ODKRYTE plecy, odsłonięte NOGI, jaskrawe kolory i klasyczna czerń. Wystrojone celebrytki na salonach

W ostatnim tygodniu odbyło się sporo imprez. Zobaczcie, jak prezentowały się na nich znane i lubiane panie.
Doda. Doda. Kapif

Doda

Na "Karnawale gwiazd", jak wskazuje sama nazwa imprezy, pojawił się tłum celebrytów. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Doda. Obchodząca w dniu imprezy 28. urodziny wokalistka założyła odważną czerwoną kreację. Wielkie rozcięcie eksponowało nogi Rabczewskiej, a dekolt z tyłu kreacji - jej plecy. Do tego oczywiście niebotycznie wysokie obcasy. Torebki - brak. Czyżby pieczę nad drobiazgami, które nosi ze sobą Doda, sprawował jej partner Błażej Szychowski?

doda, dorota rabczewska

Doda Rabczewska Dorota, Szychowski Blazej

Aleksandra Kisio. Aleksandra Kisio. Kapif

Aleksandra Kisio

W zupełnie przeciwnym kierunku poszła obecna na tej samej imprezie Aleksandra Kisio. Aktorka założyła na ten wieczór kreację od Mario Menezi.  Do sukienki dobrała buty "peep-toe" i kopertówkę w zbliżonym odcieniu. Elegancko, ale przy tym z pazurem i pomysłem. Jedyne, do czego można się przyczepić to zasłonięte zgrabne nogi gwiazdy.

aleksandra kisio

Kisio Aleksandra Ola

Anna Gzyra. Anna Gzyra. Kapif

Anna Gzyra

Anna Gzyra ewidentnie się rozkręca! Najpierw zmieniła fryzurę, a teraz eksperymentuje ze strojem. Na "Karnawale Gwiazd" wyglądała jak prawdziwa rockandrollowa dziewczyna. Skórzaną górę połączyła z elegancką, zwiewną spódnicą w kremowym kolorze. Zdecydowanie bardziej aktorka podoba nam się w takich stylizacjach, niż w kreacjach, które nosiła z upodobaniem jeszcze kilka miesięcy temu.

Gzyra Anna

Klaudia Halejcio. Klaudia Halejcio. Kapif

Klaudia Halejcio

Młodziutka aktorka pojawia się w serialach już od wielu lat. Na oczach widzów wyrosła na piękną kobietę. W kwestii ubioru musi się jednak jeszcze sporo nauczyć. Na imprezie "Karnawał Gwiazd" próbowała pójść modowym tropem Ani Gzyry. Niestety, nie udało jej się stworzyć tak dobrej stylizacji jak starsza koleżanka po fachu. Spódnice do kostek Klaudia powinna sobie na razie odpuścić. Góra OK, ale całość kreacji nie wypada najlepiej przez workowatą, zakrywającą nogi aktorki spódnicę.

klaudia halejcio

Małgorzata Kożuchowska. Małgorzata Kożuchowska. Kapif

Małgorzata Kożuchowska

Gala "Srebrne Jabłka" organizowana przez miesięcznik "Pani" również przyciągnęła sporo celebrytek. Dużym zainteresowaniem fotoreporterów cieszyła się Małgorzata Kożuchowska - nie tylko dzięki mężowi, który wyjątkowo pokazał się u boku aktorki, ale też ze względu na kreację gwiazdy.

Kozuchowska Malgorzata

Aktorka założyła na ten wieczór koronkową sukienkę. Seksowne rozcięcie z tyłu odsłoniło jej plecy.

Kozuchowska Malgorzata, Wroblewski Bartlomiej

Małgorzata Kożuchowska

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Kapif

Dorota Gardias

Na tej samej imprezie plecy pokazała też Dorota Gardias. Pogodynka TVN wpisała się w trendy na warszawskich salonach, wybierając kreację w zdecydowanym kolorze.

dorota gardias

dorota gardias

Beata Tadla. Beata Tadla. Kapif

Beata Tadla

Inna gwiazda TVN, Beata Tadla, również postawiła na moc koloru. Soczysta barwa sukienki dodała dziennikarce witalności i świeżości. Dekolt - łezka niewiele odsłania, zostawiając pole do popisu wyobraźni. Duży plus za odsłonięcie zgrabnych łydek!

beata tadla

beata tadla

Natalia Rybicka. Natalia Rybicka. Kapif

Natalia Rybicka

Kolejna celebrytka, która zdaje sobie sprawę z mocy koloru, to Natalia Rybicka. Aktorka pojawiła się na gali "Srebrne jabłka" w sukience w odcieniu akwamaryny. Ten kolor idealnie komponuje się z jasną karnacją i blond włosami Natalii.

natalia rybicka

Katarzyna Niezgoda. Katarzyna Niezgoda. Kapif

Katarzyna Niezgoda

Część naszych celebrytek pozostaje wierne starej zasadzie: Mała czarna jest dobra na każdą okazję. Niektóre wybrały wersję klasyczną, inne eksperymentowały z formą. Katarzyna Niezgoda coraz lepiej orientuje się w trendach - w końcu posada prezesa marki Deni Cler zobowiązuje! Niezgoda założyła czarną sukienkę z cekinami. Kreacja w sam raz na ostatnie imprezy w karnawale. Partnerka Tomasza Kammela nie tylko wyglądała bardzo szykownie, ale też optycznie odjęła sobie kilka kilogramów.

katarzyna niezgoda

Ilona Łepkowska. Ilona Łepkowska. Kapif

Ilona Łepkowska

Na wieczorową klasykę zdecydowała się też Ilona Łepkowska. Scenarzystka pojawiła się na uroczystym rozdaniu "Telekamer" w satynowej, czarnej sukience. Strój nie byłby najgorszy, gdyby pani Ilona nie przesadziła - czarne rajstopy zastąpilibyśmy cielistymi. Również torebka jest dość wątpliwą ozdobą stylizacji.

ilona łepkowska

Maja Ostaszewska. Maja Ostaszewska. Kapif

Maja Ostaszewska

Z kolei zdobywczyni Telekamery dla najlepszej polskiej aktorki wybrała czerń z połyskiem. Maja Ostaszewska założyła długą sukienkę przewiązaną w talii. Do tego dobrała ciężkie półbuty z metalowym wykończeniem. Choć złośliwi twierdzą, że fason sukienki nieco przypomina krój... szlafroka, my uważamy, że Ostaszewska wyglądała naprawdę ładnie. Jedyne, co nas nieco drażni, to zbyt grube rajstopy. Gdyby aktorka odsłoniła łydki lub założyła cienkie, cieliste pończochy, byłoby jeszcze lepiej. A tak tylko czwórka z plusem.

maja ostaszewska

Ostaszewska Maja

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.