Słynne siostry

"Nie ma lepszej przyjaciółki niż siostra" - czy to powiedzenie dotyczy także słynnych sióstr?

Mary-Kate i Ashley Olsen

 

Mary-Kate i Ashley określane są mianem "najbardziej znanych sióstr świata". Nic dziwnego. Na małym ekranie zadebiutowały w wieku dziewięciu miesięcy, a urocza Michelle Tanner, w którą na zmianę wcielały się siostry, podbiła serca widzów na całym świecie. Dziewczyny są producentkami filmów, w którym występowały, mają wiele linii produktów, które są sygnowane ich imionami, własny magazyn...Na pewno nie mogą narzekać na brak pieniędzy.

 

Między siostrami relacje nie zawsze dobrze się układają. Mary-Kate i Ashley czasem nie mogą ze sobą wytrzymać, zdarzają im się kłótnie, o których później chętnie piszą gazety..,Pojawiały się także informacje o tym, że dziewczyny mają zamiar podzielić swój majątek - jednak nie jest to takie proste. Mary-Kate i Ashley cenione są jako duet, w pojedynkę nie wzbudzają już tyle zainteresowania...

 

Zobacz także:

 

Quiz: Jak dobrze znasz siostry Olsen?

Aly i AJ Michalka

 

Alyson Michalka i jej młodsza o dwa lata siostra Amanda, założyły zespół Aly&AJ, który zdobył uznanie słuchaczy. Dziś dziewczyny występują pod szyldem 78violet, ale nie tylko! Śpiewanie to coś, co robią wspólnie, oddzielnie występują w różnych, mniejszych i większych, produkcjach.

 

Aly wystąpiła m.in. w filmie "Bandslam" razem z Vanessą Hudgens, czy w serialu "Hellcats", gdzie jej koleżanką z planu jest Ashley Tisdale. AJ wystąpiła m.in. w "Nostalgii anioła", czy w filmie w którym wystąpił m.in. John Malkovich - "Secretariat".

Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian i Kim Kardashian

 

Siostry Kardashian znane są z tego, że są...znane. Dzięki reality-show "Kardashianowie" mogliśmy podejrzeć ich codzienne życie. Dowiedzieliśmy się, że Kourtney, Khloe i Kim nie zawsze tulą się do siebie, jak na zdjęciu wyżej. Zdarzają się dni, że mają siebie dość, gdy się kłócą i skaczą sobie do gardeł. Normalne życie...

 

Są sławne, piękne, zabawne i...piekielnie bogate. Wiele osób z nich szydzi, ale niejeden chętnie by się z nimi zamienił.

Kylie i Kendral Jenner

 

Przyrodnie siostry sióstr Kardashian także poznaliśmy dzięki wspomnianemu wcześniej reality-show. Mogliśmy obserwować, jak Kylie i Kendral dojrzewają, jak czerpią ze starszych sióstr, jak naśladują je w różnych rzeczach - począwszy na ubraniach, na zachowaniu skończywszy.

 

Kendrall, która skończy pod koniec tego roku szesnaście lat, próbuje swoich sił jako modelka, jest twarzą najnowszej kolekcji firmy MARCC. Kylie skończy w tym roku czternaście lat - kto wie, może o niej też będzie głośno?

 

Dziewczyny uwielbiają się wygłupiać i dobrze bawić. Jakiś czas temu, wspólnie ze znajomymi, nagrały własny klip do jednej z piosenek Taylor Swift - zobaczcie!

 

Demi Lovato i Madison De La Garza

W tym duecie zdecydowanie bardziej rozpoznawalna jest Demi Lovato, której nie trzeba Wam przedstawiać. Jednak przyrodnia siostra Demi także nie jest anonimową osobą, i to wcale nie dlatego, że w jej rodzinie jest gwiazdka Disneya. Madison występuje w serialu "Gotowe na wszystko", gdzie wciela się w córkę jednej z głównych bohaterek. Dziesięciolatka pojawiała się także gościnnie w różnych produkcjach Disneya, m.in. serialu "Słoneczna Sonny", czy filmie "Program Ochrony Księżniczek".

 

Demi chętnie zaprasza młodszą siostrę na scenę - zobaczcie jedno z ich wspólnych występów!

 

Haylie i Hilary Duff

Z tego siostrzanego tandemu lepiej zapewne kojarzycie Hilary. To ona ma na swoim koncie więcej sukcesów w świecie showbiznesu - śpiewa, gra w filmach, serialach, a ostatnio napisała również książkę. Pomimo mniejszej rozpoznawalności, Haylie również prężnie działa.  Może Was to zdziwi, ale ma na swoim koncie wiele serialowych, a także filmowych ról (wystąpiła w około 20 produkcjach filmowych!). Siostry nagrały też wspólnie kilka kawałków...

 

 

Elle i Dakota Fanning

W tym duecie znacznie bardziej rozpoznawalna jest starsza siostra, Dakota. Jej kariera filmowa rozpoczęła się we wczesnym dzieciństwie i cały czas się rozwija. Elle, która młodsza jest od Dakoty o cztery lata, również pragnie zostać aktorką a pierwszą rolę zagrała w wieku dwóch lat. Mimo to, nie jest tak znana jak Dakota. Być może wkrótce się to zmieni. Po koniec września w USA na ekrany kin wszedł film, w którym Elle zagrała jedną z głównych ról.

 

Miley i Noah Cyrus

Tych sióstr nie trzeba Wam przedstawiać. Noah to młodsza siostra Miley. Choć ma zaledwie 11 lat, ma na swoim koncie kilka małych skandalików i już jest o niej głośno. Noah również próbuje swoich sił w showbiznesie. Swoją pierwszą rolę zagrała w wieku 3 lat w w sześciu epizodach serialu telewizyjnego "Doc". Na swoim koncie ma także drobne role w serialu Hannah Montana a także udział w kilku reklamach telewizyjnych. Czy dorówna sławą swojej siostrze?

 

Jessica i Ashlee Simpson

Między siostrami Simpson jest 4 lata różnicy, ale nie tylko to je dzieli. Właściwie, można zaryzykować stwierdzenie, że więcej je dzieli niż łączy. Fakt, obydwie wybrały karierę w showbiznesie, jednak każda poszła inną drogą. Jessica głównie znana jest z udziału w reality show opowiadającym o jej życiu, Ashlee poświęciła się karierze muzycznej.

 

Nicky i Paris Hilton

Nie ma wątpliwości co do tego, która z sióstr Paris jest bardziej sławna. Obie siostry zajmują się właściwie tym samym, z jednym małym wyjątkiem - to Paris ma na koncie więcej skandali.. Nikki, młodsza od siostry o dwa lata skupia się głównie na karierze modelki i projektantki mody, Przez jakiś czas pracowała jako dziennikarka dla telewizji E!

 

Które z sióstr lubicie najbardziej?

Więcej o: