Donald Tusk kończy 54 lata

Politycy.
Donald Tusk Donald Tusk EAST NEWS/Wierzejski/FOTONOVA

Donald Tusk

Donald Tusk urodził się 22 kwietnia 1957 roku w Gdańsku. Polski premier i gwiazda Plotka. Z wykształcenia historyk, prywatnie mąż, ojciec i dziadek. Jeden z najprzystojniejszych polityków w Polsce. Kiedyś o walorach Tuska wypowiedziała się Dasza Astafiewa - króliczek Playboya:

To prawdziwy symbol seksu. Mógłby tylko z nim konkurować Adamczyk, ale myślę, że wygrałby Tusk
Donald Tusk Donald Tusk /EAST NEWS/Kosycarz / KFP/REPORTER

Donald Tusk

Żoną Donalda Tuska jest Małgorzata. Mają dwójkę dzieci: Michała, który jest już dorosły i jest dziennikarzem "Gazety Wyborczej" oraz Kasi, która ostatnio znana jest z prowadzenia bloga o modzie. Donald Tusk niedawno został dziadkiem. W wywiadach premier wspominał, że czeka, aż wnuczek podrośnie i razem zagrają w piłkę. Futbol jest ulubionym sportem Tuska.

Donald Tusk jak zwykle na wybory poszedł z rodziną, żoną Małgorzatą i córką Katarzyną. Donald Tusk jak zwykle na wybory poszedł z rodziną, żoną Małgorzatą i córką Katarzyną. FOT. RAFAL MALKO / AGENCJA GAZETA

Donald Tusk

Donald Tusk i Małgorzata mieszkają w Sopocie. Do niedawna razem z nimi mieszkała Kasia. 24-letnia premierówna wyprowadziła się jednak do narzeczonego. Rodzina Donalda Tuska wbrew pozorom jest zwyczajna jak każda inna rodzina mieszkająca w Polsce. Nie są bohaterami skandali, nie pojawiają się ich kompromitujące zdjęcia w gazetach. W porównaniu z premierem Włoch Donald Tusk to naprawdę anioł. I do tego bardzo stylowy. Wielokrotnie chwalony za styl i wdzięk. Ubiera się tak, jak powinien ubierać się premier kraju Unii Europejskiej. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie.

Donald Tusk Donald Tusk /EAST NEWS/ Iwanczuk/REPORTER

Donald Tusk

Historyczne zdjęcie. Wraz z Tadeuszem Mazowieckim, który popiera politykę Donalda Tuska. Przodkowie Tuska też byli bardzo barwnymi postaciami. Stryj premiera był na przykład słynnym artystą. Nosił pseudonim Buni a jego pracę znała cała Polska. Najbardziej jednak zapadł w pamięci mieszkańcom Wybrzeża.

Donald Tusk Donald Tusk AG

Donald Tusk

Donald Tusk to jedyny polityk, dla którego zaśpiewała Doda. Podczas programu "Teraz My" jej występ był wielką niespodzianką dla Tuska przygotowaną przez prowadzących. Doda uścisnęła się wtedy z Tuskiem, pocałowała go i zaśpiewała. Ten występ porównywano do występu Marylin Monroe dla prezydenta USA, którym był John Keneddy.