Młodsze partnerki starszych celebrytów

Miłość podobno nie liczy lat. Reguła ta sprawdza się w przypadku kilku par z naszego rodzimego show-biznesu. Jaką parę dzieli największa różnica wieku? Zobacz nasz ranking.
Wczorajszy finał 13. edycji Wczorajszy finał 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" przysporzył wiele emocji nie tylko widzom programu. Radość ze zwycięstwa Anny Głogowskiej i Kacpra Kuszewskiego, udzieliła się również prowadzącemu program (a prywatnie partnerowi Anny) - Piotrowi Gąsowskiemu, który nosił zwycięzców na rękach. Dosłownie! Taniec Głogowskiej i Kuszewskiego, wywoływał wiele kontrowersji, ale jak widać Gąsowski nie jest zazdrosny o partnerkę i dzieli z nią radość z wygranej. Najwyraźniej zapomniał już o gorącej sambie, gołej klacie i muskaniu ust... Warto było zacisnąć zęby? Warto! Edycja się skończyła, a Gąsowski postawi sobie Kryształową Kulę na komodzie. Od czasu do czasu przysiądzie razem ze swoją dziewczyną i jej przyjacielem Kacprem, wypiją herbatę i powspominają jak to było w 13. edycji. My gratulujemy zwycięzcom! Kula należała się Annie, którą podziwialiśmy już w dziewięciu edycjach, ale po raz pierwszy zwyciężyła. Kapif

10. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

15 lat różnicy.

Poznali się w 2005 roku w "Tańcu z gwiazdami", gdzie byli partnerami. Aktor po rozwodzie i piękna tancerka zakochali się w sobie i tworzą udaną parę. 3 czerwca 2007 roku urodziła im się córka Julka. Para pracuje razem w "Tańcu z gwiazdami". On prowadzi, ona tańczy. Ostatnio świętowali zwycięstwo Ani, która zdobyła Kryształową Kulę z Kacprem Kuszewskim.

 Piotr Gąsowski, córka dziecko Julia, Anna Głogowska

Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska. KAPiF

9. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

18 lat różnicy.

Ten związek mistrza z uczennicą zaczął się, kiedy Józefowicz był jeszcze żonaty. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Urbańska opowiedziała o tym:

On miał żonę, więc dla ludzi byłam "tą złą". A ja myślałam wtedy, że przecież to mężczyzna decyduje, czy w jego życiu jest miejsce na druga kobietę. Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza - byłam na to za młoda i za bardzo zakochana. Uważam, że nikt nikomu nie może dać gwarancji, że będzie z nim do śmierci. Czułam, że Janusz to miłość mojego życia, więc przejmowałam sie tylko tym, czy myśli o mnie poważnie. Nie chciałam być wiecznie "tą drugą". I starałam się udowodnić, że dostaję role w Buffo, bo jestem dobra, a nie przez protekcję.

Początek związku to rok 1998. Natasza miała 21 lat, a Józefowicz 39. Pobrali się w 2008 roku, a w grudniu tego samego roku urodziła się ich córka Kalina.

Piotr Rubik, Agata Rubik. Piotr Rubik, Agata Rubik. KAPIF

8. Piotr i Agata Rubikowie

18 lat różnicy.

Dyrygent i modelka poznali się na finale konkursu Miss Polonia w 2005 roku, w którym Agata brała udział i zdobyła tytuł II wicemiss. Miała wtedy 19 lat, a on 37. Była bardzo zdenerwowana, a Rubik podtrzymywał ją na duchu. Wysłała mu maila z podziękowaniami i tak się wszystko zaczęło. Rubik przeprowadził się do rodzinnego miasta Agaty - Wrocławia. W wywiadzie dla "Gali" powiedział:

Te dzielące nas lata są bez znaczenia. Nie jestem już gówniarzem, a jednak wciąż pozostaję na tyle dzieckiem, że różnica wieku między nami się zaciera. Nasze światy, choć różne, przenikają się. Nie jestem hermetyczny.

Para wzięła ślub 21 czerwca 2008 roku, a w maju 2009 roku urodziła im się córeczka Helenka.

