Wielcy pisarze młodego pokolenia

Tak, oni zabierają się za pisanie ksiażek.
Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek. NET

Katarzyna Cichopek

Aktorka, Katarzyna Cichopek w książce pt. "Sexy Mama" przekonywała, że można wygrac z celulitem a także, że warto czuć się dobrze we własnej skórze. Po czym Cichopek opisała serię ćwiczeń odchudzających. Cichopek oberwało się za to dzieło. Aktorka jednak wie, że z utęsknieniem czekaliście na jej literacki powrót. Cichopek na swoim profilu na Facebooku napisała:

Kochane mamusie! Mamy zaszczyt zaprezentować wam poradnik na, który wszystkie od dawna czekamy:-D "Sexy Mama. Jedz, chudnij i ciesz się sobą!" to kolejna książką Kasi Cichopek - tym razem w całości poświęcona tematom zdrowego odżywiania. Chcemy bardzo mocno podziękować wszystkim sexy mamom, których wkład w książkę jest nieoceniony! Jesteście wspaniałe- udowodniłyście nam to już nie raz:-) Wasze porady, zwierzenia, przepisy stanowią bardzo istotną cześć samej książki. Mamy nadzieję, że pokochacie ją tak samo mocno jak "Sexy Mamę" Poradnik już niedługo pojawi się w księgarniach!! A my już dziś prezentujemy okładkę. I jak wam się podoba? Nie możecie się jej doczekać:-)?

Taaak!

Doda. Doda. Forum

Doda

Doda postanowiła zostać felietonistką magazynu "Maxim". Ale to jeszcze nie koniec. Doda napisze też książkę! W wywiadzie dla magazynu K MAG powiedziała:

Wydaję teraz publikację pod tytułem Pinkbook. To będzie powieść science fiction. Nie będę głóną bohaterką, ale moje alter ego tak. Ona nie będzie elficą. Elficą jestem na co dzień.
Mateusz Damięcki. Mateusz Damięcki. FORUM/Krzysztof Jarosz

Mateusz Damięcki

Aktor, Mateusz Damięcki postanowił opisać swoją podróż po Syberii. Damięcki przejechał tam 25 tys. km. Teraz chce się podzielić wrażeniami.

Anna Wendzikowska. Anna Wendzikowska. KAPiF

Anna Wendzikowska

Dzienikarka, Anna Wendzikowska, jest w trakcie pisania książki "Trzysta poranków w Londynie". W Dzień DObry TVN powiedziała:

Chciałam dać upust tym londyńskim doświadczeniom i mniej więcej przed rokiem zaczęłam pisać... Byłam zmuszona przerwać to moje dłubanie w związku z udziałem w Tańcu z Gwiazdami, ale teraz znów mam więcej czasu i zabieram się do kończenia.
Anna Kalata przed przemianą i po Anna Kalata przed przemianą i po Fot. Agencja Gazeta

Anna Kalata

Taka metamorfoza nie może przejść bez książki! Była polityk, celebrytka i posłanka w magazynie "Na Żywo" powiedziała, że napisze książkę.

To będzie książka pełna wątków autobiograficznych, zainspirowana moją przemianą. O podróży do Indii, jodze, diecie oraz medycynie indyjskiej, czyli ajurwedzie. Zadawano mi mnóstwo pytań, co zrobić, żeby tak schudnąć. Nie byłam w stanie odpowiedzieć wszystkim. Pomyślałam więc, że napiszę książkę. Znajomi uznali, że to dobry pomysł. Jeśli pomoże ona komuś, kto chce zmienić swoje życie, będzie wspaniale.
Kinga Rusin. Kinga Rusin. KAPIF

Kinga Rusin

Dziennikarka wie jak wbić szpilę byłęmu mężowi. Rusin napisała książkę "Co z tym życiem?", w której rozprawiła się z przeszłością. Książką zbierała niepochlebne recenzje. Kiedy Kuba Wojewódzki zapytał się Doroty Wellman, którą książkę by kupiła: Krzysztofa Ibisza, Weroniki Marczuk czy Kingi Rusin odpowiedziała:

Żadną! Nie lubię pieprzenia o niczym.
Więcej o: