Prostytutka, szambo, CKM: Najgorętsze plotki o politykach

.
Bliźniaczki Naperalskiego Bliźniaczki Naperalskiego CKM

4. Grzegorz Napieralski i jego bliźniaczki

Bliźniaczki Napieralskiego nieźle namieszały w zeszłym roku. Po tym jak zostały zaangażowane do kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego poczuły wiatr w żaglach i popłynęły. Najpierw sesja w CKM, potem kandydowanie do rady Warszawy. Grzegorz Napieralski pojawiał się w kolorowych pismach i tabloidach częściej niż by chciał. W każdym razie nagie bliźniaczki zrobiły reklamę Napieralskiemu. Niekoniecznie dobrą.

3. Bronisław Komorowski i przysypianie na mszy

Bronisław Komorowski i jego liczne wpadki na miejscu 3 naszego zestawienia. Prezydent od początku swojej kadencji miał wpadki. Jedne zabawne, inne mniej, ale zawsze wywoływały uśmiech na naszych twarzach. Bronisław Komorowski zasnął na przykład w kościele, usiadł w fotelu, gdy Angela Merkel jeszcze stała czy zaczął jeść, gdy inni czekali do końca przemówienia. Ach ten nasz prezydent - polityczny urwis jakich mało.

Joanna Kluzik-Rostkowska Joanna Kluzik-Rostkowska AG

2. Joanna Kluzik-Rostkowska o prostytutce

Miejsce drugie należy do jedynej kobiety w tym zestawieniu. Joanna Kluzik-Rostkowska od kiedy odłączyła się od Prawa i Sprawiedliwości odżyła medialnie. Zaczęła pojawiać się w telewizji, pojawiała się na imprezach. Prawdziwa gwiazda. Prawdziwe zatrzęsienie wywołała dopiero w programie "Między Kuchnią a Salonem", gdzie podzieliła się tajemnicą o prostytutce:

W piątek byłam u kosmetyczki. W sobotę odbywał się tajny zjazd NZS-u. Całość zakończyła się dla nas niefortunnie, bo spotkanie przerwało wejście Służby Bezpieczeństwa. Skończyłam wtedy na dołku z kobietą, która trafiła tam za napad rabunkowy i z prostytutką. Pamiętam, że siedziałam w celi i myślałam tylko o tym, że brud wgryza się w te świeże po zabiegach policzki. Pomyślałam sobie: "Boże cały zabieg na nic".

Można? Można!

Protest przeciwko Januszowi Palikotowi w Poznaniu Protest przeciwko Januszowi Palikotowi w Poznaniu Gazeta.pl

1. Palikot i szambowóz

Król jest tylko jeden. Janusz Palikot bije na głowę wszystkich jeżeli chodzi o plotki. O Palikocie piszemy tak często, że zapomnieliśmy, że jest parlamentarzystą. Przypomnijmy - Janusz Palikot znany jest z tego, że wciąż krytykuje Jarosława Kaczyńskiego, że jest właścicielem rozlewni wódek czy z tego, że... został przywitany szambowozem w Poznaniu. Była wielka afera.

Jak widać, nie zawsze idzie z górki. Młodzi ludzie lubią Palikota ale potrafią się zbuntować.

GŁOSUJ NA POLITKA ROKU W PLEBISCYCIE "PLOTKI ROKI 2010"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.