Agata Rubik

Marcin Daniec. Marcin Daniec. KAPIF

7. Marcin Daniec i Dominika Daniec

20 lat różnicy.

Marcin Daniec i jego żona Dominika, wtedy jeszcze Grobelska, poznali się w 1996 roku w Bydgoszczy, skąd pochodzi piękna blondynka. Po występie Dańca podeszła do niego i zaprosiła na kolację w restauracji swojego ojca. I tak to się zaczęło. Był mały skandal - Dominika jest tylko 4 lata starsza od Karoliny, córki Dańca z pierwszego małżeństwa. Jednak kobiety od razu miały ze sobą świetny kontakt.

8 września 2001 roku w podkrakowskim Zabierzowie satyryk i Dominika wzięli ślub. Piosenkarka Eleni zaśpiewała im "Ave Maria". Marcin Daniec przegrał tym samym zakład. W 1992 roku założył się ze swoim menedżerem Marianem Bachryjem i przyjacielem Markiem Uznańskim, że nie ożeni się przez najbliższych 10 lat. Do wygranej zabrakło więc tylko roku. Stawką było 40 tysięcy złotych. Ale wygrani podobno nie upominali się o tę kwotę. W październiku 2007 roku para została rodzicami córeczki Wiktorii.

Marcin Daniec

John Porter John Porter AG

6. Anita Lipnicka i John Porter

22 lata różnicy.

Artyści są razem od 2003 roku. On miał wtedy 53 lata, ona 31. W 2006 zostali rodzicami córki Poli.

Jak możemy zapomnieć o okładce "Vivy!" z 2003 roku?

Anita Lipnicka, John Porter

Jan Englert, Beata Ścibakówna. Jan Englert, Beata Ścibakówna. KAPIF

5. Jan Englert i Beata Ścibakówna

25 lat różnicy.

Kolejny związek mistrz-uczennica. Para poznała się w 1992 roku na studiach aktorskich. Englert był wykładowcą, a Ścibakówna studentką. W 1999 roku wzięli ślub, wcześniej 5 lat byli razem. W 2002 roku urodziła się ich córka Helena.

Edyta Pazura
Edyta Pazura Forum

4. Cezary i Edyta Pazurowie

26 lat różnicy.

Cezary Pazura i Edyta Zając poznali się 31 maja 2007 roku w pociągu:

I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie? Najpierw planowałem, że będę wracał samolotem, ale kiedyś pięć godzin czekałem na lotnisku z powodu mgły. Postanowiłem więc, że pojadę pociągiem. Mój agent zasnął w przedziale, a ja poszedłem coś zjeść do Warsu. I tam spotkałem blondynkę... - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

On miał wtedy 46 lat, ona 20.

Moi znajomi nie dali mi odczuć, że to dla nich jakaś nienormalna sytuacja. Gorzej było z sąsiadami. Niektórzy przestali mi odpowiadać ?dzień dobry?. Mieszkam w bloku na małym osiedlu w Krakowie. Tam panują jasne zasady. Dziewczyna powinna mieć chłopaka w swoim wieku. Niektórzy nie umieli zrozumieć, że byłam wolną uczuciowo kobietą, która znalazła miłość swojego życia powiedziała Edyta w tym samym wywiadzie.

Związek rozwijał się w atmosferze skandalu. Zarzucano im romans, mimo że aktor był od pół roku w separacji ze swoją byłą już żoną, Weroniką Marczuk. Poza tym Edyta jest tylko półtora roku starsza od Anastazji, córki Pazury z pierwszego małżeństwa. Obie szybko zostały przyjaciółkami.

Edyta i Cezary wzięli ślub 1 maja 2009 roku, w tym samym roku urodziła się ich pierwsza córka Amelka. Teraz para spodziewa się drugiego dziecka, które ma przyjść na świat w okolicach lipca.

Edyta była często krytykowana za wygląd, zarzucano jej brak gustu i stylu. Faktycznie, nie było najlepiej.

Edyta Zając,partnerzy gwiazd

Jakiś czas temu zmieniła fryzurę, ubiera się coraz lepiej. Brawo.

Edyta Zając,partnerzy gwiazd

Jak widać, miłość między 61-letnim Krzysztofem Kiersznowskim a 28-letnią Katarzyną kwitnie. Przyszli razem na premierę filmu Jak widać, miłość między 61-letnim Krzysztofem Kiersznowskim a 28-letnią Katarzyną kwitnie. Przyszli razem na premierę filmu "Nie ten człowiek" w reżyserii Pawła Wendorffa. Wcześniej aktor był związany z Francuzką, z którą ma dwoje dzieci. Z Katarzyną na razie dorobili się wspólnego psa rasy shih tzu - wabi się Kuba. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" Kiersznowski powiedział kiedyś: "Ja jestem spod znaku Strzelca, Kasia spod znaku Wagi, co dobrze wróży nam na przyszłość. (Katarzyna) dla mnie stała się kimś wyjątkowym." Widocznie wszystko naprawdę świetnie się układa, bo aktor przy pięknej i młodej brunetce po prostu promienieje. Forum Gwiazd

3. Krzysztof Kiersznowski i Katarzyna

33 lata różnicy. To już nasze podium. Miejsce trzecie zajmuje Krzysztof Kiersznowski i Katarzyna.

Partnerką jednego z najbardziej charakterystycznych polskich aktorów jest piękna 28-letnia brunetka Katarzyna. Wcześniej aktor był związany z Francuzką, z którą ma dwoje dzieci w wieku zbliżonym do partnerki: 27-letnią córkę Katarzynę i 33-letniego syna Maksa. Z Katarzyną na razie dorobili się wspólnego psa rasy shih tzu - wabi się Kuba. W wywiadzie dla "Twojego Imperium" 61-letni Kiersznowski powiedział kiedyś:

Ja jestem spod znaku Strzelca, Kasia spod znaku Wagi, co dobrze wróży nam na przyszłość. (Katarzyna) dla mnie stała się kimś wyjątkowym.

A tu szczęśliwa para na zdjęciu z Kubą:

Miedzyzdroje, 08.07.2011 Festiwal Gwiazd Miedzyzdroje 2011 Fot. Maciej Jarzebinski / Forum

Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak. Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak. Teodor Ryszkus

2. Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak

34 lata różnicy

Srebro dla księdza z "Plebanii". Co powiedzą babcie oglądające serial TVP1? 64-letni Włodzimierz Matuszak spotyka się z 30-letnią aktorką Karoliną Nolbrzak. Ukochana "księdza Antoniego": jest o 8 lat lat MŁODSZA od jego córki Dagmary. I sprawiła, że aktor zaczął się młodzieżowo ubierać. Para poznała się na planie "Plebanii" i zaiskrzyło. Co ciekawe, w serialu Matuszak, jako ksiądz Antoni, udzielił ślubu Karolinie Nolbarzak, czyli Iwonie, z Mateuszem.

Aktorka w 2009 roku rozebrała się dla Playboya. A to skandal!

Karolina Nolbrzak, Playboy, gwiazdy nago

Kamila Łapicka i Andrzej Łapicki Kamila Łapicka i Andrzej Łapicki FORUM

1. Andrzej i Kamila Łapiccy

60 lat różnicy!

Oto i zwycięzcy. Andrzej i Kamila Łapiccy to zdecydowani rekordziści w naszym rankingu. Ich romansem żyła cała Polska. Nic dziwnego: związek 85-letniego wówczas aktora z 25-letnią teatrolog nie zdarza się codziennie. W 2009 roku Kamila umówiła się z legendarnym aktorem na wywiad - i tak to się zaczęło. Mimo kontrowersji i wielu plotek, para jest szczęśliwa. Wzięli cichy ślub w czerwcu 2009 roku. Kamila przy mężu wypiękniała. Trochę eksperymentowała z fryzurami (wolimy nie pamiętać o łysej Kamili), ale ostatnio wygląda naprawdę dobrze.

Kamila Łapicka, Andrzej Łapicki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.