'M jak miłość' ma 10 lat! Jak zmieniły się gwiazdy serialu?

Metamorfozy gwiazd 'M jak miłość'! Zobacz zdjęcia.

Ulubiony serial Polaków

Telewizyjna Dwójka emituje "M jak miłość" już od 10 lat. Początkowo serial ustępował "Na dobre i na złe", ale z czasem sam stał się hitem. W 2008 roku "M jak miłość" oglądało regularnie 9,33 mln osób. Jednak już rok później nadeszły trudne czasy dla serialu. Tasiemiec TVP w 2009 roku oglądało już 8,44 mln. Podobną popularnośność serial utrzymuje do dziś. Polacy nie potrafią żyć bez "M jak miłość".

M jak Małgosia Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska wciela się w serialu w postać Hanki Mostowiak. Między bohaterką, która gra Gosia, a samą aktorką istnieje wielka przepaść. Hanka poświęciła karierę zawodową dla męża, który ją zdradził, a teraz leczy złamane serce. No i nigdy nie potrafiła się dobrze ubrać. Z kolei Kożuchowska uchodzi za ikonę mody. Prywatnie jest szczęśliwą mężatką.

M jak Mroczki

Jan Nowicki nie wierzy w ich talent. Są obiektem kpin i szyderstw. Mówi się, że potrafią grać tylko braci Zduńskich. Oni nie przejmują się tymi opiniami. Idą jak burza i wierzą, że kiedyś uda im się zagrać w wielkiej produkcji. Z ich wyglądem jest jak z ich talentem. Nie widać zmian.

M jak Mucha

Ania Mucha to najpopularniejsza gwiazda młodego pokolenia "M jak miłość". Mucha dojrzewała na planie tego serialu. Budowała markę i teraz uchodzi za pierwszoligową celebrytkę. Jeśli chodzi o jej wygląda to od 2000 roku zmieniła się właściwie tylko fryzura aktorki.

M jak Marta Mostowiak

W rolę Marty Mostowiak wciela się Dominika Ostałowska. Aktorka przez wszystkie lata emisji serialu udowodniła, że kobieta zmienną jest. Ostałowska kilkakrotnie zmieniała fryzurę. Miała dłuższe i krótsze włosy. Jasne, ciemne. Metamorfozy to jej specjalność.

M jak Marek Mostowiak

"M jak miłość" wystartowało, gdy zapanowała wśród mężczyzn moda na noszenie grzywki w kształcie logo McDonalda. Marek Mostowiak też miał taki fryz. Całe szczęćie Kacper Kuszewski poszedł po rozum do głowy i pozbył się tej obciachowej grzywki. Brawo!

M jak miłość do Cichopek

Kasia Cichopek jest największym odkryciem "M jak miłość". To perła tego serialu. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Serial zmienił jej życie zawodowe i prywatne. Kasia z upływem lat zaczęła "inwestować" w swój wygląd. Teraz częściej widzimy ją w wyprostowanych, rozpuszczonych włosach. Na początku serialu lubiła swoje naturalne loczki. Z czasem zrozumiała, że średnio dobrze w nich wygląda. I prawidłowo. Kasia prezentuje się teraz zjawiskowo.

M jak Małgorzata Pieńkowska

Całkowicie inna fryzura Małgosi to przede wszystkim wynik choroby nowotworowej, którą pokonała kilka lat temu. Warto jednak docenić to, że prywatnie aktorka wygląda zupełnie inaczej, niż w serialu - przede wszystkim młodziej.

Więcej o:
Komentarze (44)
'M jak miłość' ma 10 lat! Jak zmieniły się gwiazdy serialu?
Zaloguj się
 • ffortaleza

  Oceniono 35 razy 17

  CICHOPKOWA NIEZLYM PASZTETEM BYLA, ZRESZTA DALEJ JEST TYLKO SZTAB STYLISTOW NAD NIA PRACUJE, NIZIOLEK Z ZAROSNIETYM CZOLEM

 • nika000

  Oceniono 21 razy 13

  wedgług mnie najlepiej po tych latach wygląda asia koroniewska. całkowita przemiana

 • agatii22

  Oceniono 14 razy 12

  co niektórzy bardzo sie zmienili :)

 • asienieczka

  Oceniono 26 razy 12


  10lat temu tacy zwykili ,normalni ,tacy przecietni ludzie a teras WIELKIE GWJAZDY (hahahaha!!!)!!!

 • silverka

  Oceniono 14 razy 12

  no i o.k. każdy z nas śledzi ich losy;)reżyseria zawiła ale samo życie;)

 • arscantata

  Oceniono 34 razy 12

  Mucha to nie aktorka!

 • polisz_star

  Oceniono 28 razy 12

  bracia Mroczkowie - brak mi słów, które mogłyby opisać moją niechęć do tych wypłoszy.

 • abbbcccc

  Oceniono 19 razy 9

  Wszyscy jakby od tego czasu odmłodnieli i wypięknieli, zestarzała się tylko... Mucha. Sorry ale taka jest prawda.

 • nikola22

  Oceniono 28 razy 8

  kasia cichopek to jest taka slodka ze az mdli tak o niej pisza slodko KASIA jaka znowu Kasia przeciez ona nie ma 5-ciu lat!!! powinni pisac katarzyna lub zwyczjnie kaska cytuje To perła tego serialu hahahaha dobre perla? hehe chyba zaraza serialu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX