Oto najgorętsze pary w polskim show-biznesie [RANKING]

Są sławni, zakochani i... seksowni. Wybraliśmy znane polskie pary, od których trudno oderwać wzrok i stworzyliśmy ranking. Zgadzacie się z naszym wyborem? A może chcecie wywrócić to zestawienie do góry nogami? Zapraszamy do wzięcia udziału w sondażu.

Miejsce 10. Tomasz Iwan i Natalia Jakuła

Jakula Natalia, Iwan Tomasz

Tomasz Iwan nie jest może najprzystojniejszym polskim piłkarzem (ma w końcu konkurencję w postaci Radka Majdana :)), jednak mimo to postanowiliśmy umieścić go w naszym rankingu. A wszystko dzięki jego ślicznej partnerce. Natalia Jakuła jest prezenterką stacji "Viva Polska" i towarzyszy Iwanowi na wszystkich ważnych imprezach. Piłkarz jest na pewno dumny - nie każdy może pochwalić się taką kobietą u boku! Miejsce 10. należy do Natalii i Tomka.

natalia jakuła, tomasz iwan

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 9. Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba-Drzymalski

Magdalena Schejbal i Sławomir Zięba-Drzymalski

Magda Schejbal rzadko pokazuje się na salonach, jednak kiedy wie, że może wesprzeć się na ramieniu ukochanego mężczyzny, robi wyjątek. Widać, że związek ze Sławomirem Ziębą-Drzymalskim służy aktorce. Schejbal wygląda coraz ładniej, a jej partner to po prostu PRAWDZIWE CIACHO. Razem wyglądają jak wycięci z żurnala. Miejsce 9 należy do nich.

Schejbal Magdalena Magda partner

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 8. Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski

Kozuchowska Malgorzata, Wroblewski Bartlomiej

Aktorka niezbyt często pokazuje się na salonach ze swoim mężem. Jednak na najważniejszych imprezach zdarza jej się pojawić w towarzystwie ukochanego. Na tegorocznych "Srebrnych Jabłkach" Kożuchowska i Wróblewski zadziwili wszystkich, po raz pierwszy pozwalając sobie na publiczne czułości. Widać, że małżonkowie z blisko 4-letnim stażem są w sobie bardzo zakochani. To się nazywa miłość! W naszym rankingu - miejsce 8.

Kozuchowska Malgorzata, Wroblewski Bartlomiej

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 7. Magda Modra i Marek Krupski

magda modra, marek krupski

Gwiazda "Baru" i prezenterka Polsat Cafe jest szczęśliwą żoną Marka Krupskiego, znanego dobrze widzom serialu "Malanowski i partnerzy". Gdziekolwiek małżonkowie się nie pojawią, kradną show wszystkim innym parom. Wyglądają rewelacyjnie i widać, że łączy ich ogromna namiętność. Przyznajemy Magdzie i Markowi miejsce 7.

Modra Magdalena Magda maz

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 6. Anja Rubik i Sasha Knezevic

Anja Rubik,Sasha Knezevic,znane pary

Najlepsza polska modelka i jej mąż Sasha Knezevic to nierozłączny duet. Para niemal na każdej imprezie pojawia się razem. Małżonków łączy nie tylko uczucie, ale i biznes. Oboje tworzą poświęcony modzie magazyn "25". A przy tym nieustannie wymieniają czułości i... pięknie wyglądają.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 19.12.2009 CHRISTMAS PARTY U GOSI BACZYNSKIEJ N/Z: ANJA RUBIK SASHA KNEZEVIC

 

anja rubik, sasha knezevic

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 5. Agnieszka Szulim i Adam Badziak

PHOTO: PIOTR WYGODA/EAST NEWS   WARSZAWA  24/03/2009  POKAZ MODY CORSE ITALIA FASHION SHOW MARKI DUCATI W KLUBIE LOFT 44  N/Z:  AGNIESZKA SZULIM I ADAM BADZIAK

Od tych państwa aż kipi seksapil. Piękna prezenterka TVP, która naszym zdaniem z powodzeniem mogłaby też robić karierę modelki, i przystojny motocyklista są małżeństwem od 3,5 roku. Wyglądają jednak na ludzi, którzy dopiero się w sobie zakochali - czułym spojrzeniom i uściskom pary nie ma końca. Stąd wysoka, 5. pozycja w rankingu Plotek.pl.

adam badziak, agnieszka szulim

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 4. Radzimir Dębski i Klaudia Wróbel

Radzimir Dębski, Klaudia Wróbel

Odkąd został wyróżniony przez samą Beyonce, mówi o nim cała Polska. Radzimir Dębski jest nie tylko niezwykle utalentowany, ale też bardzo przystojny, czego nie omieszkały zauważyć Polki od Zakopanego po Hel. Niestety, mamy dla nich złą wiadomość: Dębski od lat jest szczęśliwie zakochany. Na dodatek razem ze swoją dziewczyną, modelką Klaudią Wróbel, tworzą bardzo atrakcyjną parę. Miejsce tuż poza podium przyznajemy właśnie muzykowi i jego ukochanej.

Debski Radzimir

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 3. Anna Mucha i Marcel Sora

Mucha Anna, Sora Marcel

Anna Mucha i Marcel Sora już od kilku lat są jedną z najchętniej fotografowanych polskich par. Nic dziwnego: Ona to prawdziwa seksbomba, a on przystojniak z rozmarzonym spojrzeniem. Patrząc na to, jak wyglądają, jesteśmy przekonani, że mała córeczka pary, Stefania, wyrośnie na prawdziwą piękność. Poza tym podoba nam się w Musze i Sorze wybuchowa mieszanka ich temperamentów. I za to dajemy im wysokie, 3. miejsce w naszym rankingu.

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 2. Magdalena Frąckowiak i Wojciech Pastor

Frackowiak Magdalena Wojciech Pastor

Piękna modelka niedawno zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Wojciechem Pastorem. Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Na ostatnim pokazie Macieja Zienia oboje nie szczędzili sobie czułości i nie rozstawali się nawet na krok. Pastor towarzyszył Magdzie nawet w czasie wywiadów. Naszym zdaniem wyglądają razem fenomenalnie. Aż przyjemnie popatrzeć! Miejsce na 2. stopniu podium - gwarantowane.

Frackowiak Magdalena Wojciech Pastor

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 1. Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

 Jaros?aw Bieniuk, Anna Przybylska

A oto nasi zwycięzcy.

Na tych dwoje możemy patrzeć bez końca. Najpiękniejsza polska aktorka i przystojny piłkarz tworzą niesamowicie atrakcyjną parę. A na dodatek kochają się niezmiennie od wielu lat i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Wyglądają na szczęśliwych ludzi, którzy wiodą zwyczajne życie, co WCALE nie ujmuje im seksapilu. Miejsce 1. mogło należeć tylko do nich!

 Anna Przybylska Jaros?aw Bieniuk

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.