Żonaty Zelt imprezuje z ponad 20 lat młodszą miss

Mógłby być jej ojcem!
Piotr Zelt i Monika Ordowska. Piotr Zelt i Monika Ordowska. Forum

Piotr Zelt i Monika Ordowska

Piotr Zelt (43 l.) i jego partnerka, miss Warszawy 2008 Monika Ordowska (22 l.), pojawili się na imprezie Kalendarza Kobiety Filmu. Nie odstępowali się na krok, cały wieczór, wpatrzeni w siebie, spędzili na rozmowie. Wyglądali na naprawdę zakochanych!

Jak widać, prawdziwej miłości nie stanie na drodze ani 21 lat różnicy wieku, ani fakt, że Zelt nadal nie uzyskał rozwodu ze swoją żoną, Ewą Bujnowicz-Zelt.

Piotr Zelt, Monika Ordowska

Piotr Zelt, Ewa Bujnowicz. Piotr Zelt, Ewa Bujnowicz. KAPIF.PL/KAPIF

Nieudane małżeństwo

Piotr Zelt i Ewa Bujnowicz pobrali się w 1999 r. Przez lata uchodzili za zgodne,  szczęśliwe małżeństwo. W 2008 roku na świat przyszła ich córka Nadia.

Po nieudanych próbach ratowania związku, w 2010 r. Ewa Bujnowicz-Zelt podjęła decyzję o rozwodzie. I to z orzeczeniem o winie męża. Zelt konsekwentnie odmawia jednak zgody na oficjalne uznanie jego winy, wobec czego sprawa rozwodowa od miesięcy pozostaje w toku.

Agnieszka Dulej-Urbańska, Piotr Zelt. Agnieszka Dulej-Urbańska, Piotr Zelt. OMI/TVP

Romans z Agnieszką Dulej-Urbańską

W 2008 r., podczas udziału aktora w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", rozbrzmiały pogłoski o jego romansie z Agnieszką Dulej-Urbańską. Aktor zadurzył się w swojej atrakcyjnej partnerce. Dokładnie wtedy, gdy jego żona urodziła ich córkę.

Była to bezpośrednia przyczyna rozpadu małżeństwa Piotra Zelta. Znajomość z Agnieszką Dulej-Urbańską nie okazała się jednak niczym poważnym i wkrótce zakończyła się.

Monika Ordowska. Monika Ordowska. Forum

Piękna pocieszycielka

Choć bezpośrednią przyczyną rozpadu małżeństwa Piotra Zelta podobno był jego romans z Agnieszką Dulej-Urbańską, teraz w rozwodowych rozterkach wspiera go inna kobieta - Monika Ordowska!

22-letnia Ordowska ma na swoim koncie tytuł Miss Warszawy 2008. Pracuje jako modelka, występuje w reklamach, dorabia też jako prowadząca program "Dziewczyny z fortuną" w stacji TV4.

Monika Ordowska, Piotr Zelt Monika Ordowska, Piotr Zelt Forum

Piękna pocieszycielka

Młodziutka partnerka aktora stawia pierwsze kroki w show-biznesie - zaczynała jako hostessa i modelka, teraz oprócz "własnego" programu telewizyjnego występuje w reklamach. Piotr Zelt jest natomiast dojrzałym mężczyzną i doświadczonym aktorem. To on wprowadza ją na warszawskie salony, poznaje ją ze swoimi przyjaciółmi.

Ordowska dostała ostatnio małą rólkę w reklamie - jak wam się podoba? Znamienny jest też tytuł spotu - "Wejście świeżaka"...

Monika Ordowska

Monika Ordowska, Piotr Zelt. Monika Ordowska, Piotr Zelt. Forum

Piotr Zelt i Monika Ordowska

Piotr Zelt i Monika Ordowska są niewątpliwie jedną z gorętszych par sezonu! Temperaturę wokół nich podgrzewa dodatkowo duża różnica wieku i kwestia niezakończonej sprawy rozwodowej aktora. Wszystko to zdaje się jednak nie burzyć spokoju samych zainteresowanych. Na ostatniej imprezie bawili się doskonale!

Monika Ordowska, Piotr Zelt

Więcej o:
Komentarze (30)
Żonaty Zelt imprezuje z ponad 20 lat młodszą miss
Zaloguj się
 • ladybird55

  Oceniono 13 razy 13

  chwila obrzydzenia dla zistnienia

 • puch.marny

  Oceniono 14 razy 12

  Mądra dziewczynka. Po wprowadzeniu na salony grzecznie się pożegna, stwierdzając, iż "nie jest jeszcze gotowa na poważny związek" i zajmie się swoimi rówieśnikami. Już na salonach. Cel uświęca środki.

 • jagss

  Oceniono 15 razy 11

  na miejscu jego żony byłoby mi autentycznie wstyd, że on był moim mężem. oczywiście zero winy w niej ale widząc zdjęcia starego, głupiego capa pożerającego wzrokiem jakąś młodą cizię czułabym zażenowanie i chęć zamazania przeszłości i odcięcia się od niej..

 • sensacja

  Oceniono 11 razy 9

  Ona daje młode ciało, on stare znajomości. Transakcja wiązana, oboje odnoszą z tego korzyść, a kto za parę lat będzie pamiętał, że ta dziewczyna zrobiła karierę przez łóżko obleśnego Zelta?

 • szanel9

  Oceniono 9 razy 7

  kurcze lubiłam Zelta a on taka dupa strasznie mi przykro współczuję Jego (jeszcze) żonie ona rodziła a on z tą tanią ........ mam nadzieję że kiedyś ijego ktoś tak zrani.

 • pan.malowany

  Oceniono 8 razy 4

  Ani ona piekna ani on Apollo

 • floyd

  Oceniono 14 razy 4

  Zawsze jestem gleboko poruszony gdy czytam o milosci 40, 50, 60-letnich facetow do kobiet conajmniej 20 lat od nich mlodszych. Lza mi sie w oku kreci gdy widze te rozkwitajaca milosc. Ile maja ze soba tematow taki ojciec i corka, ilez zainteresowan? Niektorzy moga sugerowac ze podstarzalym, sliniacym sie satyrom w glowie tylko jedrniejsze cialo niz zony rownolatki. Ale tak tylko zli i zawistni ludzie mowia

 • bossanoga

  Oceniono 4 razy 2

  Cóż, aktor. A nie jakiś karierowicz, którego żadne ZChN, żadne Opus Dei, żadne kółko rożańcowe nie zabezpieczyło porządnie przed działaniem uroków innej karierowiczki.
  "-Izabel, darlink! Dzieci zanoszą laurki przed Pałac Prezydencki. Może napisałabyś wierszyk i zamieściła go na blogu?
  -Siur, Kaz!"

 • pan.yabu

  Oceniono 14 razy 2

  brawo Piotrek, ru... młodą!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX