Ta dziennikarka lubi się rozbierać. Kim jest?

Chętnie paraduje publicznie w bieliźnie.
Kathy Griffin i Anderson Cooper. Kathy Griffin i Anderson Cooper. Screen z youtube.com

Goracy sylwester

Amerykańska dziennikarka Katy Griffin zasłynęła ostatnio na całym świecie. Po prostu rozebrała się na wizji podczas sylwestrowej relacji dla CNN.

O mój Boże! Czy ty sobie żartujesz? Przyrzekam wam! Mówiłem do was, a kiedy się odwróciłem ...- wykrzyknął współprowadzący David Cooper.
Skończył się występ Lady Gagi i ja się nią zainspirowałam - wytłumaczyła swoje zachowanie Griffin.

Griffin bardzo często rozbiera się publicznie do bielizny. Zobacz, kim jest  i kiedy jeszcze pokazała swoje seksowne ciało.

Kathy Griffin. Kathy Griffin. REUTERS/K.C. ALFRED/Forum

Hołd dla żołnierzy

Griffin pochodzi z Chicago. Karierę zaczynała jako 19-latka w małej grupie kabaretowej "The Groundlings" w Kalifornii. Jako 51-letnia aktorka i kabareciarka była już gwiazdą reality show "Kathy Griffin: My Life on D-List", za który dostała dwie nagrody Emmy. Pracowała też jako komentatorka na czerwonym dywanie, gdzie śmiała się z gwiazd. 3 grudnia 2010 r. poprowadziła show "Divas Salute The Troops" dla żołnierzy Marine ubrana w w seksowne bikini. Taki miły hołd :)

Kathy Griffin. Kathy Griffin. REUTERS/Fred Prouser/Forum

Kathy Griffin

W 2009 roku Kathy Griffin odbierała nagrodę "Vanguard Award" na imprezie "GLAAD Media Awards" w Los Angeles w Kalifornii. Założyła jedynie seksowne bikini.

Patrzcie! Nadchodzi mój tyłeczek, a teraz piersi - mówiła.

W Stanach Zjednoczonych Griffin jest prawdziwą gwiazdą.

Kathy Griffin. Kathy Griffin. NATIONAL PHOTO GROUP/Brian/Forum

Imprezka u Paris

Kathy Griffin lubi chwalić się swoim ciałem. Na 30. urodziny Paris Hilton nie wypadało jej przyjść skromnie ubraną. Pojawiła się w skąpym stroju. I jak zwykle - przykuła uwagę fotoreporterów...

Kathy Griffin. Kathy Griffin. CAPITAL PICTURES/Kevan Brooks/AdMedia/Capital Pic/Forum

Obrończyni homoseksualistów

Griffin angażuje się w walkę o prawa homoseksualistów. Żeby zwrócić uwagę, jak ważny to dla niej problem, robi to, co lubi najbardziej - rozbiera się ;) Griffin działa w grupie "LGBT  - lesbian, gay, bisexual and transgender people". Przekonuje was?

(Screen z kathygriffin.net)