Najsłynniejsze gejowskie pary świata

Kolejne coming outy gwiazd.
Marc Jacobs z partnerem Marc Jacobs z partnerem PAPIXS PRESS/ASLAN/Forum

Marc Jacobs

Znany projektant wrócił do byłego narzeczonego? Najnowsze zdjęcia Marca Jacobsa i Lorenzo Martone zrobione na Karaibach mówią same za siebie. Ten związek nie skończył się definitywnie.

Projektant poznał Martone w 2007 roku na siłowni i od tamtej pory panowie wszędzie pokazywali się razem. W 2009 roku nawet się zaręczyli, a w mediach pojawiły się informacje o ślubie, jednak szybko zostały zdementowane .

Nie zamierzam brać ślubu - powiedział wtedy Jacobs.

Czy to doprowadziło do ich rozstania w maju 2010 roku? Obecnie po wakacjach na karaibskiej wyspie Saint Barthelemy widać, że Jacobs i Martone nawet jeśli nie są razem, postanowili odnowić kontakty.

Ricky Martin Ricky Martin JANET MAYER / PR PHOTOS/Janet Mayer / PR Photos

Ricky Martin

Latynoski symbol seksu dopiero niedawno przyznał się do swojego homoseksualizmu, chociaż plotki o tym, że Ricky Martin jest gejem pojawiały się od dawna.

W marcu 2010 roku Martin napisał na swojej oficjalnej stronie internetowej "Z dumą mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwym homoseksualnym mężczyzną". W 2008 roku Ricky Martin został ojcem bliźniaków, które urodziła dla niego matka zastępcza. Obecnie jest związany z finansistą Carlosem Gonzalezem, jednak ciężko zobaczyć jego zdjęcia z kochankiem. Martin bardzo chroni swoją prywatność jednak w jednym z wywiadów przyznał:

Mój chłopak jest bardzo mądry, jednak dla mnie najważniejsze jest, że kocha moje dzieci.

Elton John i David Furnish Elton John i David Furnish AP/Evan Agostini

Elton John

Piosenkarz Elton John i jego mąż David Furnish to para z długim stażem. Są razem od początku lat 90., a w 2005 roku udało im się zalegalizować swój związek.

Elton John wielokrotnie mówił w wywiadach, że to David pomógł mu zwalczyć uzależnienie od alkoholu i narkotyków. Po ślubie panowie zaczęli "starać się" o dziecko. W 2010 roku chcieli adoptować z sierocińca na Ukrainie zakażonego wirusem HIV chłopca, jednak uniemożliwiły to przeszkody biurokratyczne. Postanowili więc wynająć matkę zastępczą i w grudniu 2010 roku zostali rodzicami małego Zacharego. John i Furnish nie ujawnili do tej pory, który z nich jest biologicznym ojcem chłopca.

Neil Patrick Harris, David Burtka. Neil Patrick Harris, David Burtka. AP

Neil Patrick Harris

Gwiazdor serialu "Jak poznałem waszą matkę" na ekranie jest kobieciarzem, a w prawdziwym życiu zadeklarowanym gejem.

Harris od ośmiu lat jest związanym z Davidem Burtką - dziennikarzem telewizji E!. Coming out aktora nastąpił w 2006 roku, a w 2010 Neil Patrick Harris zakomunikował, że on i jego partner zostaną rodzicami. Bliźnięta Gideon Scotta i Harper Grace urodziła surogatka w październiku 2010 roku. Od tamtej pory szczęśliwa rodzina często pokazuje się publicznie, a Harris i Burtka planują ślub.

Zachary Quinto

Gwiazdor serialu "Herosi" i nowej wersji "Star Treka" przyznał się do swojej orientacji seksualnej w wywiadzie dla "New York Magazine".

Aktor opowiadał o sztuce "Anioły w Ameryce" w której gra na Brodwayu, a która dotyczy problemu AIDS, Quinto powiedział wtedy:

jako gej, wiem jak wiele jest jeszcze do zrobienia w tej kwestii.

Jego coming out zaskoczył wielu i to nie tylko w Ameryce. Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska napisała na swoim Facebooku

Ciekawe, czy w Polsce doczekamy się kolejnych coming outów? Na przykład w szołbizie...

Dolce i Gabbana Dolce i Gabbana MAVRIXONLINE.COM/pak/Forum

Domenico Dolce i Stefano Gabbana

Dolce i Gabbana to najbardziej znany duet świata mody, byli parą również w życiu. Projektanci poznali się w 1985 roku i po roku współpracy, zaczęli być razem.

Dolce i Gabbana założyli największe we Włoszech modowe imperium, a w ich kreacjach pojawiały się największe gwiazdy Hollywood. Po 19 latach bycia razem w pracy i w życiu panowie rozstali się. Informację o zerwaniu w lutym 2005 roku potwierdził Stefano Gabbana zaznaczając, że jest to rozstanie miłosne, a nie biznesowe.

Domenico i ja nadal jesteśmy przyjaciółmi, a w biznesie, prawdę mówiąc, dawno nie szło nam tak dobrze jak po zerwaniu.

Panowie do tej pory zgodnie razem współpracują i mieszkają w jednym apartamentowcu w Mediolanie.

Calvin Klein Calvin Klein AHMAD ELATAB/SPLASH NEWS/EAST NEWS/Ahmad Elatab/Splash News

Calvin Klein

Znany projektant nigdy specjalnie nie ukrywał swoich preferencji seksualnych. Nie ukrywa również młodego partnera 20-letniego modela Nicolasa Grubera.

Calvin Klein rozwiódł się z drugą żoną w 2005 roku i od tamtej pory widywany był w towarzystwie dużo młodszych kochanków. Nicolas Gruber, najnowszy nabytek projektanta, jest od niego o 48 lat młodszy. Zanim chłopak został wziętym modelem, w czym niewątpliwie pomaga mu protekcja znanego partnera, był aktorem... filmów porno.

Więcej o: