Kaczyńska czy Bałon? Która wypadła lepiej u Wolińskiego?

Pojedynek top modelek.
Olga Kaczyńska, Anna Bałon. Olga Kaczyńska, Anna Bałon. fot. studio69/ Kapif

Pojedynek topmodelek

Na pokazie mody Dawida Wolińskiego pojawiły się dwie finalistki II edycji "Top Model": Ania Bałon i laureatka Olga Kaczyńska. Nadszedł więc dla nich czas na zmierzenie się w rzeczywistości z wykonywanymi w show zadaniami. Która lepiej sobie poradziła?

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. fot. studio69

Olga Kaczyńska

Olgę Kaczyńską spotkało wyróżnienie - na wybiegu prezentowała sukienkę Perlage - specjalny projekt Dawida Wolińskiego, uszyty tylko w jednym egzemplarzu. Zostanie ona przekazana Fundacji TVN "Nie jesteś sam", a dochód z jej sprzedaży wesprze działania Fundacji.

Olga Kaczyńska. Olga Kaczyńska. fot. studio69

Olga Kaczyńska

Olga Kaczyńska wyglądała olśniewająco, od udziału w programie zrzuciła kilka kilogramów. Pewnym krokiem przemierzała wybieg - zupełnie jakby robiła to zawodowo od lat!

Olga Kaczyńska,Dawid Woliński. Olga Kaczyńska,Dawid Woliński. fot. studio69

Olga Kaczyńska

Projektant i jego muza? Olga Kaczyńska pozowała do zdjęć z Dawidem Wolińskim, nie odstępowała go na krok również po pokazie, gdy udzielał on wywiadów. Woliński jurorował w końcu w "Top Model", jak widać musi być dumny ze swojej podopiecznej!

Anna Bałon, Oliwa Downar-Dukowicz, Gabriela Pacholarz. Anna Bałon, Oliwa Downar-Dukowicz, Gabriela Pacholarz. Kapif

Anna Bałon

Anna Bałon musiała zaś zadowolić się pozowaniem z... pozostałymi uczestniczkami programu... Mimo to chyba dobrze się bawiła. Na zdjęciu z Oliwią Downar-Dukowicz i Gabrielą Pacholarz.

Anna Bałon. Anna Bałon. Kapif

Anna Bałon

Przed udziałem w programie Bałon miała znaczną nadwagę, zrzuciła już więc wiele kilogramów. Wydaje się jednak, że wciąż chudnie! Była jedną z chudszych modelek na pokazie Wolińskiego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.