Ich nikt nie wygryzie cz.1

Lans gwiazd.

Krzysztof Ibisz

Król telewizji ze słoneczkiem. Słyszymy Polsat - myślimy Ibisz. Osoba, której ABSOLUTNIE nikt nie wygryzie. Pracuje w Polsacie o 2000 roku. Prowadził m.in. Bar, Dwa światy, Awanturę o Kasę czy Jak oni śpiewają. Uśmiechnięty Krzyś to najlepsza wizytówka stacji.

Agustin Egurrola Agustin Egurrola forum

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola czyli król tańca z Wiertniczej. "Taniec z gwiazdami" otworzył mu drzwi do kariery i wielkich pieniędzy. Za sprawą show TVN, zapracował sobie na miano specjalisty od tańca towarzyskiego. Gwiazdy trenowały w jego szkole tańca. Logo szkoły Agustina było widoczne w każdym odcinku. Nic dziwnego, że ludzie zaczęli walić drzwiami i oknami. Każdy chciał poczuć się jak gwiazda i uczyć się u Egurroli. Agustin jest głównym choreografem "Tańca z gwiazdami" i przewodniczącym jury w "You Can Dance". Józefowicz może próbować, ale nigdy mu nie zagrozi...

Kinga Rusin Stefano Terrazzino Kinga Rusin Stefano Terrazzino KAPIF

Kinga Rusin

Kinga Rusin swoją przygodę z telewizją zaczęła w TVP. Dostała Wiktora, po czym odeszła z telewizji. Wyjechała z mężem, Tomaszem Lisem do USA. Po powrocie prowadziła w TVN-ie "Wizjer TVN", ale szybko odeszła i poświęciła się wychowywaniu córek. TVN nie zrezygnował z niej. Gdy Iga i Pola urosły, Rusin wróciła do pracy. Została prowadzącą DDTVN i wygrała 4. edycję "Tańca z gwiazdami". Po otrzymaniu Kryształowej Kuli stała się pupilkiem władz stacji. Została prowadzącą "You Can Dance", a następnie jurorką. Kinia jest nie do zdarcia.

Grażyna Torbicka Grażyna Torbicka AG

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka kocha kino, a widzowie kochają ją. Ta miłość trwa już prawie 30 lat, bowiem dziennikarka pracuje w Telewizji Publicznej od 1983 roku. Ma na swoim koncie trzy Telekamery i Wiktora. Jest twarzą TVP2, prowadzi najważniejsze gale i program "Kocham kino".

Czas dla niej się zatrzymał. Wygląda przepięknie.

Kuba Wojewódzki opalony Kuba Wojewódzki opalony Oficjalna strona X-Faktora

Kuba Wojewódzki

Jego przejście z Polsatu do TVN było najważniejszym transferem polskiego show-biznesu w 2006 roku. Przez ostatnie 5 lat zapracował sobie na bardzo silną pozycję. Nikt nie jest w stanie mu zagrozić. Ma swój autorski program i jest naczelnym jurorem TVN-u. Pracował na planie "Mam talent", a od niedawna jest przewodniczącym jury "X-Factor".

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. KAPIF

Natasza Urbańska

Janusz Józefowicz zrobił z Nataszy Urbańskiej największą gwiazdę teatru Buffo. Piosenkarka gra w najważniejszych przedstawieniach. Jest twarzą jego teatru. Żadna inna aktorka nie może liczyć na takie "fory" jak Natasza. Obecnie Józefowicz pracuje nad musicalem o Poli Negri. Nie musimy chyba mówić, kto zagra główną rolę:-).