Nawrócona Frykowska na salonach

Tuż po wycieku "świadectwa wiary".
Maja Frykowska. Maja Frykowska. KAPIF

Ponętna nóżka na salonach

Maja Frykowska, mimo wycieku filmiku z jej "świadectwem wiary", pojawiła się 3 stycznia z wysoko podniesionym czołem na premierze filmu "W ciemności". Frykowska wybrała wyzywającą czerwień i ponętnie wystawiała nóżkę.

Poniżej świadectwo nawrócenia Frykowskiej.

Maja Frykowska. Maja Frykowska. KAPIF

Dobrze, że Natanka nie było

Gdyby na tych samych salonach był ksiądz Piotr Natanek, zapewne powiedziałby, że Frykowska ma sukienkę "czerwoną jak piekło". Na szczęście Natanek się nie pojawił, a my nie będziemy złośliwi. Frykowska ciężko pracuje nad swoją przemianą i wszyscy byli zdziwieni jej wyznaniami. Przypomnijmy:

Jest to prawdziwy cud, bo nagle odnalazłam swoją drogę i nie chcę już iść żadną inną. Do grzecznych dziewczynek nie należałam nigdy i do momentu kiedy nie poznałam Jezusa Chrystusa, w moim życiu naprawdę działy się różne rzeczy. Niekoniecznie te dobre. Był taki moment kiedy zaczęłam szukać samej siebie a znalazłam Jezusa Chrystusa. (...) Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca i od tego momentu moje stare życie umarło i zaczęło się nowe.
Maja Frykowska. Maja Frykowska. KAPIF

Oaza spokoju

Na premierze Frykowska była lekko przygaszona. Nie powinna wstydzić się swojego świadectwa wiary, bo czegoś takiego w polskim show-biznesie jeszcze nie było. Frykowska jest prekursorką. Dobrze, że gorąca czerwień kreacji nieco ożywia minę. Frykowska miała na sobie sukienkę River Island, buty Giuseppe Zanotti i torebkę Parfois.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.