkonowymi i kominkiem.

Ola Kwaśniewska, domDomiporta.pl

Ola Kwaśniewska, domDomiporta.pl

Ola Kwaśniewska, domDomiporta.pl

Budynek znajduje się na strzeżonym, kameralnym osiedlu, nikt ie pożądany nie zakłóci więc szczęścia pary. Cały dom możecie zobaczyć na portalu www.domiporta.pl. Jego koszt to, bagatela, 1 mln 400 tysięcy zł.

Marek Kamiński Marek Kamiński KAPIF

Marek Kamiński

W modnej gdyńskiej dzielnicy Orłowo znajduje się także dom podróżnika Marka Kamińskiego. Słynny polarnik pochodzi właśnie z Trójmiasta i tam czuje się najlepiej. Gdynię nazwał nawet kiedyś "swoim biegunem".

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek. FORUM

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek mieszka z mężem i synami w domu na warszawskiej Sadybie. Perfekcyjna Pani Domu bardzo się stara, żeby jej domowe ognisko było bliskie ideałowi.

Ale nie wiem, czy on się tak bardzo różni od tego, który oglądamy na ekranie. To, że błyszczy i jest poukładane, to sprawa drugoplanowa. Mój dom to moja rodzina - powiedziała Romanowi Praszyńskiemu z magazynu "Viva!".

 

n.z. Jacek Rozenek z zona Malgorzta i synem Stasiem. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM

Utrzymanie domu w czystości przy dwojgu urwisów to nie lada wyzwanie. Staś i Tadeusz z pewnością nie ułatwiają tego zadania. Na szczęście Małgorzata Rozenek ma od czasu do czasu do pomocy gosposię.

n.z. Jacek Rozenek. Nagranie programu "ZACISZE GWIAZD". Warszawa 010407.   Marcin Dlawichowski / ForumFORUM

Piotr Kukulski Piotr Kukulski wbf

Piotr Kukulski

Piotr Kukulski może pochwalić naprawdę luksusowym mieszkaniem. Wykończony na wysoki połysk mieszkanie znajduje się na warszawskich Szeligach.

Piotr Kukulski w swoim apartamencie,Warszawa Szeligi, fot. WBFwbf

Także i samo osiedle, na którym znajduje się mieszkanie Piotra, robi duże wrażenie.

To bardzo ekskluzywne osiedle, strzeżone, niska zabudowa - powiedziała nam Sylwia Prach, właścicielka agencji fotograficznej WBF, która wykonywała sesję z wnętrza apartamentu Kukulskiego.

Piotr Kukulski w swoim apartamencie,Warszawa Szeligi, fot. WBFwbf

Nie da się zaprzeczyć, że mieszkanie urządzono z rozmachem. Kukulski ma w nim nawet studio nagraniowe.

Piotr Kukulski w swoim apartamencie,Warszawa Szeligi, fot. WBFwbf

Maciej Dowbor Maciej Dowbor Plotek Exclusive

Maciej Dowbor

Po rozstaniu z Joanną Koroniewską Maciej Dowbor został zmuszony, żeby poszukać sobie nowego mieszkania. Prezenter zdecydował się luksusowy apartament na Saskiej Kępie.

Maciej Dowbor widziany w swoim nowym domu. Warszawa. 12-04-2012.

Na nowe mieszkanie w tak świetnej lokalizacji trzeba przeznaczyć wielką kwotę. W "Villi Saskiej" znajdują się dwa typy apartamentów 3-pokojowe i 5-pokojowe.

W cenniku podanym przez dewelopera widnieje kosmiczna cena za metr kwadratowy. Wynosi ona... prawie 17 tysięcy złotych! To drogo nawet jak na Warszawę. Inwestycja oferuje mieszkańcom stylową, nawiązującą do modernizmu architekturę, przeszkloną antresolę i taras z widokiem na Park Skaryszewski. Cichą, zieloną okolicę można podziwiać przez olbrzymie, panoramiczne okna.

Belgravia

Na szczęście kryzys w związku Dowbora został zażegnany. Ciekawe, co teraz stanie się z tym pięknym mieszkaniem?