Czego oni nie zrobią, by o nich mówili cz.1

Sława to dla nich nie żart.
Misiek Koterski. Misiek Koterski. KAPIF

Michał Koterski

Jego ojcem jest reżyser kultowych filmów o Adasiu Miauczyńskim. Michał wystąpił w dwóch z tej serii. Nie będzie jednak kojarzony jako ambitny aktor, ale naczelny kosmita show-biznesu. Jego wygibasy na czerwonych dywanach nikogo już nie bawią. Powrót Michała na salony żenuje nie tylko nas, ale o dziwo i gwiazdy z którymi pozuje... Na premierze filmu "Baby są jakieś inne" taką gwiazdą była m.in. Agnieszka Włodarczyk.

Doda. Doda. FORUM/Maciej Jarzebinski

Doda

W show-biznesie zaistniała dzięki kontrowersyjnym wypowiedziom i ... pozom. Ostatnio przypomniała o sobie nagim plakatem w centrum Warszawy, czołgiem i mężczyznami w klatkach (wszystko z okazji premiery teledysku). Kim byłaby jednak Doda, gdyby nie mała prowokacja od czasu do czasu? Trupia ręka między nogami, długopis-penis w ustach to tylko przykłady. Co ona jeszcze wymyśli?

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPIF

Anna Mucha

Aktorka zawsze lubiła zaskakiwać wypowiedziami i strojami. Związek z Kubą Wojewódzkim tylko to podkreślił. Mimo że Mucha przeszła nie tak dawno metamorfozę, to i tak pozostała skandalistką. Kto nie pamięta choćby jej pozowania z futrem, którym zahaczyła "niechcący" Joannę Krupę.

Patricia Kazadi. Patricia Kazadi. KAPIF

Patricia Kazadi

Piosenkarka, aktorka i prowadząca "You can dance" lubi obiektywy. Nie opuszcza żadnej imprezy w stolicy. Pozuje uśmiechnięta aż do przesady jak prawdziwa diwa. Na prezentacji płyty "Poland...Why not?" nie mogło być inaczej. Tym razem starała się bardziej niż zwykle...

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPIF

Natasza Urbańska

Wokalistka mocno pracuje nad promocją musicalu o Poli Negri. Tak bardzo wcieliła się w rolę, że na każdej większej imprezie się zapomina. Pozowała już z wężem i wypchanym wilkiem. Po publikacji kontrowersyjnych zdjęć Urbańska gęsto się tłumaczy. A negatywnych komentarzy przybywa...

Łukasz Garlicki. Łukasz Garlicki. KAPIF

Łukasz Garlicki

Aktor, który ostatnio na pytanie, co zapamiętał z planu "1920. Bitwy Warszawskiej", odpowiedział: "Drinking and f***ing women", lubi się dobrze bawić. Obiektywy nigdy mu w tym nie przeszkadzał, choć czasem pokaże środkowy palec. Nam się wydaje, że to oburzenie jest zwykłą kokieterią. Garlicki korzysta przecież z zaproszeń na potęgę. Jego sposób na imprezę? Stylizacja a la bezdomny, pijany wzrok i pocałunki z dziewczyną. Jak na razie ta taktyka się sprawdza.

 

Kabe

Więcej o:
Komentarze (14)
Czego oni nie zrobią, by o nich mówili cz.1
Zaloguj się
 • sansa

  Oceniono 3 razy 3

  Mucha to sobie nawet dziecko strzeliła, żeby pismaki z plociucha pisali o niej każdego dnia po dziesięć razy.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Dzisiaj jest dzień archeologa? Kolejny news sklecony z odkopanych skamielin.

 • gagula

  Oceniono 2 razy 0

  Gralicki jest taki przystojny, a ma taką brzydką dziewczynę !

 • czeyo

  Oceniono 2 razy 0

  najwieksze qwna po wierzchu plywaja - od zawsze

 • bezkrytycznie

  Oceniono 2 razy 0

  Ale co tu robi Mucha? Za lansowanie Muchy pl0tkowi płaci Miszczak i TVN. Mucha i tak nic nie musi robić, a wy i tak o niej bedziecie ciągle pisać. I reklamować ten potworny gniot, w którym gra.

 • dynia

  Oceniono 1 raz -1

  Garlickiego chronia media,bo to jak się zachował powinno go dożywotnio zdyskwalifikować jako osobę publiczną.Cała reszta jest na swoim ujemnym poziomie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX