Złote myśli Nergala

Procesy gwiazd.
Ryszard Nowak i Nergal. Ryszard Nowak i Nergal. kapif/forum

Nergal w sądzie

Adam Darski, lider zespołu Behemoth, stanął wczoraj przed sądem w Gdyni. Artysta jest oskarżony o obrazę uczuć religijnych chrześcijan. Muzyk podczas koncertu w Gdańsku podarł na scenie Biblię. Tropiciel sekt, Ryszard Nowak złożył na niego zawiadomienie w prokuraturze i sam również stawił się na rozprawie. Serwis gazeta.razem.pl zrobił relację na żywo z procesu.

O Kukulskiej

Ryszard Nowak twierdzi, że po rozmowach z dziennikarzami z Trójmiasta uznał, że Nergal przed zdarzeniem był mało znany, a muzyka jego zespołu niszowa.

Odpowiedź Nergala:

Natalia Kukulska może marzyć o połowie sprzedanych biletów na koncerty, jakie my sprzedajemy, więc nie uważam, że jesteśmy niszowi.

O koncertach Behemotha

Ryszard Nowak "Ostatnio film z koncertu oglądałem bardzo dawno temu", "Adam Darski jak natchniony krzyczał mordercy".

Odpowiedź Nergala:

Polecam Pani film Egzorcysta, gdzie aktorka masturbuje się Krucyfiksem i to co ona tam mówi, jest dużo gorsze od moich słów.
Sąd umorzył wówczas sprawę. Ryszard Nowak był jednak nieugięty. Wtedy zażalenie złożył prokurator. Sąd umorzył wówczas sprawę. Ryszard Nowak był jednak nieugięty. Wtedy zażalenie złożył prokurator. kapif

Nergal ostro o prokuraturze

Ryszard Nowak - cytuję wypowiedź Adama Darskiego do niszowej gazety "Pie*dolę sąd, pie*dolę prokuraturę".

Nergal o Nowaku

Pan Nowak jest oszołomiony moją osobą po obejrzeniu filmu, mimo, że wcześniej mnie darzył sympatią. Ja kiedyś darzyłem sympatią Bogusława Lindę, jednak po tym jak w filmie Psy zabił kilkanaście osób z zimną krwią, nie mogę sobie z tym poradzić.

Darski liderem satanistów?

Ryszard Nowak - Adam Darski krzyczał "Biblia to pier****** gó***", namawiał publiczność do podpalania kawałków podartej Biblii.

Miałem przez kilkanaście lat bardzo negatywne sygnały o Adamie Darskim, szczególnie, że na jego koncerty chodzi młodzież niepełnoletnia. Na koncertach chce udowodnić, nie tylko że jest satanistą, ale liderem satanistów.

Odpowiedź Nergala:

Na koncercie zespołu Behemoth nigdy nie połamałem krzyża, ani nie oplułem obrazu Matki Boskiej.

Nergal o życiu

Celebrujcie życie, ponieważ życie po śmierci nie ma.

"Nergal wbija religię śmierci"

Ryszard Nowak - "mam informacje od byłych satanistów", "obserwujemy Adama Darskiego od dawna", "dzwoniliśmy do właścicieli klubów, aby odwoływały koncerty Adama DArskiego, ponieważ przychodzą osoby niepełnoletnie i wokalista wbija im religię śmierci.