Żonaty Zelt imprezuje z ponad 20 lat młodszą miss

Mógłby być jej ojcem!
Piotr Zelt i Monika Ordowska. Piotr Zelt i Monika Ordowska. Forum

Piotr Zelt i Monika Ordowska

Piotr Zelt (43 l.) i jego partnerka, miss Warszawy 2008 Monika Ordowska (22 l.), pojawili się na imprezie Kalendarza Kobiety Filmu. Nie odstępowali się na krok, cały wieczór, wpatrzeni w siebie, spędzili na rozmowie. Wyglądali na naprawdę zakochanych!

Jak widać, prawdziwej miłości nie stanie na drodze ani 21 lat różnicy wieku, ani fakt, że Zelt nadal nie uzyskał rozwodu ze swoją żoną, Ewą Bujnowicz-Zelt.

Piotr Zelt, Monika Ordowska

Piotr Zelt, Ewa Bujnowicz. Piotr Zelt, Ewa Bujnowicz. KAPIF.PL/KAPIF

Nieudane małżeństwo

Piotr Zelt i Ewa Bujnowicz pobrali się w 1999 r. Przez lata uchodzili za zgodne,  szczęśliwe małżeństwo. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Nadia.

Po nieudanych próbach ratowania związku, w 2010 r. Ewa Bujnowicz-Zelt podjęła decyzję o rozwodzie. I to z orzeczeniem o winie męża. Zelt konsekwentnie odmawia jednak zgody na oficjalne uznanie jego winy, wobec czego sprawa rozwodowa od miesięcy pozostaje w toku.

Agnieszka Dulej-Urbańska, Piotr Zelt. Agnieszka Dulej-Urbańska, Piotr Zelt. OMI/TVP

Romans z Agnieszką Dulej-Urbańską

W 2008 r., podczas udziału aktora w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", rozbrzmiały pogłoski o jego romansie z Agnieszką Dulej-Urbańską. Aktor zadurzył się w swojej atrakcyjnej partnerce. Dokładnie wtedy, gdy jego żona urodziła ich córkę.

Była to bezpośrednia przyczyna rozpadu małżeństwa Piotra Zelta. Znajomość z Agnieszką Dulej-Urbańską nie okazała się jednak niczym poważnym i wkrótce zakończyła się.

Monika Ordowska. Monika Ordowska. Forum

Piękna pocieszycielka

Choć bezpośrednią przyczyną rozpadu małżeństwa Piotra Zelta podobno był jego romans z Agnieszką Dulej-Urbańską, teraz w rozwodowych rozterkach wspiera go inna kobieta - Monika Ordowska!

22-letnia Ordowska ma na swoim koncie tytuł Miss Warszawy 2008. Pracuje jako modelka, występuje w reklamach, dorabia też jako prowadząca program "Dziewczyny z fortuną" w stacji TV4.

Monika Ordowska, Piotr Zelt Monika Ordowska, Piotr Zelt Forum

Piękna pocieszycielka

Młodziutka partnerka aktora stawia pierwsze kroki w show-biznesie - zaczynała jako hostessa i modelka, teraz oprócz "własnego" programu telewizyjnego występuje w reklamach. Piotr Zelt jest natomiast dojrzałym mężczyzną i doświadczonym aktorem. To on wprowadza ją na warszawskie salony, poznaje ją ze swoimi przyjaciółmi.

Ordowska dostała ostatnio małą rólkę w reklamie - jak wam się podoba? Znamienny jest też tytuł spotu - "Wejście świeżaka"...

Monika Ordowska

Monika Ordowska, Piotr Zelt. Monika Ordowska, Piotr Zelt. Forum

Piotr Zelt i Monika Ordowska

Piotr Zelt i Monika Ordowska są niewątpliwie jedną z gorętszych par sezonu! Temperaturę wokół nich podgrzewa dodatkowo duża różnica wieku i kwestia niezakończonej sprawy rozwodowej aktora. Wszystko to zdaje się jednak nie burzyć spokoju samych zainteresowanych. Na ostatniej imprezie bawili się doskonale!

Monika Ordowska, Piotr Zelt